Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Karlu Gottovi k dnešnímu svátku… Co mu popřejete?

Karlu Gottovi k dnešnímu svátku… Co mu popřejete?

Byla jsem ještě úplně malá holčička, školkou povinná, když jsem Karla Gotta poprvé zaznamenala. Naprosto mi tehdy učaroval interpretací písně V máji. Nebylo mi ani pět let a pamatuju si, jak jsem byla jeho zpěvem doslova unešená. Od té chvíle se Karel Gott stal nedílnou součástí mého života.

Dnes mi je téměř o padesát let více než tehdy a Karel Gott se stále drží na přední příčce mých oblíbenců. Jako doslova nadpozemský zpěvák a také jako velmi skromný a čestný člověk.  Vzpomínám na jeho pravidelné koncerty ve Slaném, které vysílala televize, na mnoho nádherných písní, které uměl bezkonkurenčně přednést: Je jaká je, Jdi za štěstím, Kávu si osladím, Mít talent, co měl Paganini, Lady Karneval, Kam tenkrát šel můj bratr Jan… Nelze vypsat všechny, ten seznam by byl hodně dlouhý.

Karel Gott patří k nám všem, vnímáme ho jako neotřesitelnou stálici a jistotu. Zpráva o jeho zdravotním stavu a nádorovém onemocnění proto zaskočila asi nejen mne, ale i mnoho dalších lidí.  

Chtěla bych touto cestou Karlu Gottovi popřát nejen k jeho dnešnímu svátku. Tolik desetiletí nám všem rozdával radost a já si moc přeji, aby si i on ještě hodně té radosti užil. Se svými dcerami a vnuky, s manželkou, rodinou, se svými příznivci. Věřím, že se mu podaří tu zákeřnou nemoc porazit a stejně jako v pěveckých anketách z ní vyjde jako vítěz.

Karle, držte se. Jestli skutečně existuje nějaký vzdušný přenos pozitivní energie, posílám Vám jí tolik, kolik dokážu. A vím, že nejsem jediná. Máme Vás rádi!

Chcete také napsat přání Karlu Gottovi? Zavzpomínat si, kdy jste ho slyšeli poprvé, jakou jeho píseň máte nejraději? Vaše přání se pokusíme panu Gottovi doručit. Jako vzpruhu a povzbuzení a také jako důkaz, že i když „to musí zvládnout sám“, tak sám rozhodně není.

Jarka


4.11.2015   Rubrika: Život a vztahy   |   Komentářů 22   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Karlu Gottovi k dnešnímu svátku… Co mu popřejete?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-22
Almega
Almega - 5.11.2015 11:11

orinka: Pamatuji si,a dokonce ji jednou před pár lety hráli v rádiu,na den kdy bylo to úterý a 3.září....

 
babkatapka
babkatapka - 5.11.2015 9:37

Byla jsem na jeho dvou koncertech, jednou když začínal a potom co se vrátil z Ameriky. Jeho písničky jsem milovala jako mladá holka a mám je ráda do dnes. Má opravdu dar od Boha a přeji mu jen a jen zdraví, ať to zvládne a ať nám ještě může zpívat. a těší se ze své krásné rodinky. Několika generacím rozdával svými písněmi radost, zaslouží si uzdravení a tak Kájo!!! bojuj ať nám ještě zpíváš!!smajlik - 56

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 4.11.2015 21:04

ma talent od PANA BOHA, umi zpivat, malovat. Nikdy jsem nebyla na zadnem jeho koncertu a ani nevlastnim jeho desku - CD a podobne.
Preji mu jako kazdenu jinemu co ma zdravotni potize, aby je ustal a mohl zit plnohodnotny zivot a radovat se v kruhu rodiny. Zdravi patri k tem dulezitym pranim co se nedaji koupit a je treba pokud ho mame si toho velice vazit.

 
krasaka
krasaka - 4.11.2015 20:54

krasaka: sorry - státy neměly ponětí

 
krasaka
krasaka - 4.11.2015 20:53

smajlik - 61 Sleduji Kájovu kariéru od počátku, kdy jsme si coby puberťačky psávaly texty písní do notýsku. Sice se mi pak více líbily i jiné žánry a hlavně Walda - ovšem píle, charizma, slušnost, sečtělost - to vše se Mistru Gottovi nedá upřít smajlik - 47
Taky snad žádná z jeho písní se nestala propadákem a tolik nadšení obecenstva na jeho koncertu se hned tak nevidí smajlik - 66 Je to prostě symbol kladných vlastností, profesionál každým coulem a pro svou vlast toho udělal nesmírně mnoho, bez něho by o malé zemičce v srdci Evropy snad jiné státy ani neměli ponětí ?
Pochopitelně mu přeji ať boj s touto nemocí vyhraje a brzy se vrátí ke své rodině - i kdyby už nemohl koncertovat - kéž je zase zdráv smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45

 
TULI
TULI - 4.11.2015 19:07

VSE NEJ , NEJ, NEJLEPSI A HLAVNE ZDRAVICKO !!!
BOJUJ KAJO !!! smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45

 
Nika1
Nika1 - 4.11.2015 17:49

To je jasny. ZDRAVÍ

 
evropka
evropka - 4.11.2015 17:46

Nemusím jeho písničky,ale jako člověka si ho neskutečně vážím a obdivuji ho,takže jen to nejlepší Kájo,doma tě čekají.....smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45

 
orinka
orinka - 4.11.2015 15:08

Almega: i na tu si dobře pamatuju, možná si vzpomeneš i na tuto, co už nehrají "Ou ou ou outerý třetího zaaáří mělo by být v kalendaaáři jako svátek psááán vždy červeně"...zajímavé, že z dětství si člověk pamatuje skoro každé slovo a teď nejsem schopna zapamatuvat jeden verš.smajlik - 68

 
Ivi
Ivi - 4.11.2015 13:50

Přeju mu hodně štěstí a hodně síly, aby tu mrchu porazil co nejdřív! smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45

 
mariena
mariena - 4.11.2015 13:09

Přeji mu hodně zdraví a síly,aby se mohl poprat s nemocí a zvládl to.smajlik - 45

 
Almega
Almega - 4.11.2015 12:16

Dnes by bylo mému tátovi 96 let... K.G. je něco jako státní ikona,snad jediný profík známý v této branži i ve světě.Já mám ráda od něj stařičkou píseň : Dnes mám roztoulaný den z r.1964,ta má takový optimistický text a je vcelku neznámá,čili nezprofanovaná,jako nějaké jiné.Doufám,že se Gott uzdraví a ještě nám zazpívá.Když mu lidi pošlou hodně dobré energie,tak se to podaří.

 
Pentlička
Pentlička - 4.11.2015 10:19

Samozřejmě mu přeju, aby se uzdravil, to je jasné. Přeju to každému nemocnému člověku.

 
PEGG
PEGG - 4.11.2015 9:34

Mám ho ráda jako člověka i jako zpěváka. A je mi ho líto. Mám strach, že léčba je dost agresivní a v jeho letech to bude dost na pováženou. Moc bych mu přála, aby to zvládl a byl tu ještě spoustu let a byl v pořádku jak tělesně, tak duševně. smajlik - 61smajlik - 61smajlik - 61smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45

 
sharon
sharon - 4.11.2015 9:25

co na tohle říct ?

Média totiž dosud hromadně opakovala, že zpěvák trpí aortálním zúžením srdeční chlopně. Gottův kardiolog MUDr. Jan Pirk nám ale řekl, jak to je!

Tahle fáma totiž vznikla nešťastně v červnu tohoto roku, když byl Gott v „Pirkově“ Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) na vyšetření. Novináři se lékaře ptali obecně na problémy starších lidí s chlopněmi, jeho odpověď pak ale spojili s Gottem. A to prý dost nesmyslně.

„Skutečně jsem nikdy a nikomu neřekl, že budu operovat chlopeň. To je nesmysl, on je má v pořádku. Všechno to překroutili, chtěli vědět obecně o operaci aortální chlopně, což jsem jim opakovaně zdůraznil,“ zlobí se největší lékařská kapacita na srdce u nás i v Evropě ve vyjádření pro Super.cz. Překroucenou zprávu jako hotovou věc převzala skoro všechna média, včetně těch seriózních a fáma si tak už několik měsíců žije svým vlastním životem.

Stále tak zůstává jediná přímo Gottem potvrzená informace, že má potíže se srdeční arytmií. Vážnější srdeční komplikace by mu mohly při léčbě rakoviny uškodit.

V souvislosti s vyjádřením Pirka se coby poplašná zpráva jeví i informace, že kromě operace břicha měl Gott v IKEMu před pár dny podstoupit zákrok, při kterém mu měl být kvůli problémům se srdečním rytmem do srdce zaveden stent, aby se zabránilo infarktu. ■

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-22
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 126160.
Archiv anket.