Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 18.9. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek...

 

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 18.9.

.slunecnice.

tak zkousim stesti znova

dobry den pani Nado..jak to do budoucna vidite s mym zdravim? narozena 7.3.1974 dekuji

Dobrý den, slunečnice. Bohužel, jste neupřesnila, co přesně máte na mysli. V kartách jsou vidět poměrně dost játra, nejspíš reagují na nějaké silnější léky, zaměřte se na ně – ostropestřec v kapkách. Dále mízní uzliny a také krev. Tyto věci řešte prioritně. Přeji moc štěstí.


october

Dobrý den, milá Naďo, už několik měsíců marně sháním dlouhodobou práci, kterou bych mohla skloubit s VŠ. Ráda bych se Vás zeptala, zda práci v blízké budoucnosti seženu? Moc Vám děkuji, mé datum narození je 13. října 1986.

Dobrý den, october. Práci stálou vidím, jen buďte ještě trpělivá. I když ale přichází trochu později, máte pak možnost i studovat. Přeji moc štěstí.


lekasta

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakou perspektivu má vztah s mým přítelem. Bydlím u něj, mám tam i práci, ale v případě, že by se s ním něco stalo, nemám žádnou jistotu, co by bylo dál. Asi bych se musela odstěhovat zpět do města, odkud pocházím, tam bych si těžko našla ve svém věku práci.
Jsem narozena v roce 1958, přesně 16.2.. Ne, že bych nějak stála o sňatek, ale přece by to jen byla nějaká jistota pro nejhorší případ. Zajímalo by mě, jestli se k tomu nějak postaví (nar. 25.9.56).
Děkuji.

Dobrý den, lekasto. Sňatek sice nevidím, ale zajištění ano. Přítel na to jistě myslí, přesto byste si s ním o tom měla promluvit. V komunikaci také nevidím problém, proto se zkuste domluvit. Přeji moc štěstí.


vowi

Dobry den. S partnerem jsme se odloucili. Mam nase dite u sebe. Vratime se k sobe? 11.12.1982. Dekuji.

Dobrý den, vowi. Bohužel, návrat nevidím. Ale sama nezůstanete. Zkuste se více zaměřit na budoucnost, je v ní ještě mnoho hezkého včetně přítele, který vás bude milovat. Přeji moc štěstí.


Hana

Dobrý den, posílám znovu dotaz, na který se minule nedostalo a prosím karty o odpověď k mému budoucímu zaměstnání. Uspěji ve výběrovém řízení? Zvládnu dojíždění a práci samotnou? Budu tam spokojená (i finančně)? Moc Vám děkuji předem za odpověď. Hanka 19.03.1958

Dobrý den, Hano. Teď vás asi dost zklamu, ale kladný výsledek opravdu nevidím. Zkuste se na tuto situaci dívat s větším nadhledem. Práci budete mít, možná ještě lepší, než nyní doufáte. Přeji moc štěstí.


brigita

Dobry den, paní Naďo,
chtěla bych se zeptat na svoje ortopedické problémy /noha/. Jak to vidí karty, kdy a zda nastane zlepšení. Jsem narozena 10.10.1947, vdaná, 3 děti už mají svoje bydlení. Moc děkuji za odpověď

Dobrý den, brigito. Vaše problémy sice mají řešení, i když je dlouhodobé a vyžaduje spoustu síly. Doporučuji kineziologii, je potřeba najít psychický problém, díky kterému se objevil problém fyzický. Doporučuji mumio. Přeji moc štěstí.


vikyky07

Dobrý den,
dcera nar. 28.3.1994 se rozmýšlí jaký obor po maturitě studovat. Poradily by nám karty jaké povolání by se pro ni nejvíce hodilo?
děkuji za odpověď

Dobrý den, vikyky. Pro dceru jako skvělý start do života a i následné rozvíjení určitě zajistí obory, věnující se přírodě. Její život tak jednou bude stejně nastaven a mohla by to mít i jako koníčka. Přeji moc štěstí.


Stanislava

Dobrý den,manžel se mnou přes 3 roky nežije,mám rok přítele,bydlí 100km
ode mě,jezdí za mnou, spolu jezdíme na víkendové pobyty, ale ještě jsem nebyla nikdy u něho doma.Bydlí s rodiči,je svobodný 51.letý nar. 27.8.1961,v 15hod.Nepozval mě nikdy k sobě,mám z toho divný pocit, vždy se tomu při řeči vyhýbá.Chtěla bych poznat jeho bydliště. Ví karty, proč tomu tak je?
Mé nar. 9.9.1957. Děkuji moc za odpověď. Stana.

Dobrý den, Stanislavo. Bohužel, nevidím změnu. Vašeho přítele tíží věci rodinné, co přesně, s tím by se měl svěřit on vám. Ale rodiče jsou vidět hodně. Také finance. Nejspíš se bojí, že byste později něco požadovala. Zkuste si s ním promluvit, ale určitě byste měla myslet i mnohem více na sebe. Přeji moc štěstí.


mystery68

Dobrý den, moc prosím, stále nemám štěstí na Vaši odpověď. Můj přítel (nar. 16.4.1979) ode mě odešel po 7 letech krásného vztahu zcela nečekaně k jiné (ona nar. 3.12.1980). Neskutečně se trápím. Má jejich vztah budoucnost nebo je naděje, že se vrátí? Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, mystery. Nikde nevidím vaše datum narození, což je škoda. Ale nejspíš vás zklamu, je zamilovaný. Není vidět, že by chtěl měnit partnerku. Zkuste mu odpustit a pustit ho, když to tak chce. Mnohem lépe se vám pak bude seznamovat s jinými muži. Přeji moc štěstí.


tenderness

Dobrý den, s partnerem jsme se několik let marně snažili o miminko (i s pomocí IVF). Vidí karty ještě nějakou naději, že se dočkám vytouženého dítěte? Nar. 28.2.1968. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, tenderness. Mohu vás potěšit. Dejte tomu ještě nějaký čas, ale během příštího roku byste opravdu otěhotnět měla. Potomka v každém případě vidím. Blahopřeji a přeji moc štěstí.


myska1

Dobrý den,
již jsem zoufalá, neodepsali mi na můj dotaz. Ptám se zda si najdu v blízké době (a jak dlouho to je) práci. Již jsem doma rok a půl a nikde nic.
Nar. 8.9.1960. Děkuji.

Dobrý den, mysko. Práci sice vidím, ale nebude to hned. Zprvu to nebude sice žádná sláva, ale na tomto místě dlouho nezůstanete. Následuje další zaměstnání, kde budete spokojená. Přeji moc štěstí.


Mari

Dobrý den Naďo. Prosím Vás, najde moje kamarádka, nar. 17.7.1967, přítele, který by jí byl životní oporou, partnerem do života? Bude to brzy?
Děkuji Vám za odpověď.

Dobrý den, Mari. Zkuste kamarádku přesvědčit, aby se pokusila myslet pozitivněji. Je to nutné. Zatím, bohužel, přítele nevidím. Měla by se zaměřit na sebe a trochu se sebou pracovat. Přeji moc štěstí.


kozička

Dobrý den paní Nado,chtěla bych se zeptat na svou tetu Slávka nar.10.12.64,je už dlouho sama,a tak by mě zajímalo,jestli se někdo neobjeví.Ona o tom ví,že jsem napsala,takže to není proti její vůli.Moc děkuji.

Dobrý den, kozičko. Přítele opravdu vidím, jen to nebude hned. Teda by měla více chodit mezi lidi. Rozhodně ale sama nebude. Přeji moc štěstí.


kristulda

Dobrý den psala sem vam již několikrat sem věrný pisatel :-)) říkala sme si že ted nechamv ěci plynout jak budou tak budou, ale jedna věc mě trapí muj muž s kterým se rozvadím je narozen 21.10.1981, v červenci na muj svatek spachal sebevraždu bere silnější antideprsiva, ale pořad mě citově vydíra vola mi,píše ubíjí mě to.dostane se z toho? zvladne to? bojím se že opět spacha sebevraždu.máme spolu dvě děti a ty ho maj moc radi. o to mi jde. my dva spolu nemáme už duvod dale byt.ale nevím jak dlouho vzladnu tenhle natlak na moji psychiku. děkuji za odpověd.

Dobrý den, kristuldo. Bohužel, nevidím, že by se psychický stav vašeho přítele lepšil. Jeho stav je nejspíš vážnější, než to vypadá. Je vidět dokonce delší hospitalizace. Přeji moc štěstí.


kolečko

dobrý den...jsem po nervovém zhroucení..už nevím jak dál.žiji s přítelem 9 let.máme syna...pítelprý má bojové nálady.třepe seu obličej a utoří křikem výhružky .bylo to každý 2 měsíc..nyní každý týden..chce mě mít jen pro sebe...tím myslím že nechce okolo mě ani mé děti které jsou již dospělé.chci ten vztah ukončit..jsem ale bez práce...děkuji já 22.5.1963..on 14.6.1957..

Dobrý den, kolečko. Doporučuji opatrnost. Hrozí útok, který bude trochu silnější. Zkuste se také méně bát o budoucnost. Nevidím vás ani samotnou, ani výrazně strádat. Přeji moc štěstí.


henka.s

Dobrý den paní Naďo,
před časem jsem Vám psala o výklad karet, zda budu ještě někdy mít druhé dítě.Odpověděla jste mi, že mi jej nedoporučujete,avšak ikdyž jsem další dítě po dceři odmítala, nyní se ozvaly asi biol.hodiny a moc bych si jej přála.Manžel k mému přání příliš zatím přístupný není z důvodu stavby nového domova a věku,přesto se Vás ptám, zda je v kartách vidět druhé dítě v budoucnu anebo nikoliv.Děkuji Henka 16.5.1980

Dobrý den, henko. Musím jen zopakovat to, co bylo vidět kdysi. Nejen, že další dítě nevidím, je tu i nebezpečí stran vašeho nebo jeho zdravotního stavu. Buďte opatrná. Přeji moc štěstí.


 

 

Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou v úterý 16.10.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


2.10.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 35   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-35
drahušška
drahušška - 16.10.2012 11:56

Dobrý den paní Naďo,
chtěla bych se zeptat na práci současnou,jakou to má budoucnost a zda tam zůstanu,nebo zda se objeví něco jiného a v jakém oboru to bude a s jakou perspektivou do budoucna.. Nar.31.7.1954-Děkuji moc za odpověď.Krásný den.Drahuška.

 
Rencek
Rencek - 16.10.2012 7:47

Dobrý den, tak zkouším štěstí znova a prosím o odpověď na otázku.
Jak vidí karty můj začínající vztah s mužem nar. 16.9.1976. Já 10.7.1972.
Nechci být opět zklamaná a nevím, jestli má vztah šanci. Předem děkuji za odpověď. smajlik - 61

 
Sadria
Sadria - 15.10.2012 16:50

Dobrý deň,

v mojom živote sa vyskytli dvaja muži. Každý je iný avšak každý je niečím zaujímavý.. Rada by som sa spýtala čo znamenajú pre mňa v mojom živote. Prvý nar.: 11.7.1955 a druhý narodený 16.4.1963. Môj dátum narodenia: 1.8.1970. Ďakujem za odpoveď.smajlik - 45

 
vowi
vowi - 15.10.2012 14:42

Dobry den. Kdy najdu zivotniho partnera? Jsem sama s ditetem. 11.12.82.Dekuji.

 
gerbera
gerbera - 15.10.2012 10:17

Dobrý den, mám očekávat změnu ve svém vztahu? Čeká mě něco nového?Nar. 18.1.1965.Děkuji a přeji hezký den smajlik - 14

 
kousek
kousek - 15.10.2012 6:06

Krásný den,ráda bych věděla kdy mě čeká nový vztah.Renata 26.8.1970.Hodně štěstíčka

 
žížala
žížala - 13.10.2012 16:43

Mám pocit, že jsem každému jen na obtíž a že jsem na tomhle světě zbytečná.

 
žížala
žížala - 13.10.2012 16:09

Dobrý den.
Jen jsem se chtěla zeptat a ujistit, zda se mám smířit s tím, že do smrti zůstnu sama a už ani děti mít nebudu.

 
Stanislava
Stanislava - 9.10.2012 16:21

Dobrý den, pracuji jako ved. prodejny potravin an vesnici. Mám 5 let do důchodu ,tak mě zajímá , zda zůstanu na stejné pozici a stejném místě.
Nadřízení nám nám neustále přikazují větší obrat a několik vedoucích nevydrželo tlak vyvíjený na sebe a proto odešli, nebo byli donuceni odejít.
Děkuji. za odpověĎ. Stana . 9.9.1957.

 
Gabriela
Gabriela - 9.10.2012 14:02

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vztah syna s přítelkyní, jak se bude vyvíjet. Syn (Lukáš) se narodil 8.10.1990, přítelkyně (Martina) 12.4.1986. Děkuji za odpověď a přeji krásný den.

 
lunep
lunep - 8.10.2012 21:05

Dobry večer,chtěla bych se zeptat na školu,kterou nyní studuji.Zvládnu ji až do šťatného konce?Bude mi manžel při tom oporou?Můj datum narozeni 14.5.1978.Děkuji Vám.

 
Dejna22
Dejna22 - 8.10.2012 11:34

Hezký den Naďo,
ráda bych věděla, jak vypadá v kartách můj vztah. Dana 29.6.1972, Jirka 7.8.1969.
Děkuji za odpověď.

 
bertice
bertice - 7.10.2012 20:42

Dobrý večer,

prosím o výklad pro syna nar. 8.1.1978, zůstane syn s dosavadní přítelkyní, sestěhují se, jak to vypadá s jejím zdravím a setrvá syn v zaměstnání, které od letoška má?
Děkuji moc za výklad.

 
ptah
ptah - 5.10.2012 14:03

Dobrý den. Zkouším znova můj dotaz z léta. Omlouvám se, ale nemohu se dočkat nějaké pozitivní změny :) Prosím Vás, chtěla bych se zeptat na změnu ohledně mého zaměstnání. Dojíždím do práce na velkou vzdálenost a protože se vyskytly nějaké komplikace v rodině, potřebovala bych jí sehnat blíže bydlišti, ale zatím se nedaří. Vidíte to v kartách nějak optimisticky, že by se mi to třeba během příštího roku podařilo? Děkuji moc za odpověď. Nar. 29.2.1968.

 
žížala
žížala - 4.10.2012 21:45

Nechápu proč jsem taková smolařka na vztahy. Všichni muži co mě vyznávali kdy lásku, tak chtějí být sami a prý jsem krásná a oni se bojí, že se do mě zamilují a proto mě radši už nechtějí vidět. Asi jsem odsouzená žít do smrti sama a nepoznat muže, který by mě chtěl.
Děkuji.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-35
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55361.
Archiv anket.