Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Po porodu jsem se stala frigidní. Přejde to?

Po porodu jsem se stala frigidní. Přejde to?

Mám problém, který dost nepříznivě zasahuje do našeho manželského života. Po porodu, který byl před více než půl rokem, jsem úplně ztratila chuť na milování. Zpočátku jsem si myslela, že je to tou změnou, přestálým těhotenstvím a porodem, únavou, ale už je to tolik měsíců a situace se vůbec nezměnila. Manželovi to samozřejmě vadí, i když se s ním občas pomiluju, cítí, že mi to nic neříká a je z toho nešťastný.

Pro mne je to ale opravdu utrpení. Nemám na to vůbec chuť, nevzruší mě nic. Dřív mi stačilo, že mě muž pohladil, pošimral na krku a už jsem byla připravená, teď jsem vůči všem těmhle projevům zcela imunní. Nenavnadí mě ani erotický film, alkohol nevím, kojím, takže teď nepiju. Vysloveně z donucení se manželovi podvolím tak dvakrát do měsíce a celý proces protrpím a myslím jenom na to, aby už to bylo za mnou.

Asi mi nezbude, než to řešit s nějakým sexuologem, i když se mi to příčí. Ale manžel už se teď docela fest naštval a řekl mi, že jestli se neseberu a něco s tím neudělám, najde si milenku a bude si za ní chodit a já se ho nebudu ptát, kam jde. Strašně se mě to dotklo, ale na jednu stranu ho chápu.

Chtěla jsem se zeptat, jestli některá z vás neměla po porodu podobný problém. A pokud ano, jak dlouho to trvalo? Samotné mi to není jedno, hlavně kvůli manželovi. Co se mě týká, mám pocit, že už bych sex nemusela mít až do smrti. To asi není normální, že? Je mi 28 let.

Michaela


19.10.2016   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 30   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Po porodu jsem se stala frigidní. Přejde to?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30
Madrova
Madrova - 25.8.2020 15:57

Teď jsem je objednávala zrovna ve slevě http://www.supererekce.com/6-fly-pro-zeny je to volně prodejné, takže se nemusíte ničeho obávat.

 
Dolakova
Dolakova - 23.8.2020 23:52

Tak to jsem fakt ráda, že v tom nejsem sama. Už jsem si myslela, že nejsem normální. Kolik takový prášek vychází cenově? kde ho kupujete? je volně prodejný?

 
Madrova
Madrova - 21.8.2020 22:11

Tohle je naprosto normální, já už si víc jak rok po porodu musím vždy vzít prášek na zvýšení libida před sexem. Potom je to zase jízda, ale bez něj bych na to neměla chuť ještě teď.

 
Dolakova
Dolakova - 20.8.2020 0:06

Po porodu nemám na sex vůbec chuť. Holky jak dlouho trvalo, než se vám podařilo vrátit se k normálu? ohledně sexuálního života?

 
Moirain
Moirain - 15.11.2016 15:23

slova o milence byla zlá, ale až tak moc bych neodsuzovala. On jeden dlouhodobě sexuálně frustrovaný na tom není zrovna nejlépe. Slova neměla být vyřčena, ale mohou být projevem už velkého zoufalství, Kdo nezažil, nepochopí, měla jsem přítele, se kterým cca po dvou měsících od začátku vztahu prakticky nebyl sex. Nejdřív jednou za měsíc, pak po třech...furt jsem se ho snažila podporovat, omlouvat, nenutit. Nedalo se to.
Neříkám, že se má zakladatelka za každou cenu přemoci a ... vydržet, ale zkusit najít řešení, třeba vrazit odpoledne dítě mužovi, vyrazit někam jen za sovu zábavou, odstříkat dostatek mléka, vyrazit na víkend s kamarádkami, Prostě si odpočinout. A pak to třeba půjde lépe.

 
orinka
orinka - 22.10.2016 15:14

Verera: To je velice moudré.smajlik - 47

 
Rema
Rema - 20.10.2016 8:53

kubikm:19.10.2016 23:16 to by mělo být tučným písmem hlavně na strankách Šťastní muži, protože v poslední době se ze všech stran valí návody pro ženy, co všechno mají a nemají dělat, aby jim chlap náhodou nezahnul nebo nezdrhnull, řídit se tím, tak ztratím sebeúctu, nervy a nůž v jeho hrudním koši nakonec 
Rema
Rema - 20.10.2016 8:42

Verera: smajlik - 47smajlik - 47smajlik - 47smajlik - 47smajlik - 47

 
kubikm
kubikm - 19.10.2016 23:16

Verera: kdysi byla zveřejněná tabulka nejtěžší práce, výdaje kalorií atd....a byla to práce u vysoké pece

a nad tím byla ještě náročnější varianta...kojící matka

 
Verera
Verera - 19.10.2016 22:15

Na druhou stranu si nemyslím, že by Michaele vadilo úplně všechno, nějaký ten dotyk, pohlazení, s vyhlídkou, že se půjde jen tak daleko, kam ona bude chtít. Po tom výroku o milence bych teda měla dost problém i s tímhle, ale kdyby pán přišel s omluvou, dalo by se to brát jako neuvážený výrok a nezabývat se tím.
I utahaná matka je ráda, když cítí oporu, když se může přitisknout k chlapovi, na kterého je spoleh a který má rád svou rodinu. A třeba usnout a nebo taky ne. Možná by se divila, co všechno by se jí líbilo, kdyby k tomu pán nepřistupoval jako k její povinnosti uspokojovat jeho potřeby, ale jako že se on stará o ni, byl by trpělivý a do ničeho ji nenutil.

Jenže to by musel především chtít, zapomenout na své ego a konečně se začít chovat jako chlap a otec rodiny.

 
kubikm
kubikm - 19.10.2016 21:06

Rema - 19.10.2016 20:25
přesně, zašla bych za jeho maminkou....a udělala bych si z ní spojenkyni

pokud by to neklaplo, vážně bych zvažovala sebrat dítě a jít...nebo ho vykopnout, podle situace....
jak vůbec může vyslovit slovo milenka? tak on ji už někde má???

a jak to kdysi řešili kluci na vojně??? ruce nemá???
zaměstnat, když se nudí....
nakupuje?
uklízí?
chodí s dítětem ven?
zaměstnat až se z toho po****

 
Rema
Rema - 19.10.2016 20:27

rychlonožka: souhlas smajlik - 47

 
Rema
Rema - 19.10.2016 20:25

sharon: kdybych se dozvěděla, že se tak můj syn chová ke své ženě smajlik - 87, tak by mě to nepobavilo a před snachou bych se hanbou propadala, co za bezohledné ho.ado jsem vychovala

 
sharon
sharon - 19.10.2016 19:36

Rema: smajlik - 34 tys mě pobavila

 
rychlonožka
rychlonožka - 19.10.2016 17:30

Řekla bych, že pokud je člověk skutečně frigidní, má to celoživotně. To zaprvé. Zadruhé znám některé maminy, co se po porodu tak nějak v tomhle změnily. A to jsou dneska dostupné antikoncepce, které za nás nebyly. Je dobře, že si o tom umějí s manželem narovno popovídat. Na druhou stranu - to pán moc nevydrží, když po půl roce takhle mluví. Co by dělal, kdyby žena byla vážně nemocná? Nebo dítě? To taky není na sex ani jedno pomyšlení. Zazněl tu názor, že si najde milenku. Pokud by to znamenalo klid zbraní a ne další dohady, pokud by to mamina nebrala jako podraz pro další spory a trápení, pak ať se dohodnou. Ale taky narovno. Tedy on milenku a ona STEJNĚ DLOUHÝ ČAS A STEJNOU FREKVENCI PRO SVOJE AKTIVITY, DO NICHŽ TAKY NIKOMU NIC NENÍ. To znamená kamarádky, kultura, cvičení, sport, a proč ne - i přítel, kamarád, možná i milenec. Když moderní manželství, pak se vším všudy a pro všechny.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76946.
    Archiv anket.