Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 31.7. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek...

 

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 31.7.

Lip6 

Dobrý den paní Naďo. Chci se Vás optat, zda se mi brzo podaří potkat stálého přítele, a můj život bude trošku smysluplnější. Pokud ano, je to někdo nový, nebo ho již znám?? 
děkuji moc, a přeji krásné letní dny.
nar. 4.2.1959

Dobrý den, co se týká vztahu, opravdu je zde vidět. Najdete muže zcela neznámého, proto buďte připravena, bude to někdy během příštího roku. Přeji moc štěstí.


modroočka 

Dobrý den, paní Naďo, ráda bych poznala, co říkají karty na moji finanční situaci. Ať dělám, cokoliv, nedaří se mi... Pomalu začínám pochybovat sama o sobě. Děkuji za odpověď.
Nar. 28, 5, 1962

Dobrý den, modroočko. Zkuste být jen více trpělivá. Vaše finanční situace se opravdu zlepší, je jen potřeba vydržet a nepropadat panice a depresi. Nepomůže vám to. Přeji moc štěstí.


Sarina125 

Dobrý den,
najde moje kamarádka už brzo životního partnera? Je narozená 24.03.1979.
Děkuji.

Dobrý den, Sarino. O vaši kamarádku nemusíte mít obavy, partnera najde a bude to brzy. Vypadá to na cizince. Je vidět i stěhování a moc hezký vztah. Přeji mnoho štěstí.


monja 

Dobrý den !
Jsem narozena 10.5.1967 o půlnoci ( matka si není jistá, zda to nebylo po půlnoci - tedy 11.5. ), rozvedená, mám dvě dospělé děti.
Chtěla bych vědět, zda mě ještě čeká nějaký životní partner, nebo budu už sama .... Děkuji.

Dobrý den, monjo. Partnera čekejte, samota vám opravdu dána není. Chce to jen trpělivost a více se dívat kolem sebe. Čeká vás i stěhování. Přeji moc štěstí.


Pirátka96 

Dobrý den paní Naďo,
syn (nar. 12. 2. 1992) má již dlouhou dobu zdravotní problémy, na které zatím žádná léčba nezabrala. Uzdraví se? Za jak dlouho? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Pirátko. Vaše zdravotní problémy, bohužel, pramení hlavně z vašeho negativního myšlení. Nevidím nic, co by vás ohrožovalo na životě. Je potřeba se soustředit na sebe a na to, jakým způsobem se stavíte k některým životním situacím. Zkuste kineziologii, určitě vám velmi pomůže. Přeji moc štěstí.


Evvka 

Dobrý den,
mám nový vztah, zvažujeme společné bydlení. Má to budoucnost? Já 17.06.1980, on 29.8.1978. Děkuji

Dobrý den, Evko. Zkuste se více soustředit na vztah, který máte a více mu důvěřovat. Nevidím důvod, proč byste nemohli bydlet spolu. Přeji spoustu štěstí.


Hana 

Dobrý den, zeptejte se prosím karet, jestli na mne čeká stálé zaměstnání a ev. kdy ho získám. Děkuji Hanka 19.03.1958 

Dobrý den, Hano. Zkuste být více trpělivá, stálé zaměstnání opravdu vidím. Bude to během příštího roku. Přeji moc štěstí.


Lanata 

Dobrý večer,paní Naďo. Prosím, co říkají karty o našem bydlení? Nedávno jsme se přestěhovali, máme pronájem na 4 roky. Bydlení je pěkné,ale stále se tu necítí"doma"(možná proto,že vím,že je to na 4 roky). Manžel denně dojíždí docela daleko do zaměstnání, takže má otázky zní : Jak dlouho budeme v tomto bytě bydlet - ty 4 roky,nebo bude prodloužen pronájem? Nebo snad karty ukazují případné stěhování blíž k manželově práci???? Za odpověď moc děkuji.

Dobrý den, Lanato. V bydlení vás čeká změna, která bude velmi zásadní. Změníte nejen byt, ale i místo bydlení. Bude to zhruba do tří let a vidím spokojenost. Přeji moc štěstí.


ren147 

Dobrý den, já 11.1.1968, on 7.8.1964, má tento vztah budoucnost. Děkuji.

Dobrý den, ren. Nevím, zda vás nyní zklamu, nebo budete ráda, ale tento vztah do budoucna opravdu nevidím. Poměrně brzy potkáte někoho jiného. Přeji moc štěstí.


alexs 

Millá paní Naďo
jsem maminkou 3 dětí, 5 , 3 roky a nejmladší 5 měsíců, po tuto dobu stále kojím nebo jsem těhotná.Od porodu nejmladšího se zdravotně necítím nejlépe, nyní jsem prodělala 3. po sobě jdoucí streptokokovou angínu, brala 2 měsíce antibiotika, bojím se další recidívy a jsem už psychicky a fyzicky dosti vyčerpaná. Moc bych si přála být zde pro své děti v plné síle, věnovat se jim a užívat si je. Prosím, jaká je prognoza mého zdravotního stavu??? Případně co pro jeho zlepšení mám udělat???Moc děkuji
jsem narozená 21.7.1979

Dobrý den, alexs. Zkuste se trochu soustředit na svůj imunitní systém a také lymfu. Doporučuji ostropestřec pro posílení jater, také lymfavit pro posílení lymfatického systému. Další těhotenství zatím rozhodně nedoporučuji. Přeji moc štěstí.


Rencek 

Dobrý den paní Naďo,potkám ještě letos tu pravou lásku, nebo si na ni budu muset ještě počkat? 
Děkuji a přeji pěkný den. Já 10.7.1972

Dobrý den, Renceku. Lásku rozhodně najdete, bude to během příštího roku. Zkuste tedy jen prostě počkat. Přeji moc štěstí.


october 

 Krásný den, milá Naďo, ráda bych se Vás zeptala, zda v blízké budoucnosti (popřípadě kdy) poznám svého celoživotního partnera? Mé datum narození je 13.10.1986. Předem Vám moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, october. Celoživotního partnera opravdu vidím, dobře se dívejte kolem sebe, protože ho navíc potkáte velmi brzy. Přeji moc štěstí.


vendina 

Hezký den
připadám si již delší dobu hrozně ,k ničemu.V práci to jakž tak zvládám skrývat,žádné příbuzné již nemám 20letá dcera se odstěhovala,jsem stále sama.Společnost mi dělá 13letý psík z útulku,ten mi taky přijde,že už chytá ode mne pesimistické ladění,myšlenky na konec,ráda bych se ,,nakopla" ale nedaří se mi
6.2.1957 děkuji

Dobrý den, vendino. To, čím nyní procházíte, je dáno dobou. Hlavně se pokuste nepodléhat depresím, zkuste se více soustředit na budoucnost, protože vás samotnou nevidím. Jen ještě nepřišel ten pravý čas. Ale rozhodně vás ještě čekají moc zajímavé věci. Tento rok je velmi zvláštní a mnoho z nás tyto pocity mít bude, je ale nutné je i ustát. Přeji moc štěstí.


Sadria 

Dobrý deň,
rada by som Vás požiadala o informáciu o mojej dcére. Skončila školu a doteraz si nenašla prácu. Kedy si nájde stále zamestnanie, ktoré ju vie finančne zabezpečiť a bude ju baviť? Chcela si urobiť kurz a otvoriť si živnosť no bohužiaľ naša legislatíva jej to nedovoľuje. Meno Denisa a dátum nar.: 17.8.1990. Ďakujem

Dobrý den, Sadrio. Nebojte se o svoji dceru. Má toho před sebou hodně a čekají ji opravdu velké věci, včetně toho, že bude mít i moc hezkou práci. Vše dorazí během příštího roku. Zkuste ji tedy pomoci v tom, že budete trpělivější. Přeji moc štěstí.


 

Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou v úterý 28.8.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


14.8.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 54   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-55
Sara*
Sara* - 28.8.2012 8:07

Dobrý den, mám prosbu, dota, zda mě čeká v práci nějaká pozitivní změna, zda v dohledné době práci změním, budu více vydělávat, či zůstanu na tomto místě, kde nyní mám pocit, že stagnuju, ne, že by mě práce nebavila, ale je tu skutečně málo peněz a mám velkou rodinu... ráda bych prostě více zabezpečila svou rodinu a nevím,v dnešní situaci, kdyzaplaťpánbůh nějaou práci mám, jestli se mám poohlížet po něčem jiném...Já 15. 10. 1972 Moc děkuji za odpověď....

 
kousek
kousek - 27.8.2012 6:54

Hezký den,mohla bych vědět co mě čeká po finanční stránce.Třeba nějaká změna k lepšímu?Datum Renata 26.8.1970

 
kolečko
kolečko - 25.8.2012 21:24

smajlik - 99 dobrý den prosím, zdali se synovi 27:5:1983 bude již dařit lépe ,? tzn,dobré zaměstnání a jestli pozná někoho ,kdo ho upřímně bude mít rád......bylo dost karambolů a pro mě bolesti.já 22:5:1963 děkuji mocsmajlik - 14

 
vannila
vannila - 25.8.2012 10:21

Dobrý den, chci se zeptat, zda se mi bude více dařit v mém nynějším zaměstnání, po finanční stránce i pracovní. Moc děkuji :-)
nar. 15.11. 1967

 
Pomněnka
Pomněnka - 24.8.2012 19:44

Dobrý den, minulý týden se na mně nedostalo, tak pokládám svůj dotaz znovu, nemůžu otěhotnět s manželem, chci se zeptat, zda se mi podaří, já 27.8.1971

 
monja
monja - 24.8.2012 16:28

Milá Naďo, moc Vám děkuji smajlik - 100

 
ren147
ren147 - 23.8.2012 20:13

Dobrý den, já 11.1.1968, on 7.8.1963, má tento vztah budoucnost. Děkuji.

 
Sadria
Sadria - 23.8.2012 12:01

Dobrý deň,

rada by som sa spýtala na vzťah medzi mnou a mužom narodeným 11.7.1955. Môj dátum narodenia: 1.8.1970. Ďakujem a prajem krásny slnečný deň.smajlik - 61

 
jasmine
jasmine - 23.8.2012 6:56

Dobrý den.Datum narození 4.3.1961 jsem z dvojčat (dvojvaječné bratr)
Opět se mi ozvali bolesti trojklanného nervu,je to cca 2 měsíce,ačkoliv jsem byla úspěšně operována před půl rokem ve F.N.Ostrava.Nastupuji na hospitalizaci 18.9.do F.N.Ostrava,jsem pesimistka a po 5 letech utrpení,bolestí ,opiátů kvůli 2+3 větvě trojklanného nervu .Bojím se,že nenenjdou příčinu.Mám za sebou dvě operace+ozáření Gama nožem,jen v Ostravě byli úspěšní,krutě to řeže v oku a vystřeluje do tváře,bojím se,že už mi není pomoci.Najde skvělý lékař dr.Hrbáč v Ostravě příčinu,budu mít šanci se dívat na svět s mírnými bolestmi? Na život bez bolestí už nevěřím,je to jen přežívání .Moc děkuji za odpvědˇ

 
haneles
haneles - 21.8.2012 23:16

Dobrý den,jsem nar.2.2.1972,potkám nového životního partnera i když nejsem rozvedená? (manžel je u milenky)Předem děkuji

 
mystery68
mystery68 - 21.8.2012 19:50

Dobrý den, můj přítel (nar. 16.4.1979) ode mě odešel po 7 letech krásného vztahu zcela nečekaně k jiné (ona nar. 3.12.1980). Neskutečně se trápím. Jakou budoucnost má jejich vztah? Moc děkuji za odpověď.

 
formule
formule - 21.8.2012 19:36

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na mou sestřenici,narozenou 16.5.1964.Mám pocit, že to má v poslední době nějak moc složité.Co říkají na ní karty?(Mé datum nar.:31.5.1970). Děkuji moc za odpověď.

 
Jiskra
Jiskra - 21.8.2012 15:58

Dobrý den,chtěla bych se zeptat ,zda najdu již brzy životního partnera.Cítím se jak kůl v plotě,jako Robinson na opuštěném ostrově,bez zaměstnání,bez přátel,bez partnera.Sžírá mě minulost a zřejmě mě utrápí.16.5.1976 děkuji a přeji hezký den!

 
selena24
selena24 - 20.8.2012 14:29

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na vztah mezi mnou (29.3.1988) a mým přítelem (24.12.1978), překonáváme teď těžkou krizi způsobenou jeho bývalou a jejich společným utajovaným dítětem. Máme ještě společnou budoucnost? Jak bude vypadat náš vztah? Povede to někam?
Děkuji

 
zuzulili
zuzulili - 17.8.2012 16:18

Dobrý den paní Naďo,
prosím o odpověď na moji otázku.....Jak dlouho vydží vztah mému bývalému příteli nar.14.3.1952 a jeho milence 7.1.1966.děkuji

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-55
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55361.
Archiv anket.