Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 4.12. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 4.12.

Lip6

Dobrý den paní Naďo, stále se mi nedaří najít práci a začínám budoucnost vidět dost špatně. Můžete se podívat do kartiček, zda už se mi něco brzo poštěstí sehnat a v jakém oboru to asi bude?
Jsem narozena 4.2.1959
Přeji hezké předvánoční dny.

Dobrý den, Lip6. Práci vidím, není to daleko. Musíte prostě věřit a dívat se na budoucnost s optimismem. Pokud z vás vyzařuje nejista a předem to vzdáváte, přesně tohle lidé kolem vás uvidí. Nebudou vás chtít, přijdete-li na jakýkoliv pohovor s tím, že je to stejně zbytečné a marné. Musíte hýřit optimismem, i když to zrovna nevychází. Jednou zaujmete. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


xoxo

Krásný den Naďo, nevíte náhodou, kde bych měla hledat svého celoživotního partnera? Narodila jsem se 13:10:1986. Moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, xoxo. Některé věci příliš hrotíte, což není nutné. Nemusíte partnera hledat, přijde i bez toho, aniž byste se snažila. Je vám prostě daný a ve správnou chvíli si vás i najde. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


Hana

Dobrý den, prosím karty o radu co udělat pro získání dobrého zaměstnání, kde hledat, kdy se ho dočkám, dočkám-li se vůbec. Za odpověď děkuji a přeji vše dobré. Hanka 19.03.1958

Dobrý den, Hano. Zkuste dělat jen to, že prostě budete moc chtít. Že si budete jistá a když to nevyjde poprvé ani po dalších pokusech, že neztratíte jistotu, že to prostě jednou přijde. Buďte si jistá, že práci seženete. Jen to zkuste přesně takhle vnímat. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


slaměnka

Dobrý den, chci se zeptat na dceru nar. 29.9.1979.Je v rozvodovém řízení a zajímá mě, kdy vidíte, že by to mohlo být ukončené.Mám taky obavy,že její manžel, který vše zavinil,z toho vyjde dobře a ona se 3 dětmi na tom bude špatně.Děkuji.

Dobrý den, slaměnko. Pokud nevyjde vztah, nikdy to není chyba jen jednoho člověka. Vaše dcera něco velmi podcenila. Také věřte, že nic nezůstane bez trestu. Vaše dcera se musí rozhodnout, co vlastně chce a jít si za tím. Pak bude vše v pořádku. Rozvod sice nebude procházka růžovou zahradou, ale to by ji nemělo odradit. Vše se srovná a čas rány zahojí. Přeji moc štěstí a krásné prožití Vánoc.


lekasta

Pěkné ráno,paní Naďo. Ráda bych věděla, jaká budoucnost mě čeká s mužem nar. 25.9.1956. Jakou ten vtzah má perspektivu, jestli třeba vidíte i sňatek. Moje datum nar. je 16.2.1958. Děkuji a přeji pěkné vánoce

Dobrý den, lekasto. Moc šancí tomu nedáváte, máte strach, což vás brzdí. Zkuste se tomu více poddat. Tento vztah je obklopen nejistotou, což by ho mohlo doslova zabít. Mějte víc odvahy. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


Januše

Dobrý den, včera mě lékařka "postrašila" cukrovkou, dokáži v budoucnu se jí zbavit, když budu dodržovat vše,co mám?Narozena 18.8.1957. Děkuji předem.

Dobrý den, Januše. Každé nemoci se lze zbavit, pokud nedovolíte, aby vás ovládla. Problémy se slinivkou ukazují na nepořádek v životě. Na chaos a odmítání autorit či pevného řádu. Pokud se začnete podvolovat a dávat životu smysl, bude vše v pořádku. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


radulenka

Zdravím, jsem narozena 8.4.1975 rozvedená, zajímá mne zda nynejší bydlení bude dlouhodobé?

Dobrý den, radulenko. Vaše bydlení bude dlouhodobější, i když poslední není. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


LenkaT

Dobrý den, u nás v práci se chystá reorganizace a propouštění. Chtěla bych se zeptat, jestli se bude propouštění týkat i mě a jestli ano, jestli si ještě najdu nějakou práci brzo. Narozena 17.3.1956. Děkuji

Dobrý den, Lenko. Nejistota kolem vašeho zaměstnání je vidět ještě nějako dobu. Nejspíš vás čeká i přeřazení na jinou pozici. Ale vše je v rámci toho, aby se udržel chod. Ztrátu zatím opravdu nevidím. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


sevenofnine

dobrý den, zajímalo by mě jestli se budu stěhovat nebo zůstanu. 26.07.1975 Děkuji

Dobrý den, sevenofnine. Stěhování zatím nevidím, tak buďte v klidu. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


formule

Dobrý den, jsem narozena 31.5.1970, rozvedená a zajímalo by mě, jestli muž, který je narozen 14.7.1965, svobodný, je vhodný pro mě a moji budoucnost. Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den, formule. Tento vztah je sice zásadní, ale také do budoucna velmi složitý. Tento muž vám přišel do cesty, aby něco podstatného sdělil. Zkuste se více soustředit na sebe. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


Maci5

Dobrý den,
prosím o nahlédnutí do karet na budoucnost mého manželství,já nar.9.2.1973, manžel 11.12.1968,jsme manželé 21 let
Děkuji a přeji hezké vánoce

Dobrý den, Maci5. Nevím, čeho se obáváte, vaše manželství vidím i nadále. Měla byste se na svého manžela více zaměřit. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


žížala

Dobrý den.
Jelikož jste mě již podruhé neodpověděla, píšu svůj dotaz znovu....
Prosím kdy už konečně najdu nějakého muže, který se mnou bude chtít strávit zbytek života? Už nevím, co pro to mám udělat. Na svůj věk mě všichni hádají nejméně o 10 let méně, postavu mám jako modelka a nejsem ošklivá a nemám IQ tykve. Přesto všichni muži chtějí jen neinteligentní obludy, což nemůžu pochopit. Tak co mám tedy dělat ? Už si nevím rady, nechci každou chvíli propadat sebevražedným náladám, protože nemůžu najít. Nebo se mám smířit s tím, že do smrti nenajdu a už ani nebudu mít děti? Děkuji.
Jsem narozená 2.7.1971.

Dobrý den, žížalo. Pokud se nepletu, na vztah jsem vám tu odpovídala a tuším i že nejednou. Jste netrpělivá, nedáváte tomu čas ani prostor, proto děláte velké chyby. Zkuste najít v sobě alespoň díl pokory, je důležitá. Vztah mít budete a bude nastálo, ale za jak dlouho, záleží na vás. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


hekute

dobrý den, chtěla bych se zeptat na můj zdravotní stav.Už rok s tím neutěšeným stavem bojuji.Kdy se stav zlepší? Děkuji za odpověď.Helena - rok narození 1955

Dobrý den, hekute. V kartách jsou vidět játra, za což nejspíš může léčba, nasaďte ostropestřec. Dále žaludek a zažívání vůbec, zde pomáhají lněná semínka, spodní část páteře, což může zaléčit mumio a také děloha a močový měchýř, zde pomáhá lichořeřišnice a jeřáb ptačí. Všechny tyto problémy jsou rozjeté stresem a strachem. Zkuste se nad svým životem hodně zamyslet, spoustu věcí děláte naprosto špatně. Máte se málo ráda, i to je potřeba změnit. Máte před sebou dlouhou cestu poznávání, tak toho využijte co nejdříve. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


batum

Dobrý den(20.4.1952) ráda bych věděla zda syn 8.4.1977 a slečna 8.4.1982 jim výjde společný vztah.Děkuji a přeji hezké Vánoce.

Dobrý den, batum. Váš syn rozhodně nepatří mezi ty, kteří by se smířili s málem. Na partnerky klade poměrně vysoké nároky. Tento vztah do budoucna ještě vidím, ale jeho poslední není. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


 

Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou na magazínu za dva týdny.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 


www.futurum.mypage.cz

N.Kucerova@seznam.cz

 


18.12.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 27   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-28
bertice
bertice - 7.1.2013 16:38

Dobrý den,


syn narozen 8.1.1978, vyjde změna zaměstnání a jak dopadne současný dvouletý vztah " na dálku", děkuji za odpověď.

 
kolečko
kolečko - 5.1.2013 17:33

smajlik - 1dobrý den ,mám syna 21.9.1993 je nemocný čeká ho operace,dopadne dobře?děkuji matka 22.5.1963smajlik - 90

 
ozon
ozon - 4.1.2013 10:29

Dobrý den . Prosím , co říkají kartičky na to , zda se ještě objeví nějaký přítel ? Stále se nějak nedaří ... Jsem 23.3. 1954. Moc děkuji ! smajlik - 1

 
radulenka
radulenka - 2.1.2013 13:54

Pěkné odpoledne, seženu v blízké době vyhovující zaměstnání? jsem narozena 8.4.1975, rozvedená.
Děkuji moc radka

 
Sadria
Sadria - 2.1.2013 8:00

krásny a úspešný nový rok prajem,

rada by som sa spýtala čo ma čaká tento rok v láske, v partnerstve, vo vzťahoch.

Dátum narodenia: 1.8.1970. Ďakujem a prajem veľa veľa láskysmajlik - 100

 
jitka 19
jitka 19 - 30.12.2012 15:19

Dobry den Nado.Moc prosim jestli by jste se podivala do karet memu synovi.Syn ztratil praci ,prosim najde v nejblizsi dobe nejakou?Nechala jsem mu byt a nevim z ceho ho bude ted platit.Dela me to velikou starost jak bude dal zit .Je narozeny 14.8.1991 v 19.50. dekuji .Jitka

 
žížala
žížala - 27.12.2012 9:17

Dobrý den paní Naďo.
Máte pravdu, že jsem netrpělivá, že můžu chybovat a unáhlovat se, ale to bych nejdřív musela někoho potkat. Zatím o mě ještě nikdo nezavadil. Jsem asi pro svobodné a volné muže neviditelná.....Už mi bude 42 let, s vlastním dítětem jsem se už rozloučila. Na SRT terapii mi loni paní řekla, že můj životní úkol je: Domov, rodina, děti (3děti). Tak to asi už nemůžu splnit, když mě k tomu ti nahoře nedodali partnera. I přes mojí velkou snahu ho najít.......

 
Báraa
Báraa - 26.12.2012 16:11

Dobrý den, narozena jsem 2.6.1959. Pracuji jako OSVČ, ale je to stále tak nějak "na přežití". Bude se mi v roce 2013 dařit lépe? Moc ráda bych cestovala, což si nyní nemohu dovolit. smajlik - 39 Děkuji za odpověď.

 
Mosh
Mosh - 26.12.2012 9:28

Dobrý den paní Nadˇo smajlik - 13,chtěla jsem Vás poprosit, vrátili jsme se k sobě s exmanželem(2.11.1978) Já(15.8.1986) Zajímalo by mě, zda budeme mít ještě jedno dítě?Děkuji a přeji hezký den.

 
witra
witra - 22.12.2012 9:25

Dobrý den Naďo, narodila jsem se 17.4.1962,ztratila jsem práci a chtěla bych se zeptat jestli příští rok naleznu práci, která mne bude uspokojovat a zároveň mne finančně zajistí. Děkuji a přeji příjemné svátky vánoční a pěkný nový rok 2013. Hana

 
isida
isida - 20.12.2012 7:58

Dobry den, pani Nado, rok 2012 byl pro me a moje deti velmi narocny, a to opravdu po vsech strankach. Prosim, muzeme ocekavat zlepseni v pristim roce, a nebo jeste nenastal ten spravny cas? Dekuji. Eva 5.2.1967

 
vowi
vowi - 19.12.2012 21:54

Dobry den, najdu partnera pro spolecny zivot i s mym ditetem? Dekuji. 11.12.82.

 
Nilson
Nilson - 19.12.2012 18:24

Dobrý den. Jsem narozena 25.12.1957. Chtěla bych se zeptat,zda v brzké době najdu trvalý vztah. děkuji

 
batum
batum - 19.12.2012 0:28

Dobrý den paní Naďo, moc děkuji za výklad, doufala jsem,že už konečně zakotví a bude mít klid.
Příjemné prožití Vánoc a šťastný Nový rok vám přeji.

 
drahušška
drahušška - 18.12.2012 21:44

Dobrý den paní Naďo,prosím o výklad karet na partner.vztah.nar.31.7.1954,psala jsem již vícekrát,bohužel jsem nedostala odpověď.Zda potkám muže pro budoucnost,se společnými zájmy a pohodového,prostě jak mám vztah být.Děkuji moc.Drahuška.
Přeji krásné vánoce a hodně štěstí v roce 2013.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-28
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55361.
Archiv anket.