Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Rakovina a všetko o nej

Založila Xym poslat vzkaz
KOC - prevencia, liečba, vedecké štúdie

Prevencia proti rakovine - ako predchádzať tomuto ochoreniu

Rakovina prsníka - všetko o tomto ochorení

Léthé
Léthé - 8.9.2007 18:14

smajlik - 20opravasmajlik - 34

z lékařů.....

 
Léthé
Léthé - 8.9.2007 18:13

Arna: mě ale po něm blbe bylo jen ty první dva dny, pak už ne.

Já taky nic nemám proti novému primářismajlik - 64...vlastně ho ani neznámsmajlik - 26, vím jen, že je svobodný smajlik - 58 A že hezky zpívá?smajlik - 26 Myslíš jako Paul Potts? smajlik - 16
http://www.youtube.com/watch?v=9oxTy7KIAaA&mode=related&search=


Jo....a lékařkú znám od vás jen jednusmajlik - 64...tu mojismajlik - 64

 
Arna
Arna - 8.9.2007 18:02

Léthé: Nový primář-náš "starý"lékař,je docela fajn,nic proti němu nemám, má rád můj štrůdl a šlehačkovou roládusmajlik - 98A víš že moc hezky zpívá? Snažím se nevynechat o vánocích Rybovku, navíc mu to i ve fraku sluší víc než ve špitálenském. Bývalý byl takový mrzout,ale mrzí mě,že jsme se s ním nerozloučily když odcházel z funkce.Teď už je pozdě. Na ten tamoxifen se zítra optám,slouží bezva doktorka,ani nevím že je po něm blbě.

 
Léthé
Léthé - 8.9.2007 17:38

Arna: já vím jen o změnách po smrti vašeho primáře...co se týče sester, to už nevímsmajlik - 11.
Tamoxifen beru asi měsíc...měla jsem problémy první dva dny, zvracela jsem, prostě mi bylo celý den i noc belbě , pak to jako mávnutím proutku přešlo a asi týden se jen potím, jako dveře od chlévasmajlik - 16, nic jiného mi není. Cítím se dobře. Vím...lékařka mi řekla, že je to na 5 let...

 
Arna
Arna - 8.9.2007 17:33

Léthé: Ty víš o naší onkole? Ty změny jsou ale jen o nás,starych brécách. Jak dlouho tenTamoxifen bereš? A co ti dělá za problémy? Bere se dlouhodobě,několik let.

 
Léthé
Léthé - 8.9.2007 17:26

Arna: jojo....vím o těch personálních změnách u vássmajlik - 58...josmajlik - 26, mládí vpředsmajlik - 26

A budu moc ráda, když se tu ještě někdo z onkologie objeví...potřebovala bych totiž pokecat, jak jsou na tom třeba s Tamoxifenem, jak na ně působí a tak. Začínám jeho účinky cítit a jestli nebudou později mnohem silnější, tak je to zatím naprostá brnkačkasmajlik - 19.

 
Arna
Arna - 8.9.2007 15:55

Léthé: Máš pravdu,ty mladší s nádory prsu většinou chodí ambulantně,ale někdy jsou i na oddělení.Dnes jsem hodila udičku jedné co chodí na chemo, prý na to koukne. Domluvím se i s holkama na ambulanci,některé jsou na stejné notě jako já a pomohou.Dnes mám den blbec,v práci máme od září personální změny,nikomu se to nelíbí,jsme nespokojené a pociťují to i pacienti co chodí opakovaně a jsou zvyklí na své sestřičky.Snad se to brzy uklidní. smajlik - 25smajlik - 31

 
Léthé
Léthé - 8.9.2007 10:49

Arna: to nevímsmajlik - 26...ono by to chtělo spíš osobně říct....což můžeš jen asi na oddělení, ale tam jsou spíš ty starší ženy, které asi net nemají....nebo se mýlím?
Každopádně to zkus, za to nic nedáš a jaká reklama? Dyť je to vše ve prospěch pacienta.

 
Arna
Arna - 7.9.2007 22:37

Léthé: Myslíš,že bych mohla napsat lístečky s adresou těchto stránek a nechat to v čekárně na ambulanci a na ozařovnách? Nevím jestli se to může, aby to nebyla nějaká nelegální reklama.Tam by se pacientky určitě chytly.

 
Arna
Arna - 4.9.2007 12:46

Léthé: Tak ti přeju hodně úspěchů na tom opalování. Na kůži je pak dobrý rakytníkový olejíček.Já už peláším.Pa.

 
Léthé
Léthé - 4.9.2007 12:38

Arna: smajlik - 31bohužel mám s ní zkušenost. A mluvím o rakovině jako o čolkovismajlik - 16 a o ozařování jako o solárku. Nestydím se o ní mluvit , dělám si z ní spíš "prdel".....je to taková moje obrana vůči věcem, kterých se tak trochu bojím....prostě takový černý humor. Mě to moc pomáhá. Přesto je pár lidí, který mě v současné době raději nechtějí potkat, aby se nemuseli ptát a nějak reagovat.

Vlasy mám....chodím jen na ozařování a zobu Tamoxifen, chemoterapii jsem odmítla.

 
Arna
Arna - 4.9.2007 12:09

Léthé: A ty máš s touto nemocí osobní zkušenost? Ono se spousta lidí za tu nemoc stydí,ostatní tuší,zvlášť když má člověk paruku nebo začne nosit čepici.Když sám nemocný nezačne o tom mluvit,okolí neví jestli mu to není nepříjemné.Má říct rovnou-mám rakovinu,léčím se,slezly mi vlasy,ale narostou. No,já se najím a spěchám za "rakovinkama".mám je všechny ráda,teda ty lidi,ne tu nemoc.

 
Léthé
Léthé - 4.9.2007 11:34

Já sama jsme tuto komůrku objevila až dnessmajlik - 26. Je to možné?smajlik - 26

 
Léthé
Léthé - 4.9.2007 11:32

Arna: to by bylo fajn. Kéž by se ti to povedlo. Je fakt, že smrtí Xym tohle auditko úplně osiřelo.

Ale taky vím, že je i nadále spousta žen, které tato nemoc potkala a které by své obavy rády někde probraly z někým, kdo je na tom podobně.

Soudím podle sebe. Doma s tím nechci otravovat a bavit se s přáteli o rakovině taky nejde. Málo kdo totiž ví, jak na to reagovat. Takže říkám jen "je mi FAJN".
Taky bych se ráda podělila ze zkušenostmi jiných žen. A někdy již samotné "vypovídání " pomáhá se zbavit odporných myšlenek a strachu z neznáma.

Takže držím palce, abys sem někoho dostalasmajlik - 47

 
Arna
Arna - 3.9.2007 18:49

Ahoj nemocné i zdravé.přečetla jsem si o XYM,je mi to líto.Od její smrti se tu nediskutuje.Já jsem zdravá-až na tu hlavu-ale s rakovinou jsem denně v práci. Proto mě zajímá co dělají a o čem přemýšlí ŠŽ mimo nemocnici.Budu se snažit sem nějaké pacientky nahnat,ať se to tu zas rozhýbá.Tak se neostýchejte a pište.smajlik - 25smajlik - 56smajlik - 31

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127851.
Archiv anket.