Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 1.11. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

 

 

Tarotový výklad Heleny Kubeškové na otázky z 1.11.helena kubeskova

andrea224

Přeji hezké ráno paní Naďo,
pracuji jako prodavačka ve sportovním odvětví. Bohužel v téhle práci jsem velmi, ale opravdu velmi nespokojená a to ve všech směrech. Do práce chodím s nechutí a s práce, o tom raději nemluvě.Ráda bych se zeptala.
Najdu si , nebo dostanu v co nejbližší době novou pracovní nabídku ve které budu spokojená? (Pokud možno měsíc) . 
Děkuji za odpověď
8.8.1976 rozvedená 

Dobrý den andreo224 ☼

Změna práce tu před Vámi opravdu je. Je tu ještě chvíli obava ze změn, spojená s financemi, ale poté je tu cesta kde se setkáváte se starší ženou a ta Vám při nějaké hádce otevře oči, ať s tím něco sama děláte. Zatím se bojíte rozhýbat, ustrnula jste na místě, víte, že tu nechcete být, ale změny žádné aktivně nečiníte. Změna tu opravdu je a to v rámci 2-3 měsíce příštího roku.

Hodně štěstí Helena K ♥


Ivušee 

Dobrý den, ráda bych se zeptala na manžela narozen 19.3.1971 již půl roku marodí s kolenem a tak bych ráda věděla jak to bude dál s jeho zaměstnáním zda práci zvládne nebo si najde nějakou jinou na jaře má maturovat a tak by si rád našel něco lepšího. Moc děkuji za odpověď a přeji krásný den.

Dobrý den Ivušee

Upřimně řečeno v té práci, ve které je momentálně ještě zaměstnán s ním už ani s návratem nepočítají. Sice je to dost náročné pro Vás finančně to utáhnout, ale má alespoň dostatek času na přípravu na maturitu, kterou dobře zvládne. Sice bude hodně nervozni a psychika u něj hraje velikou roli, ale zvládne to dobře a přichází sem i změna zaměstnání. U koho vidím vyčerpání a osamocenost a hádky ohledně financí a obavy to jste Vy. 

Hodně štěstí Helena K ♥


Elfa 

Dobrý den,paní Helenko, ráda bych se zeptala,zda si udržím i do budoucna své nové zaměstnání,kam jsem před 2 měsíci nastoupila,zda vše zvládnu a polepším si i po finanční stránce a nebudu mít žádné finanční problémy a budu tam spokojena a stejně tak bude se mnou spokojen i můj zaměstnavatel.Práce je pro mě velmi důležitá a ráda bych si ji udržela a zvládala ji.Narozena jsem 5.5.1979 v 2:40h.Děkuji mnohokrát za odpověď. Mějte se krásně.

Dobrý den Elfo ☼ 

Momentálně je tu pocit štěstí. Dávejte pozor na starší ženu okolo Vás (okolo 50-60let) ta Vám tu štěstí moc nepřeje.  Nedůvěřuje Vám a chce si prosazovat své myšlenky. Vše se na nějakou dobu zklidní, pak je tu rozhodnutí o setrvání, při kterém přichází změna. Další jiná nabídka. Snažte se vyhnout této nabídce, protože tam by to pro Vás znamenalo hodně samostatných rozhodnutí a situace by byla pro Vás dost náročná.

Hodně štěstí Helena K ♥


Dumasa 

Dobrý den. Jak náš vztah z něhož máme jednoho potomka vidíte do budoucna? já 11.12.1982, on 25.8.1974. Děkuji.

Dobrý den Dumaso ☼

Tento vztah bohužel není posledním ve Vašem životě. Je tu Vaše komunikace se starší ženou někde na cestách, která Vám dodává odvahu a sílu v tom osamocení. Bohužel je tu ukončení tohoto vztahu on je zahleděný do sebe a své práce. Bude chtít vztah vrátit a obnovit, Vy budete ta, která je tu rozhoduje a hodně řeší finance a to co Vám dělší dobu vadí. Je okolo Vás další starší muž.

Hodně štěstí Helena K ♥


oyle 

Dobrý den, paní Helenko, minule se na mě nedostalo, tak bych se ráda zeptala znovu: je reálná možnost partnerského vztahu mezi mnou (nar. 14.2.1983) a mužem narozeným 21.11.1983. Momentálně mezi námi nastal drobný zvrat a komunikace je na bodu mrazu. Předem děkuji za odpověď! 

Dobrý den oyle ☼ 

Tento vztah dál nepůjde. Má své závazky a tam je štastný. Myslí na stěhování či delší cestu. On má své zázemí, které nechce měnit. Vy sice budete vyžadovat ještě nějakou komunikaci, ale z toho b Vám plynuly jen nepříjemnosti. V budoucnosti máte jiného partnera, který bude tím správným. Tento muž to bohužel není.

Hodně štěstí Helena K ♥


annie 

Dobrý den, ráda bych se zeptala, kdy vidíte naše stěhování a jestli mě čekají spíše další mateřské povinnosti /současná mateřská mi končí za rok/ nebo spíše hledání práce.
Já 24.5.1980, manžel 12.3.1980.
Díky N.

Dobrý den annie ☼ 

V současném bydlišti Vás čeká v krátké době sdělení o ukončení či změně a Vy hledáte možnosti stěhování. Na začátku příštího roku k Vám přichází stěhování. Bude to náročné finančně, takže tu pomáhá nějaký starší muž okolo Vás.

Hodně štěstí Helena K ♥


zrzka72@seznam.cz 

Dobrý den, plánujeme dítě a společnou budoucnost. Muž 8.12.1961 já 7.2.1968. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den zrzko72@seznam.cz ☼

Nepadla konkrétní otázka.. Odpovídám na Vaše otázky. Je důležité,aby ten kdo se ptá svou otázku položil. Pokud se Vy ptáte na tento vztah, tak Vy tu máte nedůvěru a nepříjemnosti z Vaší strany. Partner tu má za sebou nějaké ukončení vztahu a hledá stálé zázemí. Starší žena tu má hádky s mladším mužem ohledně peněz.Těhotenství tu nevidím zatím, je možné, že třeba později přijde, otázkou byl vztah a tak odpovídám že tento vztah bude mít trvání a je zde stěhování a zpečetění tohoto vztahu.

Hodně štěstí Helena K ♥


hanaho 

Dobrý den, 
jak vidíte vztah já 23.5.1964, on 6.12.1961.Díky H.

Dobrý den hanaho ☼ 

Vztah tady je, ale musím říci že pořádně komplikovaný a plný vzruchu a změn. Tento Vás střelec je člověk pořádně rázný a sobecký a dost náročný. Vy se tu pro něj rozhodujete zda s tím zůstat. Je tu okolo Vás ještě jeden starší muž. Vztah tu opravdu pokračuje, ale musím říci, že je tu z jeho strany tedy partnerovy dost urážení a končení toho vztahu a prosazování sama sebe. Kdo s tímto vztahem nebude souhlasit je nějaká starší žena, zřejmě matka, která se bude snažit co jevíce do toho mluvit a bude tu nedůvěra v domácnosti a hádky.  

Hodně štěstí Helena K ♥


žížala 

Krásný dobrý den přeji.
Celý život mám smůlu, hlavně ve vztazích a vůbec ve všem.
Prosím, co mě čeká v roce 2012? nějaká naděje k lepšímu, prosím klíčové události, tedy pokud nebude koncem roku konec světa.Jsem narozená 2.7.1971.
Děkuji a budu doufat ve Vaší odpověď, snad se mi jí dostane, už 2x se mi nedostalo.

Dobrý den žížalo ☼

Toto je pouze poradna s odpovědí na jednu konkrétní otázku. Výklad Vaší budoucnosti na celý rok je opravdu více slov, vět,,, a to by nebylo spravedlivé vůči ostatním dotazům. Pokud máte pocit, že něco není v pořádku zamyslete se nad tím, co je pravdou od dětství až po stáří každého člověka. Děje se nám jen to, co chceme aby k nám přicházelo, co si přitahujeme a to jak se chováme je také magnetem pro situace a věci, které k sobě připoutáváme. Lítost a sebelítost Vám nic v životě nepřidá, ba naopak ukradne Váš čas, který jste mohla aktivně věnovat změně toho, co Vás dusí a nemáte okolo sebe ráda. Doporučuji navštívit kartářku a to, kde vznikl problém i to jak s tímto problémem naložit hledat v klidu a soukromí kartáře a klienta. Není to o jedné větě na internetových stránkách. Pokud opravdu v životě chcete změnu, musí pocházet od Vás .. z Vás….z Vašeho srdce a Vaší mysli. Tímto vyvoláte změny, které jsou tak potřeba pro Váš život pokud s tím, který právě teď žijete nejste spokojená.

Hodně štěstí Helena K ♥


Santé 

Dobrý den, jsem narozena 27.1.1966 v 15:00 hod a chtěla bych vědět, jestli se nám vydaří dovolená příští rok s rodinou. Děkuji.

Dobrý den Santé ☼

Je tu cesta, ale je tu složité zařizování nějakého povolení či průběhu cesty na úřadech, které dobřě dopadne. Vím že letos to bylo složitější a pak nakonec přišel smutek. Po řádném zařízení všech náležitostí se na dovolenou těšte :-D

Hodně štěstí Helena K ♥


www.kartarkahelena.cz


Dotazy pro Naďu Kučerovou a její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. nada kucerova

 

 

Odpovědi vyjdou v úterý 29.11.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


15.11.2011   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 26   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-29
Dumasa
Dumasa - 28.11.2011 10:04

Dobrý den.Jak bude vypadat náš vztah do budoucna, máme spolu jednoho potomka. Já 11.12.1982, on 25.8.1974. Děkuji.

 
beruška6677
beruška6677 - 24.11.2011 21:30

Dobrý den,chci se zeptat na sebe 9.7.72 jestli najdu už brzo (kdy?) muze pro vztah,lásku,partnera pro život smajlik - 100,moc mě to trápí,děkuji předem za odpověďsmajlik - 62

 
drahušška
drahušška - 23.11.2011 20:09

Dobrý den,psala jsem dříve,ale nedostala jsem odpověď.Chtěla bych se zeptat na syna..nar.17.4.1987,dokončuje vysokou školu,zda najde brzy uplatnění-práci a ubytování.Děkuji moc.Drahuška.

 
peetta
peetta - 22.11.2011 20:58

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na mou dceru Evičku nar.30.12.1991.
Je momentálně bez práce a nedostala se na vysokou školu ,je dosti neštastná a myslí si že se jí lepí smula na paty. Bude si podávat novou přihlášku na vysokou.Má lepší vyhlídky ohledmě studia nebo práce do budoucna.Děkuji za odpověď.

 
formule
formule - 22.11.2011 20:07

Dobrý den, můj syn (nar.28.5.1993) je nyní v maturitním ročníku a rozhoduje se, zda podat přihlášku na vysokou školu. Ale ještě ho čeká maturita. Tak bych ráda věděla jak to všechno dopadne(maturita,studium,.....budoucnost)? Moc děkuji za odpověď.

 
EVUSKA
EVUSKA - 22.11.2011 19:40

Dobry den.Moj syn nar.19.12.1989,ma kadernictvo v mensom meste.CHce ale odist pracovat do hlavneho mesta,tiez ako kadernik,Chcem vediet ci ma tak spravit,ci sa mu bude darit,alebo ma pokracovat ,kde zacal.Dakujem.

 
vikyky07
vikyky07 - 22.11.2011 19:28

Dobrý den, zatím jsem neměla štěstí na odpověď, ale chtěla bych se zeptat, jak vidí karty mé zaměstnání. Nejsem v práci spokojena. Měla bych hledat jinou, nebo ještě vydržet? Přemýšlela jsem i o nějakém studiu při zaměstnání. Podařilo by se mi najít lepší práci? vdaná, nar 29.4.1970

děkuji

 
brigita
brigita - 22.11.2011 11:03

Dobrý den. Při chůzi na rovném chodníku dne 31.10.11 mi v koleně křuplo. Podle rentg šlachy, vazy v pořádku. Trápí mně bolest. Prý artróza. Vytvořila se voda v koleně. Je nějaká šance na zlepšení? Kulhám. Nar.10.10.1947, vdaná, 3 děti. Moc děkuji za odpověď.smajlik - 97

 
myska1
myska1 - 21.11.2011 12:49

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na práci. Jsem nyní nezaměstnaná a tak bych chtěla vědět, zda mě jěště letos nějaká nabídka práce přijde, nebo kdy budu mít zase práci. Marta 8.9.1960, děkuji za odpověď.

 
michaela222
michaela222 - 21.11.2011 10:35

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat na vztah.Jakou má vztah který ted mám budoucnost.Partner narozen 19.4.1962 a já 2.2. 1970.Děkuji za odpověď.Michaela

 
YVANIE
YVANIE - 20.11.2011 19:16

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,moc se mi v životě nedaří v partnerských vztazích,potkám konečně toho pravého partnera pro život?Děkuji.na.21.12.1964.

 
žížala
žížala - 20.11.2011 9:45

Krásný dobrý den přeji.
Můžete se prosím podívat, kdy najdu konečně nějakého přítele, který mě bude chtít vídat víckrát a né jen 1 či 2x? Nikdy jsem nezažila lásku. Je to pořád podle stejného scénáře: hodně dlouho někoho hledám, potom najdu, vidíme se např.2x, on je ze mě celý pryč, moc se mu líbím, vyzná mi lásku, chce mě vídat pořád, alespoň to říká a chce, ale mě to časově nevyjde např. musím být v práci, a ...už se nikdy neozve. Já to pak nesu těžce a zhroutím se z toho, proč je to pořád tak? Potřebuji někoho stálého, kdo mě neopustí a kdo by mě měl rád a záleželo by mu na mě. Jsem narozená 2.7.1971. Alespoň někoho. Nemám nikoho, všichni z rodiny už umřeli, těch pár lidí co zbylo, se mnou nechce mít nic společného a nemám ani kamarádku. Děkuji.

 
1Hana
1Hana - 19.11.2011 22:07

Dobrý den,
jsem narozena 14.2.1969. V současné době procházím velmi těžkým obdobím, mám strach o svoji rodinu, že se mi rozpadá, nemám finance ani stálé zaměstnání. Prosím vás, zda je možné poodkrýt, jestli příští rok už bude pro nás doma všechny příznivější, lepší a budeme mít větší klid a štěstí. Děkuji vám za odpověď.

 
JanaOssendorfova
JanaOssendorfova - 19.11.2011 3:33

Dobrý den
Potřebuji poradit ve věci podivného vztahu, který mne velmi svazuje a přináší mi jen bolest. Nedovedu se v něm orientovat a nedovedu jej skončit. Je to první vztah po smrti muže před deseti letech, první muž, který mne rozesmál, vedle kterého jsem to byla zase já, ale stalo se tolik věcí - nevím, co s tím vším dál, ale vím, že je to věc, která mě má něco naučit a já mám něco dát ze sebe. Zároveň mne tento muž probudil jako by ze sna, zeštíhlela jsem, získala sebevědomí, začala se usmívat na svět. Jmenuji se jana - nar. 18.8.1966. děkuji za radu a odpověď.

 
Jana a kluci
Jana a kluci - 18.11.2011 20:35

Dobrý den, jsem v současné době na mateř.dovolené, brigádu mám jako vychovatelka v družině, stálý prac.poměr mám v bance. Mým velikým přáním je být učitelkou(mám pár let praxe) a proto jsem začala od září studovat na univerzitě. Prosím karty o výklad ohledně práce příští rok, kdy mi v prosince 2012končí mateřská. Zda je tam změna ve prospěch mého snu nebo návrat do banky. Děkuji moooocsmajlik - 45 - 45 Jana nar. 6.8.1975

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-29
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146972.
Archiv anket.