Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Výklad karet. Odpovědi od mariášek, dotazy pro taroty.

Výklad karet. Odpovědi od mariášek, dotazy pro taroty.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 2.2. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

 

POZOR! Změna pravidel.

Z časových důvodů budou nyní odpovědi na položené otázky vycházet ob týden. Odpovědi si tedy budete moci přečíst a nové dotazky vkládat každé druhé úterý.


Odpovědi na dotazy z 2.2. - mariášový výklad od Ester Vosátkové 

www.kartarkaester.cz.tl

 


prema

Dobrý den, chci se zeptat, jestli se zlepší finanční situace mého syna - nar. 4. 4. 1983 v 0.30 hodin. Je živnostník a zatím se mu moc nevede. Mám z toho obavu. Díky moc.

Karty neukazují příznivou odpověď. Bohužel to syn dlouho nebude chtít vzdát. Časem ho to donutí přemýšlet o jiném druhu podnikání a to mu půjde již dobře :). Dávám mu podle karet půl roku, než začne dělat něco jiného.


kopretina1

Dobry den, jsem vdana, nar. 17.1. 1948, muj manzel narozeny 26. 7.1 952, pred pul rokem odesel manzel k jine zene, chtela bych se zeptat, jak se bude dale vyvijet nas vztah (nase manzelstvi)?

Kopretino, nemám tam návrat k vám. Vaše manželství bude ještě nějakou dobu papírově fungovat, ale pak tam mám rozvod podaný ze strany manžela. Druhá žena ho k tomu dotlačí :(. Dívala jsem se i dál, zda k vám někdo přijde jiný. Budete chvíli sama, nebudete chtít jiného muže k sobě pustit. Pak se to ale jednomu muži podaří a vám s ním bude dobře a budete spokojení oba dva. To je ale doba, kdy váš muž bude řešit problémy ve svém vztahu a bude sondovat, zda je možné se vrátit. Už ho nebudete chtít zpět, budete šťastná s někým jiným.


papča

Dobrý večer.Chtěla bych se zeptat, jak se bude vyvíjet do budoucna zdrav. stav mé sestřenice a jestli tam budou nějaké komplikace, nebo to bude v pořádku. Bude to rok co podstoupila náročnou operaci. Vdaná, nar. 5. 7. 1963. Děkuji.

Karty ukazují zhoršení stavu během tohoto roku, ještě bude podstupovat nějakou podobnou operaci, teprve až pak se bude zlepšovat její stav. Je třeba to vydržet, podporovat ji, tak aby to zvládla co nejlépe psychicky.


brosta

Dobrý den. Jmenuji se Dana, narozená 29. 7. 1981, jsem vdaná. Chtěla jsem se zeptat: studuji střední zdravotnickou školu druhým rokem, je na 5 let a chtěla jsem se zeptat, jestli udělám maturitu a budu v tomto oboru pracovat. Moc prosím o zodpovězení, moc mi na tom záleží.

Studium je pro vás hodně těžké, a to není tím že by jste na to neměla. Budete k profesi tuto školu potřebovat, ale v nemocnici dělat nebude. Vaše práce se budete točit okolo většího počtu dětí.


Irena123

Dobrý den, Ester, jsem vdaná, nar. 11. 7. 1983 a manžel 1. 11. 1983, chtěla jsem se zeptat: delší dobu se snažíme o dítě, kdy se nám to v nejbližší době podaří? Předem děkuji, Irena

Ireno, je to hodně komplikované. Bez lékařské pomoci se neobejdete, karty ukazují minimálně rok, kdy se vám to nepodaří. Nepropadejte panice, nakonec se vám narodí jedno vymodlené mimčo. Stále pamatujte na to, že to mimčo v kartách je. Měla jsem už podobných případů spoustu, dnes už běhá po světě hodně dětí, které jsem předpověděla, i když to vzdávali oba dva :)


jablcko

Dobry den. Som nar. 12. 6. 1960, rozv., od buduceho mesiaca chcem ist do kurzu nemciny, chcem vediet, ci to zvladnem, potrebujem to pre buduce povolanie... Dakujem

Zbytečně se podceňujete, půjde vám to, i když budete neustále hledat na sobě nedostatky. Potkáte tam i fajn lidi , s jedním z nich vznikne dlouhé přátelství. NE vztah, ale přátelství!


Romík

Dobrý den, narodila jsem se 14. 1. 1967 a jsem rozvedená. Neustále řeším své zaměstnání. Nevím, kterým směrem se vydat - banka, finanční poradce, realitní makléř, obchodní zástupce, prodavačka, uklízečka...Prosím poraďte, kterým směrem se mám vydat, která práce je pro mne vhodná. A jestli v nejbližší době najdu zaměstnání. Děkuji moc za odpověď.

Jde vám práce ve zdravotnictví - neznamená to práce sanitářky, či sestry. Není to sice to, co chcete dělat, ale jdou vám tam peníze, které budete potřebovat. Do 3/4 roku vám jde práce jiná a to v kanceláři. Není to přímo nic z toho, co jste psala, vypadá to jako holka pro vše, která bude řešit a organizovat někomu věci.


Lucky70

Dobrý večer, paní Ester, můj přítel (29. 11. 64 - rozvedený) mně dal ten pro mě nejkrásnější dárek k narozeninám = chtěl by se mnou (2. 2. 70 - rozvedená) ještě jedno dítě. Mám dvě děti a obě jsem počala okamžitě při prvním snažení (to mladší se narodilo před 2 roky a máme ho spolu). Zadaří se nám i tentokrát? Vyjde mi ještě jedno miminko?

Dodatečně vše nejlepší k narozeninám :). Potěším vás, mimčo vám tam jde, jen vám hrozí ne jedno, ale dvě mimča najednou :)


Jantara

Dobrý den, narodila jsem se 24. 6. 1978, jsem vdaná. Chtěla jsem se zeptat, jak to bude u mne se zaměstnáním. Končí mi pracovní smlouva. Předem děkuji za odpověď:-)

Bude vám končit práce, ale později, než se teď ptáte. Šlo mi tam dítě a ne jiná nabídka...


líza

Dobrý večer, paní Ester. Mám zdr. problémy. Chtěla bych vědět, jak jsem momentálně na tom se svým zdravím a jaké bude do budoucna. Já nar. 7. 7. 1964, vdaná děkuji. Eliška

Jde mi v kartách srdce, trávení a i gynekologie. Čeká vás nějaká operace, pak se zlepšuje vaše zdraví.


SukarCaja19

Dobrý den, chtěla bych vědět, jestli v tomto roce otěhotním. Moje d. n.: 26. 01. 1990, přítele: 05. 06. 1991, jsem svobodná. Moc děkuji, Renata

V tomto roce ne, mimčo vás čeká později.


nova65

Dobrý den, mám přítele nar. 7. 11. 1959, rozvedený, já nar. 29. 4. 1965, rozvedená a chtěla bych vědět, zda máme vyhlídky na společnou budoucnost, protože někdy se mi zdá, že se ještě neoprostil od minulého vztahu s přítelkyní, nar. 25. 12. 1978, která se s ním loni rozešla. Zajímalo by mne, zda nebudou mít ještě tendenci se k sobě vrátit. Děkuji

Váš přítel má problémy s komunikací. Neumí řešit věci tak, jak vy chcete. Vztah vám bude pokračovat, ale nebudete spokojená, objeví se u vás někdo jiný a vy se budete muset rozhodnout mezi nimi.


chestery

Dobry den, jsem narozena 3. 4. 1984, jsem svobodna, s pritelem 19. 4.1 981 ziji dva roky, vse klape, jen ne po citove/fyzicke strance, nejsem sama sebou. Potkala jsem jineho muze 27. 5. 1976, zenaty, ma 4leteho syna. Chceme spolu zit, ale jeho zena vyhrozuje, ze uz syna neuvidi a ja ho nechci videt nestastneho, proto mu to chci zjednodusit, ukoncit to, i kdyz vim, ze to bude moc bolet, jsem zoufala, nevim jak dal. Nevim ani, jak to formulovat do jedne otazky... Mame spolecnou budoucnost, nebo to mam ukoncit? Mockrat Vam dekuji a pekny den

Karty jasně ukazují, že vás přítel neopustí vztah právě kvůli synovi. Jak se rozhodnete dál, je už na vás.


Jana a kluci

Krásný den přeji, prosím o náhlednutí do karet ohledně mé budoucnosti: kamarádka mi nabídla spolupráci v oboru masáží, mám si udělat živnost a spolupracovat s ní? Pravděpodobně by se jednalo o druhou polovinu letošního roku. Nar. 6. 8. 1975.Předem děkuji.

Nápad hezký, ale jde vám tam pomalý rozjezd a časem potíže právě s tou kamarádkou. Udělala bych si kurz, ale dělala sama :)


Iveta5

Dobrý den, jsem narozena 18. 6. 1968, prosím, najdu si v blízké době práci, ve které budu spokojená? Jaký to bude druh zaměstnání a budu dojíždět? Děkuji předem za odpověď.

Jde vám práce s dojíždění a není dobře placená :(, rozhodněte se, zda to vzít, neb pak vám půl roku jiná práce nejde.


majenkaa

Dobrý den, já narozena 24. 05. 1950 rozvedená, se chci zeptat, zda budu s přítelem letos štastná, přítel je narozen 24. 06. 1956 vdovec, velmi děkuji za odpověď..

Tento rok budete řešit nejen problémy v rodině nějakého z vašich dětí a to dost vážné, navíc budete řešit finanční pomoc. Vztah tam jde stejný jako dosud.


Zdenča

Dobrý den, Zdenka nar. 11. 11. 1976. Jsem vdaná. Manžel Roman 26. 3. 1975. Chci se zeptat , jestli budu někdy šťastná s tímto mužem? Jsme spolu 10 let a moc nám to nejde. Děkuji Zdenka.

Beran a Štír není vhodná kombinace, navíc karty ukazují, že je zde zhoršení vztahu, jako kdyby jste už dávno nepochopili, že vaše cesty nemají být nadále spolu. Hledáte stále chyby u sebe, zkuste se podívat na to jinak, každý jste "z jiného těsta", neboli neslučitelní. Budete šťastni po boku jiných partnerů.


Mon-ika

Dobrý den, nar. jsem se 17. 1. 1971,j sem podruhé vdaná s mužem nar. 1. 3. 1975. Chtěla bych vědět, jak bude pokračovat naše manželství.V poslední době jsou u nás časté hádky. Datum sňatku byl 8. 10. 2005. Děkuji.

Neshody ještě pokračují dál cca 4 měsíce, pak se stav zklidňuje. Přijde i další období problémů, než se naučíte spolu žít. Není vidět rozchod, budete spolu dál. Až pochopíte, jak na manžela, bude to fungovat dobře .)


RachelW

Dobrý den. Mám na Vás dotaz. Jsem delší dobu zadaná, ale v mé blízkosti se začal vyskytovat mnohem mladší muž. Já 13. 2. 1969, on 26. 10. 1978. Má tento vztah nějakou budoucnost? Děkuji RachelW.

Karty vám neukazují společnou budoucnost, spíš byste se měla zamyslet, co vám nevyhovuje, a řešit to. Třetí osoba vstupuje do vztahu, pokud zde není něco v pořádku, což je přesně váš případ.


malile

Dobrý večer, mám dotaz na svého tátu nar.26. 8. 1930 (ženatý), zda se zlepší jeho nyní velmi špatný zdravotní stav a bude zase chodit. Je po náročné operaci. Děkuji. Malile

Chodit bude moct, je spíš jeho psychický stav špatný. Poraďte se s lékařem jak na něj, může vám pomoc i psycholog. Jen to nevzdávejte!


 

 

Dotazy pro Helenu Kubeškovou a tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. Odpovědi vyjdou v úterý 2.3. 

 


www.kartarkahelena.cz 

 

 

Dotaz musí obsahovat:

Datum narození

Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat dříve.)


16.2.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 61   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Odpovědi od mariášek, dotazy pro taroty.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-62
filip88
filip88 - 14.3.2016 13:56

Dobrý den chci ze zeptat jestli by jste mi nemohla vyložit arty přes mejl ohledně vztahu ja 27 let gay 18.5.1988 a on 43 let 27. červen 1972 , ja Vlastimil a on se jmenuje Mirek a chci se zeptat jestli někdy spolu budeme bydlet a něco ohledně naší budoucnosti a jestli to je fakt pravá laska a jestli mě nepodvádí !!
děkuji

 
Adélka
Adélka - 2.3.2010 7:21

Dobrý den, Jsem narozena 10.7.1987 a ráda bych věděla jeslti se mi změní moje finanční situce k lepšímu? Moje současná situace není moc dobrá. Předem moc děkuji za odpověď.

 
Bára777
Bára777 - 1.3.2010 20:52

Dobrý den,jsem narozena 30.4.1974... Zajímalo by mě zda se nám podaří odkopení a obratem i prodej bytu a tím zlepšení naší finanční situace... ? Děkuji Bohuslavasmajlik - 61

 
Jantara
Jantara - 1.3.2010 20:26

Dobrý den smajlik - 105, narodila jsem se 24. 6. 1978, jsem vdaná. Karty mi předpovídají dítě, chtěla jsem se zeptat zda tento rok, nebo v příštích letech. Předem děkuji za odpověď smajlik - 89

 
Adélka
Adélka - 1.3.2010 12:26

Ještě dodávám datum narození 1.7.1987

 
Adélka
Adélka - 1.3.2010 12:24

Dobrý den, v poslení době mám docela velké finanční problémy, tak bych prosím chtěla vědět jak se budeme moje situace vyvíjet letošní rok finančně. Moc děkuji za odpověď.

 
Hanali
Hanali - 1.3.2010 8:11

Dobrý den jsem vdaná, nar. 21.4.1961a manžel 8.10.1954, chtěla jsem se zeptat na naše manželství, zda je zde nějaké karnické spojení,nebo předurčení, dá-li se kartami zjistit.děkuji za odpověď

 
vikyky07
vikyky07 - 28.2.2010 22:22

Dobrý den, narozena 29.4.1970. Ráda bych změnila zaměstnání, podaří se mi to a bude to změna k lepšímu?

děkuji

 
Nanka
Nanka - 28.2.2010 18:00

Dobrý den paní Heleno,

chtěla bych se Vás zeptat, zkouším to již potřetí na práva do Brnasmajlik - 63, budu letos přijata?smajlik - 76Nebo to mám raději vzdát?!smajlik - 97Děkuji mnohokrát za Vaši odpověď. S pozdravem Markéta. 31.1.1989

 
EVUSKA
EVUSKA - 26.2.2010 21:08

Dobry vecer,chodim na nadstavbove studium,ktore konci maturitou.Ucim sa, az ma z toho boli hlava,Pisomne skusky mame16.3.2010.Nie som si ista ci maturitu tento rok zvladnem.Mozem si ju nechat aj na druhy rok,poradite mi?Co na to vravia karty?EVA nar.13.8.1968.DAKUJEM.

 
petyna
petyna - 26.2.2010 18:47

Dobrý den paní Heleno, ocitla jsem se mezi dvěma muži a chtěla bych Vás poprosit o radu jak se na to dívají karty.Já 13.11.1985, přítel 22.5.1978 a kamarád 15.9.1973.děkuji za odpověď

 
zuzica
zuzica - 26.2.2010 16:47

dobry den chcela by som sa spytat na rodicov a ich zdravie mama 25.5.1929 otec 29.2.1932.dakujem.

 
Enele
Enele - 26.2.2010 12:14

Dobrý den paní Heleno,

poznala jsem muže / 3.1. 1969/ a je mi s ním dobře. Chtěla bych se zeptat jak se na toto spojení dívají karty.Moc děkuji a přeji krásný den Alena /28.8.1974/

 
Ket
Ket - 25.2.2010 20:58

dobrý den.já nar.8.1.1979,svobodná. přítel nar.28.9.1980.spolu máme dcerku 24.2.2006.nyní jsem těhotná,čekáme dvojčátka( což nám trochu zatočilo s plány smajlik - 64 :-) můj dotaz je ohledně bydlení-jestli ho máme nyní měnit či nikoli.změna by nejspíš nebyla jednoduchá.mohla by jste se ještě prosím zeptat na pohlaví miminek?předem děkuji moc za radu.


 
batum
batum - 25.2.2010 20:06

Dobrý den,chtěla bych vědět, jak to má se zdravím manžel nar.13.2.1952 nechce k doktorovi,mám strach.Moc děkuji.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-62
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127865.
Archiv anket.