Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 3.7. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek...

 

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 3.7.

october

Krásný den, milá Naďo, od října začnu dálkově studovat magisterské studium - mediální studia. Ráda bych se Vás zeptala, zda toto studium dokážu úspěšně dokončit? Mé datum narození je 13.10.1986. Předem Vám moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, october, klidně studujte, máte na to. Je vidět bezproblémové ukončení, rozhodně to ale neznamená, že polevíte ve svém snažení. Přeji moc štěstí.


Peggy

Hezký den Naďo. S manželem jsme absolvovali již 7 pokus umělého oplodnění. Opět neúspěšně. Vyzkoušeli jsme různé lékařské metody, různé léky, všechny možné i nemožné vyšetření, piji kontryhelový čaj, beru B komplex a stále nic. Podle lékařů jsme naprosto zdraví. Ti si s námi neví rady a jen nevěřícně kroutí hlavou. Cítím obrovský smutek, prázdnotu a jsem z pokusů vyčerpaná. Pět let mi kartářky tvrdí, že hned otěhotním a miminko stále nikde. Kdy vidí příchod miminka Vaše kartičky, pokud vůbec přijde? Můj datum narození je 18.12.1972 a manželův 20.5.1970. Děkuji Vám za odpověď a přeji Vám hezký den.

Dobrý den, Peggy. Ani já nevidím zdravotní problém. Nyní už je ale blokem psychický stav, který je vidět velmi mnoho. Je nutné jít úplně jinudy, zaměřte se na psychiku a odblokování některých věcí z minula. Doporučuji začít třeba kineziologií. Děťátko do budoucna opravdu vidět je. Přeji moc štěstí.


Ivušee

Dobrý den ráda bych věděla zda manžel narozen 19.3.1971 se má pustit do podnikání nebo si má raději najít novou práci u zaměstnavatele. Moc děkuji za odpověď

Dobrý den, Ivušee, zatím není vhodný čas začít podnikat. Doporučuji manželovi si najít práci a podnikání odložit minimálně o rok. Přeji moc štěstí.


Remek

Dobrý den,
ráda bych se opět zeptala na své současné zaměstnání. Mám si hledat něco jiného, nebo vytrvat a doufat, že se vše zlepší k lepšímu? Chápu, že člověk nemůže chtít všechno, ale čeho je moc... Jedná se mi hlavně o vztahy v kolektivu a nějaké mé osobní realizace. Vdaná, narozena 6.10.1974.
Děkuji a přeji hezké prázdninové dny

Dobrý den, Remku. Změna zaměstnání vás opravdu čeká, ale rozhodně to nebude hned. V současném budete muset ještě nějakou dobu vydržet. Přeji moc štěstí.


radulenka

Pěkný den, jsem narozena 8.4. 1975 a zajímá mne zda najdu vhodné bydlení co nejdříve. Mám nyní něco rozjednaného a nevím zda to vzít.

Dobrý den, radulenko. Není potřeba se obávat, bydlení najdete a to velmi brzy, bude přesně podle vašich představ. Přeji moc štěstí.


drahušška

Dobrý den paní Naďo.Několikrát jsem se již dotazovala a nedostala odpověď.Věřím,že toho máte hodně,přesto prosím ještě jednou.Jedná se mi o syna nar.17.4.1987..co ho čeká ve vztahu,zda potká ženu a založí si rodinu..Děkuji Vám moc moc a přeji krásné léto a hodně energie.Drahuška.

Dobrý den, drahušško. Zkuste nechat průběh událostí na synovi, postará se o sebe. Vidím nejen šťastné manželství, ale i děti. Všechno to bude mít. Přeji moc štěstí.


Anna1234

Dobrý deň.
Chcela by som Vás poprosiť o výklad kariet.
Žijem s priateľom v spoločnej domácnosti už niekoľko rokov, a v poslednom čase to akosi medzi nami neklape, vzťah ochladol,najmä zo strany môjho priateľa,zdá sa mi , že ma už nemá rád.Ako to vyzerá s naším vzťahom do budúcna.Anna 26.8.1962 Robert 12.2.1969
Ďakujem pekne za odpoveď.

Dobrý den, Anno. Bohužel, nevidím, že by tento vztah měl budoucnost. Zatím tedy není vidět ukončení, ale jednou opravdu ano. Najdete si jiného muže. Přeji moc štěstí.


iška

Dobrý den.Prosím o výklad karet.Nepohodly jsme se s kamarádkou.Docela mne urazila.Má trochu nevymáchanou pusu.Mám se přesto pokusit o usmíření?Já 6.11.1949,ona 13.7.1952.Děkuji za odpověď.

Dobrý den, iško. Tak nevím, ale neudobřily jste se už? Alespoň karty ukazují, že by tomu tak mělo být. Pokud ne, bude to velmi brzy, takže klid, vaše kamarádka bude dál vaše kamarádka. Přeji moc štěstí.


jelena

Dobrý den,posledních pár let se mi víc jak nedaří,můžu konečně doufat ,ve zlepšení? 10.10.1959 .Děkuji Jelena

Dobrý den, jeleno. Měla byste změnit trochu myšlení. V kartách je velmi mnoho negativa, ale zbytečně. Do půl roku zaznamenáte změny, které v příštím roce vyvrcholí, dojde k ukončení vývoje nových událostí. Tak se můžete těšit. Přeji moc štěstí.


Aknalbf

Dobry den. Jsem vdova nar.12.4.1953. Bydlim na ubytovne,kam se stale vracim,kdyz momentalne nemam podnajem apnd.. Mam tu,ne zrovna perspektivni vztah s pritelem nar.1.4.1949. Z fin.duvodu bych si ale chtela pro sebe najit podnajem,ale mam obavy ze samoty,z noveho prostredi a ze jednou zase budu muset hledat azyl v tehle ubytovne. Moc vas prosim,poradte,co mam delat. Moc dekuji,Aknalbf

Dobrý den, hledejte klidně dál, protože je opravdu vidět stálé místo, kde budete šťastně bydlet. Pomůže vám v tom žena, kterou znáte. Přeji moc štěstí.


Sadria

Dobrý večer, rada by som sa spýtala na riešenie našej situácie. Momentálne riešime s dcérami vrátenia sa do bytu, ktorý stále nemám majetkovo vyrovnaný. V podstate patrí mne je to len otázka finančného vyrovnania od ktorého sa všetko vlastne odvíja. Momentálne bývame s dcérami u mojich rodičov, je nás však plný dom, nakoľko sa dosťahovala sestra s deťmi a druhá rieši opravu domu. Takže nás je v dome rovný tucet a ako to tak chodí, tak súkromie žiadne a pomaly situácia hustne. Aj napriek tomu, že nám je to proti srsti sa vrátiť s dcérami do bytu rozhodli sme sa pre túto variantu, aj keď našim veľkým prianím je mať svoj vlastný domček so záhradou. Byt je krásny, prerobený a v osobnom vlastníctve no prostredie a spomienky na všetko čo sme v ňom prežili vyvoláva v nás smútok a odpor. Rada by som sa teda spýtala či toto rozhodnutie bolo správne, či konečné alebo či je šanca na pozitívne zmenu či iné východisko z tejto situácie. Ďakujem za pomoc a radu. S láskou Adriana. Nar.: 1.8.1970

Dobrý den, Sadrio, bohužel, zatím není vidět změna, k té dojde později. Ale dojde. Je vidět i zajímavý vztah, který vás posune dál. Dočkáte se i lepšího bydlení. Přeji moc štěstí.


amulka

Dobrý den paní Naďo,
ráda bych se zeptala na zaměstnání.Smlouvu mám na dobu určitou do konce roku 2012, bude mi smlouva prodloužena nebo si budu muset hledat nové zaměstnání a najdu ho brzy? V práci jsem spokojená. Datum narození 17.12.1965. Moc Vám děkuji.

Dobrý den, amulko. Smlouvu vidím opravdu prodloužit. Můžete být tedy klidná, není důvod k obavám. Přeji moc štěstí.


henka.s

Dobrý den paní Naďo, chtěla bych se zeptat, zda moje sestra 3.10.1988 otěhotní ještě v letošním roce (moc si s partnerem přejí miminko) a zda i já 16.5.1980 v budoucnosti budu mít ještě dítě - mám již dcerku.

Dobrý den, henko. Vaše sestra otěhotní někdy na přelomu roku. Narodí se nejspíš chlapec. U vás těhotenství již moc nedoporučuji, zkuste to důkladně probrat s lékaři. Přeji moc štěstí.


Eruvie

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na mou práci, jak to vypadá do budoucna. Co mě asi tak čeká a nemine :-) Datum narození 22.11.1982 - 20:30
děkuji předem za odpověď a hezký den přeji :-)

Dobrý den, Eruvie, nevím, čeho se bojíte, ale změna zatím vidět není. Ta nastává trochu později, ale bude to vaše rozhodnutí. Přeji moc štěstí.


vannila

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na dlouholeté problémy mé matky se spánkem. Vůbec nespí a žádný způsob léčby nefunguje. Zda budou vyřešeny nebo co jí je způsobilo nebo způsobuje. Nar. 27.2. 1947.
Mockrát děkuji za jakoukoliv odpověď

Dobrý den, vannilo. Vaše maminka si prošla vztahovými problémy, vypadá to, že právě tohle odstartovalo cosi v její hlavě. Změní to jiný muž, který jí přichází do života. Doporučuji terapii třeba kineziologií, která by ale mohla leccos odhalit. Přeji moc štěstí.


masaa

Dobrý den paní Naďo. Narodila jsem se 14.10.1956. Našla jsem si v prsu bulku, biopsie potvrdila karcinom. Chtěla jsem se zeptat karet, jak to semnou dopadne? Děkuji

Dobrý den. Zkuste se více zaměřit na finance. Odtud pramení vaše problémy. Měla byste se od otázky peněz více odpoutat a soustředit se hlavně na rodinu a v klidu si jí užívat. Vaši nemoc vidím vyléčit, i když to nebude hned. V každém případě bojujte, svůj boj vyhrajete. Karty hovoří jasně. Přeji moc štěstí.


Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou v úterý 31.7.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


17.7.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 40   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-40
gerbera
gerbera - 6.8.2012 13:43

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co mně čeká do konce roku, nar. 18.1.1965.Mám si dát na něco pozor?Děkujismajlik - 14

 
YVANIE
YVANIE - 4.8.2012 20:10

Dobrý večer,chtěla bych se zeptat karet,kdy asi potkám muže pro život?Nar.21.12.1964.Děkuji.

 
Aknalbf
Aknalbf - 3.8.2012 15:36

Dobrý den. Moje kamarádka Mariana,nar.11.5.1959 se v červnu rozešla po roční známosti s přítelem Standou nar.31.5.1968. Prosím vás,má jejich vztah ještě naději? Předem děkuji S pozdravem Aknalbf

 
Jiva
Jiva - 3.8.2012 12:12

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli už brzy a kdy budu mít dostatek financí na splacení dluhů a celkové zlepšení finanční situace, a jestli se můžu brzy těšit na nový vztah. 2.5.1967. Děkuji za odpověď.

 
vannila
vannila - 3.8.2012 11:43

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se mi bude lépe dařit v mé dosavadní práci. Mockrát děkuji za odpověď
nar. 15.11. 1967

 
betynka87
betynka87 - 31.7.2012 19:58

Dobrý den,chci se zeptat na sebe 4.9.1987 jestli najdu už brzo (kdy?) muže pro vztah,lásku,partnera pro život - moc mě to trápí,děkuji předem za odpověď

 
zuzulili
zuzulili - 31.7.2012 19:23

Jak dlouho vydrží vztah muže nar.14.3.1952/ Jaromír a ženy 7.1.1966./ Hana
děkuji

 
bertice
bertice - 31.7.2012 19:00

Dobrý den, jak dopadne partnerský vztah a letošní dovolená syna, narozen 12.1.1983?
Děkuji moc za výklad.

 
Sarina125
Sarina125 - 31.7.2012 7:56

Dobrý den,
najde moje kamarádka už brzo životního partnera? Je narozená 24.03.1979.
Děkuji.

 
11111
11111 - 29.7.2012 23:15

Dobrý večer, trápí mne moje váha, snážím se zhubnout, ale když se mi to podaří tak mi to dlouho nevydržím. Teď jsem našla novou "dietu". Tak bych jenom chtěla vědět jestli bude mít efekt děkuji. nar. 5.4.1991

 
ivkare
ivkare - 27.7.2012 9:14

Dobrý den, jsme s manželem 20let a díky jeho nevěře před 4lety už to není ono a odcizujeme se.Jak bude náš vztah pokračovat? Iveta 11.12.1965, Roman 29.9.1966.Děkuji a hezký den.

 
vowi
vowi - 25.7.2012 21:15

Dobry den, odesla jsem od partnera i s deckem. Co bude dal? 11.12.82. Dekuji.

 
slaměnka
slaměnka - 25.7.2012 16:02

Dobrý den,chci se zeptat na manželství své dcery. Mají v současné době problémy, tak by mě zajímalo, zda to ustojí, nebo jestli hrozí rozvod. Moje datum narození: 16.2.1958. Dcera 29.9.1979 - manžel 20.10.1983.Děkuji

 
kousek
kousek - 23.7.2012 17:32

Dobrý den ráda bych věděla co mě čeká letos v práci.Renata 26.8.1970

 
Sadria
Sadria - 20.7.2012 9:38

Dobrý deň,
mám otázku, ktorú ste mi vlastne sama položila. Keď som sa pýtala na zmenu bývania okrem tohto ste mi napísala, o zaujímavom vzťahu a o tom, že ma posunie ďalej. Rada by som sa spýtala, v čom je tento vzťah zaujímavý a kam ma má vlastne posunúť.
Ďakujem zo srdca za odpoveď: Nar.: 1.8.1970 smajlik - 100

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-40
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55361.
Archiv anket.