Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Kamarádi a koníčky jsou mu přednější, než já

Kamarádi a koníčky jsou mu přednější, než já

Se svým přítelem chodím skoro rok, ale mám dojem, že náš vztah není úplně v pořádku. Ze začátku to bylo fajn, postupně se mi však Milan začal nějak vzdalovat. Alespoň mně to tak připadá.

Netrávíme spolu totiž tolik času, kolik bych si představovala. On má hodně svých aktivit, kterým se věnuje s přáteli, a já si připadám jako na vedlejší koleji. Sice nesedím doma a nečekám, až si na mě udělá čas – zabavit se samozřejmě umím, ale přiznám se, že bych radši byla s ním než třeba s kamarádkou na plavání.

Situace je taková, že se s Milanem vidíme asi dvakrát třikrát týdně, a to většinou jen večer. Bydlí sám, takže se třeba sejdeme u něj, strávíme spolu noc a druhý den jdeme do práce. O víkendech to není jiné, rozdíl je pouze v tom, že nejdeme do práce. On má ale své zájmy, do kterých já nepatřím. Hned v sobotu ráno jede s kamarádem na kolo nebo na vodu, případně vyrazí na nějakou túru. V neděli to samé, jen jednou za čas si jeden víkendový den vyhradí pro mě.

Je mi z toho smutno. Mám ho ráda, chtěla bych s ním být víc, jenže mi to připadá, že mě zahrnul do svého životního harmonogramu tak, jak to vyhovuje jemu, a na mé potřeby nebere ohled. Když mu třeba navrhnu, že bychom na to kolo mohli v sobotu jet spolu, řekne, že to není nic pro něj, potřebuje prý pořádný adrenalin a náročný terén, který bych já nezvládla.

Bude mi 25 let, chtěla bych mít normální vztah, kdy se s tím druhým na sebe těšíme a jsme rádi, že můžeme být spolu. V žádném případě ho nechci o jeho záliby a přátele připravit, jen bych byla ráda, kdyby to trochu omezil v můj prospěch. Když na to zavedu hovor, řekne mi, že jsem stíhačka. Vůbec nechápe, že si připadám jen jako využívaná na sex. Protože on ode mne v podstatě nic jiného nechce. Třikrát do týdne se spolu milujeme, sem tam zajdeme do kina nebo strávíme nedělní odpoledne, a to je vše.

Jsem divná, když mi to na budování vztahu připadá málo?

Julka


2.10.2013   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 33   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Kamarádi a koníčky jsou mu přednější, než já

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-34
mala hobitka
mala hobitka - 3.11.2013 18:21

Julko teď narovinu. Kdyby jste byli jenom milenci...jak by Váš vztah vypadal...? Stejně? Ano, přesně tak. Jestli tě nebere mezi kamarády a tráví s Tebou čas jenom jak to vyhovuje jemu ...tak to není vyvážené, přesně jak se už vyjádřili ostatní. Jsi pro něj jenom část jeho programu. Když má volno o den navíc tak jsi tu pro něj jak čekanka obyčejná která si samozřejmě na ten konkrétní den čas udělá. Protože jestli ne, tak by ti to bylo líto...jemu ale ne, jenom by se doma nudil. Můj přítel taky miluje horské túry které já nemůžu zvládnout....a vůbec ho neomezuji. Je to on který mi nabízí mírnější trasy a na ty horší jde s kamarády. Ale jsem pro něj důležitější než nějaký adrenalin. A jsem si jistá že je na světě spousta chlapů co by s Tebou trávili každou volnou chvilku a ještě navíc moc rádi. Toho sobce co máš vedle sebe bys klidně mohla poslat za adrenalinem a začít hledat normálnějšího a hlavně zamilovanějšího partnera.

 
stonozka01
stonozka01 - 8.10.2013 8:58

Souhlasím s ostatními, ten vztah je hodně nevyvážený. Nedělala bych ani žádné šprajcy, prostě bych se s ním rozešla a našla si někoho, pro koho budu důležitá.

 
Anahir
Anahir - 6.10.2013 20:03

Julko, najdi si někoho, kdo Tě bude mít rád. to bude to nejlepší co uděláš.

 
Ivča+3
Ivča+3 - 3.10.2013 18:59

Verera: to ano, v tomto bodě souhlasím, ale jsem pro variantu přímého jednání, říct mu to na rovinu a ne dělat nrtvýho brouka a čekat, že mu něco dojde - stejně nedojde.. Zatím je Jullka dle svých slov z toho jen neštastná. Chce normální vztah - tak at ho hledá a pánovi to řekne narovinu - končím s tebou, amen, konec známosti.smajlik - 54

 
Stanik
Stanik - 3.10.2013 14:22

mno.. ono to zadnej vztah neni.. aspon ze strany toho typka. Ma Te jenom na sex.. jestli chces vic.. bud mu to rekni .. ale pocitej, ze Te muze odmitnout, nebo se s tim smir... nebo... a to bych udelala ja.. hledej jinde normalniho chlapa... to co dela s tTebou... ( krom kina) muze provadet i s gumovou Andulou.

 
Verera
Verera - 2.10.2013 23:12

Ivča+3: To nejsou naschvály, nemůže čekat, až se pán uráčí udělat čas. Má svůj program, když pán něco naplánuje s předstihem, dá se o tom uvažovat, ale jinak ne. Chovat se rovnoprávně a ne jako ta, která dychtivě čeká na drobečky, které odpadnou od stolu Jeho veličenstva.

 
Ivča+3
Ivča+3 - 2.10.2013 20:54

Arna: a není to spíše dělání naschválů? Nevím, jestli to něco vyřeší.....

 
Renee
Renee - 2.10.2013 19:21

Julko, napíšu ti vlastní zkušenost s velmi podobným typem, nebo spíš úplně stejným. Taky byl vášnivý sportovec, vídali jsme se cca 2x týdně a probíhalo to naprosto stejně. Do svých aktivit mě přibírat nechtěl (vždycky to nějak zametl) a ráno mě vždycky ze svého bytu vyponklonkoval, že něco má a ahoj za tři dny. Bavit se o vztahu taky nechtěl, buď to zlehčil a obrátil v legraci nebo mi řekl, že se chovám jako žárlivá manželka. Takže vlastně úplně stejný scénář smajlik - 63
Po půlroce mi došla trpělivost a udělala jsem přesně to, co radí sharon: přestala jsem se mu jakkoliv ozývat a když zavolal on, řekla jsem mu, že toho mám moc, nemám čas a hovor jsem rychle ukončila. Pak bylo měsíc ticho. Nevolal ani nepsal, slehla se po něm zem, vůbec jsem ho nezajímala. To už mi bylo samozřejmě jasné, že mě měl jenom na sex, tím se to potvrdilo smajlik - 48 Přesně v té době jsem se přes společné známé dozvěděla, že takhle neměl jenom mě - v těch zbývajících dnech, kdy nesexoval se mnou, sexoval střídavě ještě se dvěma dalšíma holkama a měl nás šikovně rozdělené tak, aby jeho postel nebyla prázdná ani jeden večer v týdnu smajlik - 42 Srandovní bylo, že jsme se všechny domnívaly, že jsme jeho partnerky smajlik - 34 Jo, byly, ale čistě sexuální smajlik - 16
Když po více než měsíci zavolal, že mu strašně chybím a abych v ten večer přijela, řekla jsem mu, že děkuju za nabídku, ale že zrovna čekám na výsledky testů na pohlavní choroby a žádné další si rozhodně uhánět už nehodlám smajlik - 16 A nekecala jsem, k doktorovi jsem si opravdu zašla, protože mi z toho (z něj) bylo celkem šoufl.

 
Arna
Arna - 2.10.2013 17:58

sharon: smajlik - 47 Přesně tak bych to řešila být Julkou. Hlavně se dělat tajemná, nedostupná a odejít s hlavou vztyčenou, jako vítěz a ne poražený.

 
Ivča+3
Ivča+3 - 2.10.2013 14:54

Co já bych za to dala, kdyby měl můj mužskej nějaké koníčky jiné než ovladač od TV nebo notebook! Ale samozřejmě vše má své hranice. Jelikož nevidíme způsob komunikace mezi těma dvěma, těžko posoudit, jak je to s tou stíhačkou. Pokud ale nemáš pocit, že by to byl člověk, který by dokázal věnovat své zájmy a čas ani potencionálním dětem, pak souhlasím, že raději chlapa vyměnit.

 
sharon
sharon - 2.10.2013 14:35

hele zkus jej ignorovat , nevolej, nevšímej si....a pokud zavolá on....nemáš čas ..třeba jdeš s kamarádkou na bazén...nebo cokoli jiného....co na to asi řekne ?...
takhle mi přijde že mu děláš jen matraci...smajlik - 26

 
Badi
Badi - 2.10.2013 12:55

Verera: Ano, není to tak dlouho, co tu byl článek o pánovi, který místo aby se zabýval narozením svého potomka, jel se raději potápět do Karibiku...

Julčo, máš na víc, než jen dělat kolonku v jeho kalendáři a být mu k službám jen tehdy, kdy to vyhovuje JEMU.

 
Verera
Verera - 2.10.2013 12:39

Pán si tě zařadil do kalendáře jako dalšího koníčka, rovnoměrně dělí své zájmy mezi tebe a další aktivity. Jen nějak nepochopil, že na rozdíl od kola máš taky své představy o společně tráveném čase a nebudeš na něj spořádaně čekat doma až jemu se bude chtít se s tebou zabývat.

Tohle nemá co dělat se sportem, ten pán chce mít kontorlu nad svým časem a nehodlá se ničemu přizpůsobovat. Pokud byste spolu snad nedejbože měli děti, budeš ty kroužit s kočárkem po sídlišti, a on bude pokračovat ve svých aktivitách, protože je přece nemyslitelné, že by se on nějak omezoval dětskou sedačkou na kole a prckem, který mu na dětském kole nestačí, že by místo túry vyrazil do lesa a ušli jste jen 5 kilometrů, protže děti víc nezvládnou.....

Pryč od něj. Možná, že časem změní názor, ale musí k tomu nejdřív sám dospět a to bude trvat roky, jestli vůbec. A ty máš jiné představy o společném životě už teď.

 
PEGG
PEGG - 2.10.2013 12:33

sevenofnine - 2.10.2013 11:21 smajlik - 47
Nejhorší je, když ženská má růžové brýle, nějak toho druhého omlouvá a najednou zjistí, že je prakticky pořád sáma,ale už nemá sílu to řešit, protože jsou děti, práce, domácnost. Takže buď se s tím s míří a čeká a nebo je za stíhačku a otravnou ženskou, která toho svého pořád úkoluje, což jí taky časem přestane bavit a najednou zjistí, že je nešťastná a vlastně sama.smajlik - 26

Bellana - 2.10.2013 11:38smajlik - 47

 
Bellana
Bellana - 2.10.2013 11:38

Souhlasím s ostatními. Snad jen s malým rozdílem - dočasně bych si ho nechala na sex, ale jinak bych se chovala jako nezadaná a hledala muže, se kterým se dá žít. Se sportovci se žije špatně. Pořád si musejí něco dokazovat. To je imponující u cizích, ale doma to mít je na zabití. Vhodné jen pro ty, kterým jde pouze o status zadané nebo vdané, ale jinak muže nepotřebují. Antoine de Saint-Exupéry řekl: "Láska není dívat se jeden na druhého ale dívat se jedním směrem." A vy se díváte různými směry, skoro by jeden řekl, že zády k sobě.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-34
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76946.
    Archiv anket.