Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Děti.Výchova, škola, kamarádi

Výchova dětí mi dává pěkně zabrat

Výchova dětí mi dává pěkně zabrat

Nevím, co dělám špatně, ale mám pocit, že absolutně nezvládám své děti. Je jim 12 a 9 let (kluk a mladší holka) a zlobí mě opravdu hodně.

Neposlouchají, všechno jim musím opakovat několikrát a pořád dokola. Odmlouvají, do ničeho se jim nechce. Vlastně se pořád jen rozčiluji, hubuji, rovnám je do latě. K tomu všemu se ještě hádají mezi sebou a to mě vysloveně deptá, ty věčné tahanice kvůli maličkostem. Pak chtějí, abych je rozsoudila. Jsem z toho unavená.

Možná je to tím, že jsem s nimi sama, manžel od nás odešel a s dětmi se stýká nepravidelně. Všechno je tak jenom na mně.výchova

Ráda bych je naučila pořádku, odpovědnosti za sebe samé, ale nedaří se mi to. Když jim před každým jídlem neřeknu, aby si umyli ruce, neudělají to. Jako by čekali, až jim to poručím. A tak je to se vším. S vyčištěním zubů, děláním úkolů do školy, uklízením pokoje. Připadám si jako Sisyfos. Spousta energie a práce a výsledek pořád nikde.

Zajímalo by mě, jak jsou na tom vaše děti. Třeba ty své vidím příliš kriticky a ony jsou vlastně normální. Nevím, jsem opravdu na pokraji duševních sil.

Kamila


27.4.2007   Rubrika:   |   Komentářů 21   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výchova dětí mi dává pěkně zabrat

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 440725.
Archiv anket.