Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na březen. Týden od 14.3. do 20.3.

Horoskop na březen. Týden od 14.3. do 20.3.

Merkur v konjunkci s Jupiterem v Beranu vnáší více energie do vzájemné komunikace. Aspekt prospěje hlavně obchodním zástupcům i advokátům, pro které je slovní projev klíčový. Duševní stimulaci a příval nových myšlenek pocítí hlavně lidé narození v ohnivých znameních.

BERAN

V zaměstnání máte přehled o každém detailu, umíte vytušit reakce nadřízených i kolegů a víte přesně, kam bude v příštích dnech směřovat vývoj. Horší je to však s polem partnerských vztahů. Tady jste vedle jak ta jedle a protějšek vás nepřestává překvapovat. A to už jste začínali být přesvědčeni, že ho nemůžete znát lépe.

BÝK

V zaměstnání se vám opět začalo dařit a mohli byste se dočkat zvýšení platu nebo lepších finančních příležitostí obecně. Lidem ale raději nevěřte. Vypadá to, že se ve vašem okolí vyskytují osoby s nekalými úmysly. V příbuzenských vztazích může dojít k nedorozumění a vzápětí ke konfliktu. Také byste v těchto dnech neměli moc cestovat.

BLÍŽENCI

Libujete si, jak se vám všechno pěkně daří, a vaši radost hned tak něco nezkazí. Ačkoli jste v zaměstnání možná převálcováni pohotovými jedinci s ostrými lokty, necítíte potřebu s nikým soutěžit a svou práci vykonáváte svým tempem. Zaujmete hlavně schopností smysluplného projevu a promyšleného plánování.

RAK

Cítíte potřebu vybudovat své rodině pevné zázemí a možná toužíte po novém domově, který by více vyhovoval vašim představám. K podobné změně se naskýtají vhodné příležitosti, takže k ní směle vykročte. V ostatních oblastech života, zejména v práci, se neustále děje něco nepředvídatelného, takže nemá smysl nic plánovat.

LEV

Snadno se pro něco nadchnete, ale chybí vám trpělivost nutná k dalšímu rozvíjení a dokončení započatých projektů. Také jste poměrně dost podráždění, když vám něco nejde hned. Snažte se být klidnější a na nic nespěchejte. Na druhé straně vám to dobře zapaluje a za pomoci intuice můžete dojít k zajímavým objevům.

PANNA

Konstelace je vhodná pro plnění rutinních povinností a papírování, i když to nesnášíte. V těchto dnech se však neděje nic vzrušujícího, a tak si můžete vyřídit všechny nudné záležitosti, na které si jindy neuděláte čas, ale musejí být hotovy. V tomto týdnu se také můžete více věnovat svému zdraví a přehodnotit jídelníček.

VÁHY

Vaše pozornost je zřejmě upřena k partnerskému vztahu, který se prohlubuje a přináší vám stále více radosti. S milostným životem mohou zahýbat i nezadaní, je totiž vhodná doba pro seznamování. Pokud se vyhnete upjatým osobám bez smyslu pro humor, můžete prožít velmi příjemný týden a užívat si veselý společenský život.

ŠTÍR

Nejste ve své kůži a zdá se, že vás rozčílí každá maličkost. Na nic nemáte trpělivost a se vším rychle praštíte. Vyhněte se ukvapeným rozhodnutím a neprohlašujte nic, co byste za týden nemohli vzít zpátky. Najděte si čas sami na sebe, zhluboka dýchejte a pokuste se ze sebe sklepat stres jízdou na kole nebo běháním.

STŘELEC

V těchto dnech jste dobrými komunikátory. Výstižně se vyjadřujete a na všechno najdete hbitě odpověď. Tyto schopnosti uplatníte zejména v práci a ve studiu, ale ledaccos si můžete vyříkat i v partnerském vztahu. Poslední dobou máte možná pocit, že s protějškem nejste naladěni na stejnou vlnu. Nyní zřejmě pochopíte důvod.

KOZOROH

Kariéra se vyvíjí dobrým směrem hlavně díky šikovným známostem a podpoře nadřízených. Úspěch můžete zaznamenat zejména v oblasti obchodu a financí. Jinak se tento týden můžete dočkat radosti ze strany svých potomků. S osobami staršími si naopak rozumět moc nebudete, nevyhovuje vám jejich přílišný konzervatismus.

VODNÁŘ

V oblasti lásky a vztahů máte sklon k neuváženému jednání. Snadno se pro někoho nadchnete a slibujete lásku za hrob. Druhý den to ale cítíte zcela jinak a koukáte vyklidit pole. Vám i vašemu okolí prospěje, budete-li postupovat s větší rozvahou a mluvit obezřetně. A to nejen v lásce, ale ve všech oblastech života.

RYBY

Psychicky jste vyrovnaní a můžete se pustit do jakékoli činnosti, kterou jste plánovali. Více vám však bude vyhovovat práce samostatná než týmová, na společenský kontakt si v těchto dnech nepotrpíte. Možná vám připadá, že vás druzí lidé akorát zdržují a neudělají nic pořádně. Na druhé straně ale dokážete ocenit jejich ochotu.

 

www.astroporadna.com


14.3.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Horoskop na březen. Týden od 14.3. do 20.3.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
sharon
sharon - 14.3.2011 9:36

♥Mamina6♥: taky vodnář....smajlik - 47

 
Bridgetj
Bridgetj - 14.3.2011 7:05

No, tak za prvé nejsem přelétavá a za druhé lásku za hrob opravdu neslubuju smajlik - 42

 
♥Mamina6♥
♥Mamina6♥ - 14.3.2011 0:21

Tak jediný, komu budu lásku prokazovat, jsou mé děti.....smajlik - 68a to tam ani nemusím vyklizovat pole natož postupovat s větší rozvahou a mluvit obezřetněsmajlik - 68smajlik - 68

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127936.
Archiv anket.