Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na únor. Týden od 14.2. do 20.2.

Horoskop na únor. Týden od 14.2. do 20.2.

Venuše v Kozorohu si potrpí na jistoty a tradiční partnerské svazky, zatímco Mars ve Vodnáři žádá dostatek svobody a osobního prostoru. Tyto dva principy na sebe budou tento týden narážet, a v partnerských vztazích proto může docházet k častým sporům.

BERAN

Vznášíte se v duchovních sférách a objevujete skryté pravdy o životě. Prakticky nejste zrovna použitelní, ale filosofické hovory jsou s vámi dlouhé a plodné. To ocení zejména přátelé u sklenky vína, méně už protějšek, který potřebuje, abyste zašli na úřad nebo mu s něčím pomohli v domácnosti. Snažte se držet trochu při zemi.

BÝK

Je tu šance dotáhnout do konce to, co jste před časem započali. Kromě silné vůle a vytrvalosti je tu i významná motivace a optimismus. Jste si vědomi svého talentu a nebojíte se ukázat, co ve vás vězí. Období je vhodné zejména pro tvorbu v ústraní a samostatné rozhodování. Rodinná scéna teď není v popředí vašeho zájmu.

BLÍŽENCI

Ve společnosti budete v těchto dnech dost oblíbení, hlavně díky svému smyslu pro humor a schopnosti vyprávět barvité historky. Vaše fantazie přímo jiskří a nikdo vám nemůže mít za zlé, že si sem tam něco přimyslíte. V práci se můžete potýkat s nedostatečnou soustředěností, myšlenky vám létají ve zcela jiných dimenzích.

RAK

Díky svému pracovnímu zápalu a ochotě pracovat přesčasy se vám zřejmě přihrne víc peněz. Nikomu se s tím ale radši nechlubte, závist je věčná a akorát tím někoho naštvete. Mezilidské vztahy jsou vůbec v posledních dnech chatrnější a nikdy si nejste jisti, na čem jste. Důvěřujte své intuici a starým dobrým přátelům.

LEV

Lákají vás nové obzory a je možné, že svůj dosavadní život rázněji přehodnotíte. Můžete se nadchnout pro jinou duchovní cestu, přijmout neobvyklé názory, najít si nové společníky. I v každodenním životě je však možné leccos změnit. Třeba vás začně přitahovat zcela jiný druh povolání, než jste si vybrali původně.  

PANNA

Chcete mít ve všem systém a potrpíte si na dobrou organizaci. Bohužel v těchto dnech okolo vás vládne naprosto neorganizovaný chaos a vaše pokusy o nastolení pořádku nemají šanci. Doba je na vás hodně rychlá a máte co dělat, abyste ji stíhali. Oázu klidu najdete doma mezi čtyřmi stěnami, které bezpečně znáte.

VÁHY

Týden přeje lásce a vztahům vůbec. Dobře působíte na lidi a umíte s nimi skvěle vycházet. Ve společnosti na sebe strhnete pozornost díky smyslu pro humor a přirozenému kouzlu osobnosti. Máte šanci usmířit se s lidmi, se kterými jste byli před časem na kordy. V práci nad vámi někdo drží ochrannou ruku, máte protekci.

ŠTÍR

Tento týden můžete navázat výhodné známosti, které vám časem pomohou v dalším kariérním vývoji. Bude jen chvíli trvat, než přijde ta pravá příležitost těchto osob využít. Doma vládne ticho před bouří. O svých pocitech nemluvíte a všechno dusíte pod pokličkou. Stačí pak jen málo, abyste vybuchli a všechno ze sebe vychrlili naráz.

STŘELEC

V zaměstnání směřujete neomylně k cíli, ale dost se přitom vyčerpáváte. Nezapomínejte pořádně jíst, dodržovat pitný režim a dostatečně spát. V tomto týdnu dejte pozor na falešné proroky a posly náboženských sekt. Někdo se vás možná bude snažit zmanipulovat a nadchnout pro svou pravdu. Nedejte se, stůjte si za svým.

KOZOROH

Týden přeje lásce a mezilidským vztahům vůbec. Máte štěstí na nenáročné lidi, se kterými se cítíte uvolněně a můžete být sami sebou. Také s kolegy se dobře spolupracuje a když od nich něco potřebujete, tak se toho dočkáte. V příbuzenských sporech se vám ale pokusy o smír nevyplatí. Jakmile ustoupíte o krok, budete zatlačeni do kouta.

VODNÁŘ

Máte hodně elánu do práce a je tu možnost vyniknout v týmu, i když šance na postup a zajímavější práci se tu zatím nerýsuje. Nicméně máte dobré komunikační schopnosti a s kolegy i obchodními partnery umíte vyjít po dobrém. V rodině se teď objevuje víc starostí, ale máte dost energie na to, abyste se s nimi poprali.

RYBY

Rádi byste zapomněli na starosti všedního dne a trochu si po dlouhé době užili života. Vyhledáváte společnost veselých přátel a zvete si domů hosty. Práce stojí, ale právem máte pocit, že si to jednou za čas můžete dovolit. O víkendu byste měli naprosto vypnout a někam odjet. Prospěje vám horské sluníčko a zdravý vzduch.

 

www.astroporadna.com


14.2.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Horoskop na únor. Týden od 14.2. do 20.2.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 14.2.2011 14:48

Jo v mé společnosti si sama sobě budu vyprávět historky...(jsem OSVČ sama v kanclu...).Fantazie mi jiskří na plný pecky:kde je ta práce pro mne???

 
sharon
sharon - 14.2.2011 10:40

jsem Vodnář a horoskop mám MIMO....nepracuju....smajlik - 26

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 125869.
Archiv anket.