Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Děti.Výchova, škola, kamarádi

Nechci ztratit partnera, ani svou dceru

Nechci ztratit partnera, ani svou dceru

Ráda bych požádala čtenářky o radu. Je mi 33 let, jsem rozvedená a mám ve své péči devítiletou dceru Lenku. Manželství skončilo před třemi roky. Manžel si našel jinou a oznámil mi, že odchází za hlasem svého srdce. Brzy se jim narodilo dítě a on bohužel ztratil o naši dceru zájem. Vídá se s ní sporadicky a nepravidelně a dcera tím dost trpí.

Dva a půl roku po rozvodu jsem s ní byla sama, teď mám už půl roku přítele. Je moc fajn. Nejdřív jsme se scházeli jen sami dva, před měsícem jsme se rozhodli, že do našeho vztahu zasvětíme i dceru.

A v tom je ten problém. Ona ho vůbec nepřijala. Tvrdě ho odmítá, útočí na mě a naléhá, abych se s ním rozešla a abychom spolu byly zase samy. Bojí se, že budeme mít další dítě a já ji odstrčím stejně jako její otec.

Chápu, co se jí hodní v hlavičce, musí v ní mít pořádný zmatek. Hodně s ní mluvím, ujišťuji ji, že z mé strany nic podobného nehrozí, že ona je u mě vždy na prvním místě. Není to nic platné. Když k nám přítel přijde, ani ho nepozdraví a odejde trucovat do pokoje. On se snaží nějak se k ní přiblížit, třeba jí přinesl knížku nebo něco dobrého, co má ráda, ale ona si od něj nic nevezme.

Co s tím? Rozejít se s přítelem v žádném případě nechci, věřím, že si Lenka zvykne. Jen nějak nemůžeme přijít na nic, čím bychom ji zaujali a čím bychom zahnali strach, který má. Poradíte mi ze svých zkušeností? Předem všem děkuji za všechny nápady. Tak ráda bych opět žila v klidu a v úplné rodině.

Zora


17.5.2007   Rubrika:   |   Komentářů 80   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nechci ztratit partnera, ani svou dceru

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 440725.
Archiv anket.