Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Může být můj muž gay?

Může být můj muž gay?

Už delší dobu se více zamýšlím nad chováním mého manžela, protože mi nepřijde úplně v pořádku. Jsme spolu pět let, máme tříletou holčičku. Nikdy by mě nenapadlo, že si začnu myslet, zda můj muž není gay.

Dřív jsem to tolik nevnímala, ale v posledním roce mi asi něco začíná pocvakávat. Jde o manželův vztah k jeho nejlepšímu kamarádovi. Připadá mi, že je v tom až něco patologického. Oni dva bez sebe nedají doslova ani ránu. Kamarád je svobodný a bezdětný, tam o nic nejde, ale manžel má mě, dceru, rodinu, přesto se pořád chová jako kdyby neměl žádné povinnosti.

Už když jsme spolu chodili, byl jeho kamarád často s námi. Ne hned zpočátku, to ne, ale asi po roce to pomalu začalo. Jestli mi nebude vadit, kdyby s námi jel na dovolenou, že je sám, nikoho nemá (myšleno partnerku). Souhlasila jsem, nic jsem na tom neviděla. Pak jsem otěhotněla, měla rizikové a část těhotenství jsem prožila v nemocnici. Muž za mnou chodil a vyprávěl mi, co s kamarádem podnikali. Tenkrát jsem byla ráda, že má parťáka a není mu smutno.

Když se malá narodila, točila jsem se hlavně kolem ní a časté manželovy úniky z domova za kamarádem jsem moc nevnímala. Až teď zpětně si uvědomuju, jak moc jich bylo. Večerní společné akce několikrát týdně, každý druhý víkend výlety na vodu, na kolo, na lyže (podle ročního období). Dokonce spolu jeli v době, kdy byla dcerka miminko, sami dva na dovolenou, já prý s malou stejně ještě nikam jet nemůžu. Bylo by toho hodně, všechno vypisovat nebudu.

Začalo mi to postupně vrtat hlavou. Nechtěla jsem být ale nějaká stíhačka, která nenechá manžela volně dýchat, chápala jsem i potřebu mužského parťáka. Jenže mi začalo docházet, že tohle už je asi o něčem jiném, ne, že se dva kmoši čas od času na něčem domluví. On je tím svým kamarádem úplně posedlý. Když už je doma, aspoň si vzájemně volají. Náš rodinný život a plánování všeho možného se točí kolem toho, co a jak mají naplánované spolu oni dva. Najednou mi došlo, že jsem na druhé koleji, i dcerka, že nejdůležitějším člověkem v jeho životě je jeho kamarád. Ten je stále sám a za ty roky, co ho znám si nepamatuju, že by měl někdy přítelkyni.

Co se intimního života týká, tam musím přiznat, že mi vyhovuje. Sama jsem v tomto ohledu spíš zdrženlivější a nemám nějak častou potřebu a muž to má stejně. Milujeme se tak třikrát do měsíce. Dřív jsem to považovala za úžasné, že i v tomto jsme se takhle shodli, teď si začínám myslet, jestli to není spíš tak, že si on párkrát do měsíce splní svou manželskou povinnost a ten pravý sex si neužívá někde jinde, konkrétně s kamarádem.

Je mi z toho docela úzko. Mám muže ráda, on je hodný, můžu s ním o čemkoli mluvit, když je doma, pomůže s domácími pracemi, pohraje si s dcerkou. To si vždycky říkám, jestli neslyším trávu růst, že má jen asi větší potřebu být s tím kamarádem. Ale nejspíš tím utěšuju sama sebe. V hloubi duše vím, že takový rodinný život, jaký vedeme my, asi není úplně normální. Kdybych to měla vyjádřit nějak procentuelně, tak on ze svého volného času věnuje dvě třetiny aktivitám s kamarádem a třetinu nám.

Co myslíte, že bych měla udělat? Určitě si s ním budu muset promluvit, ale nevím, jak na to. Jestli na něj uhodit přímo, nebo počkat, zda s tím nepřijde sám. Nechci mu nějak ublížit, ale taky nechci, aby někdo nebo něco ubližovalo mně a dcerce.

Zdenka


5.1.2017   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 37   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Může být můj muž gay?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-37
michael480
michael480 - 24.11.2019 17:43

Ahoj, milý, jsem Michael, ráda tě oslovím z tohoto webu, neváhej mě kontaktovat na svém e-mailu, protože nejsem vždycky, prosím, odpověz mi zpět, protože mám něco důležitého Budu rád, když budeme mluvit, Odpovězte, prosím, abych vám mohl také poskytnout můj obrázek Čekat na vaši odpověď E-mail: (michaelgeorge4800@gmail.com)

 
rychlonožka
rychlonožka - 17.1.2017 14:03

No u nás to tedy mimo mísu bylo. Oni byli normální rodina, žádná tragédie. Jen prostě jsem byla vetřelec, který mezi ně nezapadl. Potřebovali kývacího závisláka, který by nadšeně vítal jejich nápady. K rodičům na každý celý víkend? Jak úchvatné! S maminkou vařit? To jsem šťastná. Radit se s nimi o všem? Báječné! Nosit, co maminka vybere! Ano! Nechat si mluvit do výchovy? Fajn! Koukat se s nimi na televizi? To je radost!
Asi tak....
Samostatná holka, co si chtěla o svých věcech rozhodovat sama, se jim do krámu evidentně nehodila.

 
kubikm
kubikm - 13.1.2017 22:25

Minda: díky, tak jsem to myslela...táta nemohl být bez maminky...musel ji alespoň 1x za týden vidět, pobýt...a jsem ráda, že to moje mamka tehdy pochopila a nedělala dusno

 
Piafka
Piafka - 11.1.2017 20:19

Minda: Ano, bývá to dost časté, když rodina o některého člena tragicky přijde...

 
Minda
Minda - 11.1.2017 17:51

Já to chápu tak, že kubikm uvádí příklad, jak za velice vyjímečných okolností MŮŽE vzniknout takové až nepřirozené pouto mezi dítětem a rodičem (nebo rodiči, nebo jakýmkoliv jiným člověkem).
"vypadá to jako mimo mísu, ale je k věci
prostě každá akce má svoji reakci"
akce = extrémní událost či situace
reakce = pevné pouto mezi účastníky

 
Haninka
Haninka - 11.1.2017 16:31

rychlonožka: catcat: ani já z toho nejsem moudrá a už vůbec v tom nemůžu najít spojitost s článkem smajlik - 26

 
catcat
catcat - 11.1.2017 15:14

rychlonožka: já tomu taky nerozumímsmajlik - 55

 
rychlonožka
rychlonožka - 10.1.2017 21:50

kubikm

Jsem asi momentálně zaostalá, četla jsem to dvakrát - a fakt nic.

 
kubikm
kubikm - 9.1.2017 17:15

aj...vypadlo mi
pomáhali utečencům z Německa...antifašistům a tak Heinrich Mann s bratrem, např.

 
kubikm
kubikm - 9.1.2017 17:12

rychlonožka: hele...teď mi docvaklo
moje babi z tátovy strany šla z vesnice od Bratislavy děla kuchařku do Vídně
její budoucí manžel, pánský krejčí šel jako tovariš taky do vídně
protože ho to tam extra neživilo, k tomu dělal školníka na českém gymnasiu

potom Hitler připojil Rakousko k říši
protože děd + jeho dva plnoletí synové pomáhali, skončili ve vězení
zůstala babi a neplnoletý syn
protože tehdy byla nabídka naší republiky, že je přijmou, jako válečné uprchlíky...přišli sem
a asi získal tak veliké pouto na matku
nakonec jsme bydleli kousek od sebe a v neděli ráno nás s bráchou otec vzal a šel za matkou
no a babi dobře vařila
a máma potom šílela, že nic nejíme....ale s dnešního pohledu, asi to věděla...a měli jsme to jako večeři

vypadá to jako mimo mísu, ale je k věci
prostě každá akce má svoji reakci

 
rychlonožka
rychlonožka - 9.1.2017 16:51

Jenomže Piafko, ono je to těžký. Ona bude za hysterku a stíhačku. Nikdo to nepochopí. Manžel, jeho rodiče, ani ten kamarád. Manžel přece má právo na kamarády a koníčky. Bývalý měl nemlich to samé s rodiči. Denně spolu aspoň mluvit museli! A nebylo to jen o stručném telefonátu. Šel z práce rovnou k nim, jak mohl a doma se najedl a lehl si ke zprávám. Mladý táta od dítěte na cestě. Denně. Já na to koukala jak zjara. Ty to nemůžeš pochopit. Řekl. Ty takový vztah s rodiči nemáš. Marodila jsem, ani vycházky jsem neměla. Dneska jsou mobily, internet. Tehdy byl jen 1. program v TV. Tehdy jsem ovšem ještě nevěděla, že jsem schopná si postavit hlavu a říct dost...

 
rychlonožka
rychlonožka - 9.1.2017 16:44

Ano, bývalý si toho dneska je velice dobře vědom, stejně jako toho, že doma nic nedělal. Rozešel se s partnerkou a s vrátil se tam, odkud se tak nerad po naší svatbě stěhoval. Musím říct, že jsou na kordy. Otec mu stále něco vytýká a poučuje ho a celkově spolu nevycházejí a nebydlí spolu rádi. Doslova mi řekl, že ví, že to celé všechno je jeho vina a ne moje. A k tomu došlo až nyní, když se ten zázrak vrátil opět domů, protože ta jeho nová s ním vydržela pouze jen asi třetinu těch let, co já. A to byli sami, žádné děti už doma nemají. Dokud spolu toužili bydlet a nemohli, nejdřív blbá manželka, pak blbá přítelkyně, tak spolu vycházeli výborně a stýskalo se jim po sobě. Že já se nerozvedla dřív. Jediné, čeho v životě lituju.Mohli se dočkat mnohem, mnohem dříve a lépe a déle si to užívat.....

 
Piafka
Piafka - 9.1.2017 11:04

rychlonožka: Rychlonožko, a přešlo to tvého muže po rozvodu? Myslím tím, uvědomil si, jakou chybou bylo "vláčet" za sebou všude rodiče? Věřím, že to muselo být hrozné...

 
Piafka
Piafka - 9.1.2017 11:02

Ať je gay nebo ne, tohle není normální život. Divím se, že ses neozvala už dávno. Má tříleté dítě, ať ho bere ven, na procházky, na koloběžku, do plavání, sáňkovat, na výlety, na dovolené k moři nebo na hory. Ať si s ním hraje, kreslí, vaří, ať je prostě doma víc zapřažený ať už s dítětem, s tebou nebo v rámci domácích prací. Pokud tráví 2/3 času jinde je to špatně samo o sobě. A jestli je gay, na to bych se ho zeptala. Samozřejmě je otázka, jak moc dobře se umí přetvařovat, ale každopádně jeho čas s rodinou bych si nárokovala...

 
rychlonožka
rychlonožka - 8.1.2017 14:48

Může i nemusí. Tak zní odpověď. Třeba mu kamarád nahrazuje absenci kontaktů s okolním světem. S kolegy, jinými přáteli, se širší rodinou. Třeba to spolu táhli už dřív, než měl tuhle ženu. Každopádně to chápu. Bývalý musel mít takto za zadkem své rodiče. Ani ránu bez nich. Dovolených za manželství bylo jen pár. Všechny s výčitkou, co asi chudáci 50-60 letí rodiče doma. Chápu to, není to normální a je to pro partnerku na hlavu. Radu nemám. Já se rozvedla. Dokonce bych spíš pochopila, kdyby si našel jinou. Uznala bych, že je v něčem lepší, že je hezčí. Já měla rodiče jako rodiče. Ne parťáky pro život. On ne. Za tu blbou, co to nedovedla pochopit, jsem byla samozřejmě já. Věřím, že u nich je za ni Zdeňka. Ona totiž asi takovou kámošku nemá. Jako on. A dokud je nanačape, ani jeden z nich to nepřizná. Jsou to oba srabi, pokud jsou homosexuální. Dneska by mohli spolu přece žít oficiálně a ne dělat nešťastnou ženskou, která si to nezaslouží. Asi bych to nevydržela a manželovi dala volbu. Pokud bez kamaráda nemůže být, ať si za ním táhne. Dneska bych totiž byla razantnější i vůči rodičům bývalého. Člověk je hloupý.Mlčí, trápí se, nikam to nevede, a čas utíká! Utíká té nešťastné partnerce! Ona by mohla...a i by si zasloužila, mít doma chlapa, co je u něho na prvním místě. Ne někde za rodiči, za kamarádem! Žádná si to nezasloužíme.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-37
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76958.
    Archiv anket.