Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Partner mě deptá a odmítá se odstěhovat. Vyhrožuje mi.

Partner mě deptá a odmítá se odstěhovat. Vyhrožuje mi.

Po rozvodu jsem byla několik dlouhých let sama s dětmi.Tolik jsem toužila po lásce muže, mít fungující vztah a být jedna rodina. Pak jsem potkala mého součastného přítele. Byl také rozvedený, protože jeho bývalá žena si našla jiného muže a bydlel kousek ode mně. Byl starostlivý, spolehlivý a já byla šťastná, že se konečně objevil pořádný chlap o kterého se budu moci opřít. Po půlroce vztahu se přistěhoval, snažil se s mými pubertálními dětmi vyjít, ale moc se mu to nedařilo, protože se snažil dělat otce se vším všudy -  tzn. příkazy, v kolik přijdou domů, strhávání kapesného. To, že já mám jiný názor, nebral v úvahu. Dětí si prostě nezískal a často vše řešil křikem když nebylo po jeho.

Děti zanedlouho po tom opustily hnízdo a já s přítelem zůstala sama. Možná si říkám, měla bych být šťastná, přítel uklidí, uvaří, když jsem v práci, vyskládá prádlo před žehlením, žádná ženská práce mu není cizí. Kouká na akce a těžší nákup dojede nakoupit. Díky němu mám i nějaké úspory, protože přece jenom dva platy jsou víc než jeden. Ale. Chodím z práce o dvě hodiny dříve než on, takže než přítel přijde, má uvařeno každý den čerstvé jídlo. Jen co otevře dveře spustí řev, že je v kuchyni bordel, že jsou ve dřezu talířky a nějaký ten hrnec. Že jsem si neuklidila z jídelního stolu časopis. Když jsem měla odpolední, 2x jsem volala do práce, že přijdu později, že tu máme opraváře. To jsem lhala jen proto, abych stihla uklidit po vaření. A on mi pak stejně řekne, že po mě dvě hodiny musel uklízet. Začne uklízet a přitom nadává jaká jsem bordelářka.

Často se v myšlenkách vracím do minulosti, jak mě bylo s dětmi hezky, nikdo na mě neřval. Neřešili jsme hrneček na stole a sem tam neumytý kastrůlek. Takže jeho příchod z práce ve mě budí strach, co zase bude, co je špatně.Jestli mám dobře složené boty, jestli jsem si nezapomněla uklidit župan v ložnici. Už to není můj domov necítím se v něm dobře.

Co se týče peněz oba dáváme stejnou částku na domácnost plus benzín si platí přítel sám. Několikrát v týdnu přítel počítá peníze a pak nadává, že se moc utratilo. Když koupím salám on ho nechce a v lednici zůstane, až se vyhodí, když ho nekoupím vyčítá, že tu není co jíst. Neexistuje, že bych si koupila něco pro sebe bez jeho svolení, takže ze sekáče si kupují na tajnačku. Několikrát jsem příteli řekla, že s ním žít nechci, ať odejde, ale nechce. Pokud prý jednou odejde, rozmlátí mě celý byt, který renovoval.

Jsem zoufalá a nevím jak dál. Jsem šťastná, když odjede k rodičům a já si v klidu dám kávu nebo něco upeču, protože neexistuje, abych v kuchyni něco navečer dělala, protože by se udělal bordel. Neexistuje, abych svým dětem něco koupila jen tak pro radost, on svým dětem nic nekupuje, tak nemohu ani já.

Jen jsem se potřebovala vypovídat, protože mě život vůbec nebaví a ráda bych znala váš názor. Třeba je opravdu chyba ve mě.

Eva


26.10.2015   Rubrika:   |   Komentářů 43   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Partner mě deptá a odmítá se odstěhovat. Vyhrožuje mi.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-43
Světlonoska
Světlonoska - 18.11.2015 20:20

Nečekat,až výhružky zrealizuje,ano-spakovat v nepřítomnosti a vyměnit zámky-akce kulový blesksmajlik - 16smajlik - 37smajlik - 56smajlik - 61smajlik - 36

 
sharon
sharon - 28.10.2015 8:58

sevenofnine: já si to myslím taky.....

 
Arna
Arna - 27.10.2015 22:57

Dnes není problém si byt vyfotit nebo natočit na mobil a pak i to jak vyvádí. Třeba i jen zvukový záznam. No a pak jsou důkazy o týrání.

 
rychenza
rychenza - 27.10.2015 21:09

Jsi tyrana zena a uz se sama nedokazes odpoutat. Ze vseho nejdulezitejsi je priznat si to.
Byt tebou, zavolam na Bily kruh bezpeci, maji zkusenosti i s psychickym nasilim:
http://www.domacinasili.cz/bily-kruh-bezpeci/
pomuzou ti jak po pravni, tak po psychicke strance. A hlavne - budes mit v ruce NECO, pokud by pozdeji doslo k nejakym zalobam z jeho strany.

Kamaradka to dotahla taky tak daleko, uz se bala do vlastniho bytu. Az ji jednou ruply nervy a ona zarvala "takhle vypada neporadek" a hodila hrnkem o zem. A poprve dostala nakladacku. Nastesti uz mela rozum a zavola policii, nechala se odvest do spitalu a podarilo se ji tak zbavit se ho natrvalo. Cimz ti neradim, aby jsi se nechala zmlatit!

 
Verera
Verera - 27.10.2015 20:58

orinka: já vím, že se ho bojí, teď už s ním zažila dost zlého. Ale nějak mi není jasné, proč to neudělala, když ji začal sekýrovat poprvé. Pochybuji, že v té době hrozil násilím a pokud ano, tak je to důvod to okamžitě ukončit.
Takhle to vypadá, když se sejdou dva jedinci s nízkým sebevědomím.

 
sevenofnine
sevenofnine - 27.10.2015 20:18

no pokud tam má trvalý pobyt a tipla bych si, že po těch letech ano, tak sesbírá věci a zavolá zámečníka a ten na základě TP mu otevře a udělali by to i policisté (zkušenost kamarádky z minulého roku. Pořád do nás hustí, že TP je evidenční údaj, ale exekutor začne zrovna tady, zámečník otevře byt, policisté sjednají přístup do bytu atd.) Za vyházení věcí a vyměněný zámek ji jeho advokát obere o poslední korunu ... tohle přece nejde, kam má ten chlápek jít? Jasně to není Evina věc, ale nejde jen tak někoho po letech vyhodit na ulici a táhni. Podnájemníci mají svá práva a majitel je nemůže jen tak vypakovat.

 
kaaj
kaaj - 27.10.2015 14:07

Nechápu. Proč ses neohradila už dřív :-) ? Samozřejmě vyhodit, zámky vyměnit a nazdar...

 
YXH
YXH - 27.10.2015 13:53

Nika1: Plny souhlas. Vyhodit veci za dvere a vymenit zamky, kdyz on je treba v praci.

 
PEGG
PEGG - 27.10.2015 9:52

orinka - 27.10.2015 9:11 taky si myslím, že už je s ním jen ze strachu. Musí to změnit, už jen pro záchranu vlastního života.
Někdy nevím, jestli si to ženské nedělají samy. Raději snesou nesnesitelného chlapa, jen aby nebyly samy. Proč? Proč mají potřebu se o někoho starat? A bohužel většinou se o nějaké blba starají víc než o vlastní děti. Eva se ho musela bát už dřív, protože jinak by nenechala odejít vlastní děti kvůli cizímu primitivovi. smajlik - 66

 
orinka
orinka - 27.10.2015 9:11

Verera: ona se ho bojí. Neumí se mu postavit, protože má strach, aby své výhrůžky nesplnil. Podle toho, jak ho popisuje, je to typ, kterému stačí říct "umyj to nádobí sám" a už po ní vystartuje fyzicky. Je opravdu jen na ní, jestli chce trpět anebo žít. Rozhodně je po lásce a nastoupil psychoteror. Ještě se taky může sesypat zdravotně a pak teprve nastane to pravé peklo, když bude upoutaná na lůžko a odkázaná pouze na něj.

 
Ivi
Ivi - 27.10.2015 8:24

Asi nemá smysl říkat, že to paní neměla dopustit, protože už to dopustila a teď se z rozjetého vlaku bojí vystoupit. Pokud se to týká jiných jsou řešení hned na talíři. Ale ono to tak jednoduché zase není. Myslím, že v první řadě by měla kontaktovat nějakou organizaci, která se zabývá pomocí týraným (ať už fyzicky nebo psychicky). Ti jí pomohou si ujasnit, v jakém postavení se nachází a podpoří ji. Mají i bezplatné právní poradny, kde se může dozvědět co může a co ne. A potom už je řešení na ní. Ona sama musí chtít z toho vlaku vystoupit. S tím jí nikdo z nás nepomůže, i kdybychom tu psali dokud peklo nezmrzne.

Nevím, jestli je všechno aktuální, ale nějaké kontakty lze najít tady:
http://rosa-os.cz/informace-pro-zeny/dulezite-kontakty/
http://www.profem.cz/clanek.aspx?a=303&gclid=CLzezKuN4sgCFVEYGwodrGAGSQ

 
Nika1
Nika1 - 27.10.2015 8:06

Az odjede k rodicum,tak mu sbal a vymen zamky. Nachystej si cislo na policii,kdyby treba kopal do dveri. Nikdy neotevirej. Kamose vazbu asi nemas. Ten by se ted hodil.

 
PEGG
PEGG - 27.10.2015 7:27

To by si měla přečíst ta paní, co si k sobě chce nastěhovat pána a děti s ní proto nemluví.
Já fakt neznám nikoho, kdo by si sestěhováním nějak polepšil. Je to velmi smutné a není to vždycky chlap, kdo se ukáže jako tyran. A už vůbec nechápu, jak může máma nechat ubližovat vlastním dětem. Já jsem v podstatě srab, který na sobě nechá štípat dříví, ale jak mi někdo sáhne na děti, tak bych byla schopná použít fyzické násilí.smajlik - 68
Prostě pryč s takovým debilem, protože chlap se tomu říkat nedá.

 
Verera
Verera - 27.10.2015 7:08

Žádná normální ženská na sebe nenechá řvát kvůli nádobí ve dřezu. Co je těžkého na tom pánovi odpovědět, že pokud mu to vadí, nic mu nebrání to umýt. Jo a dnes není navařeno, udělá se u toho vždycky hrozný binec, najdi si něco na chleba. A jít si číst.

Ano, chyba je skutečně v Evě, že jí nepřipadá divné, nechat se sebou takto zacházet. A to, že nechala cizího chlapa, aby tyranizoval její děti je těžko omluvitelné. Je na čase něco rázně udělat, sehnat si veškerou dostupnou pomoc a jednat.

Já fakt nechápu, kde se berou ty mraky zakomplexovaných chlapů, kteří si musí na ženské dokazovat, jak jsou skvělí, když už se jim to nedaří nikde jinde.

 
Jaguška
Jaguška - 27.10.2015 6:51

První a kardinální chybu Eva udělala, když dala přednost psychopatovi před vlastními dětmi.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-43
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146668.
Archiv anket.