Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Co bylo na obrázku?

Co bylo na obrázku?

To nemá cenu! My už si s vámi asi nebudeme hrát. Každou radost člověku zkazíte. Už podruhé se v obrázkové soutěži stalo, že správná odpověď padla záhy po vyhlášení. A to přesně v 11:09 hodin! Hrůza, když si uvědomíte, že soutěž začala přesně v 11:00 a na obrázku nebylo poznat vůbec nic. Byly tam přece jen nějaké neidentifikovatelné rozmazané šmouhy!


Jak mi teda babou vysvětlí, že tak rychle dokázala odeslat odpověď: kokršpaněl?! Milá babou, my ti samozřejmě z celého srdce gratulujeme, ale příště si na nás dej fakt pozor. :o))

Ne vážně – riskla jsi to a vyplatilo se. Jsi dobrá! Výhru si plným právem zasloužíš.


Zcela samožersky ještě připodotknu, že na obrázku je naše kokřenka Baruška, miláček a plnoprávný člen naší rodiny, který nemá žádné povinnosti, jen samá práva. Je krásná, viďte?


Ale to jsem odbočila. Naši radost posléze trošku podpořily ostatní tipující čtenářky, které ani po několikerém zaostření nedokázaly správně určit cílený objekt. A padaly skutečně origánální odpovědi. Třeba Včelka Mája, oko, komár, ležící postava s dítětem, veverka z Doby ledové, pinďour za skleněnými dveřmi, miminko v náruči matky, oko sovy, chroust, ženská ňadra, potápěč, tři koťátka.... :o))))


Nakonec jsme se rozhodli do slosování zařadit nejen všechny správné, ale i špatné odpovědi, protože takhle jsme se už dlouho nezasmáli a šanci na výhru jste si zasloužili opravdu všichni. Vylosovanou výherkyní se stává j.a.n.a. Gratulujeme!


Závěrem vám ještě připomenu zítřejší písemnou práci z dějepisu, kterou začneme psát přesně ve 13:00 a na jejíž vyplnění budete mít pouze jednu vyučovací hodinu. To znamená, že ve 13:45 vám seberu papíry a kdo to nestihne, dostane pětku. To jako abyste věděli, že teda konec srandy.


A jelikož Komár tady momentálně chodí s hadrem na čele, jak jste ho zase doběhly, můžete se těšit na další víkendovou soutěž 9x odpověz, kterou pro vás hned zítra začne pořádně škodolibě chystat.

A né že ho zase doběhnete! :o)))


P.S.: Pokud by někomu připadalo nespravedlivé, že opět vyhrála babou, která získala cenu také v poslední soutěži Vtipnější vyhraje, považuji za důležité připomenout, že vše je zcela regulérní a spravedlivé. V soutěži Vtipnější vyhraje získala od čtenářek nejvíce hlasů a v určení obrázku byla úplně první. Babou má prostě štěstí! Je nejvtipnější, nejrychlejší a nejpohotovější!


baruska

Meryl


3.5.2006   Rubrika:   |   Komentářů 60   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Co bylo na obrázku?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 56835.
Archiv anket.