Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Při milování se chová jako pan učitel

Při milování se chová jako pan učitel

Je mi šestadvacet a mám za sebou několik nevydařených vztahů. Stále nějak nemohu narazit na toho pravého. A pomalu si začínám myslet, že se mi to asi nikdy nepodaří. Mí předchozí partneři měli všelijaké, pro mne nepřípustné povahové vlastnosti, kvůli kterým jsem se nimi vždy rozešla.

Poznala jsem cholerika, jenž byl schopen vytočit sám sebe k nepříčetnosti takřka každou maličkostí, i absolutního flegmatika, jemuž bylo naopak doslova všechno ukradené. Dokonce i to, když ho vyhodili z práce a on skončil na pracovním úřadě. Další přítel byl zase sukničkář a ani se nepokoušel to utajit. Podle něj jsem měla tuto jeho záletnickou povahu respektovat jako rozumná žena, ke které se přece nakonec vždycky rád vrátí. Asi nejsem rozumná žena, ale jsou prostě věci, které respektovat nemíním.

Jediné, v čem jsem se se všemi bývalými shodla, byla „postel“. Tam nám to klapalo na jedničku, i když každý z nich byl samozřejmě jiný. Nicméně na milování jsem si stěžovat skutečně nemohla.

Teď mám nového přítele, se kterým se cítím velice dobře. Je milý, zodpovědný, pečlivý, spolehlivý. Máme spoustu společných zájmů, nenudíme se spolu. Dá se říct, že nám všechno klape, jak má. Až na jednu věc. Na „postel“.

Vzhledem ke svým přechozím zkušenostem by mne nenapadlo, že bych někdy mohla v této intimní záležitosti narazit na tak zásadní problém, jaký mám právě nyní ve vztahu s Mirkem. Milování s ním je pro mne totiž všechno jiné, jen ne hezké. Je to spíš sled nepříjemných situací, nejapných poznámek, nepředvídatelných reakcí. Z jeho strany.

Nemyslím, že bych byla v oblasti milování nějaké dřevo, žádný z předchozích partnerů si na nic takového nestěžoval. Vedle Mirka však mé sexuální sebevědomí dostává cílené, přesně mířené rány, díky kterým mám před večerním milováním sucho v ústech a začínám si vymýšlet důvody, jak se tomu vyhnout.

Podle Mirka totiž dělám všechno, ale úplně všechno špatně. Ať udělám cokoli, neustále mě opravuje. Podle něj špatně nakláním hlavu při líbání, neumím se ho dotýkat tak, jak by si představoval… Buď jsem vzrušená přehnaně rychle a moc, nebo naopak pomalu a málo. Když se mě snaží laskat na intimních místech a já ho chci jemně nasměrovat na způsob, jakým to potřebuji, vyslechnu si, že mu kazím zážitek, že je to moje vina, když se mi něco nelíbí, všem jeho předchozím partnerkám prý jeho způsob dráždění vyhovoval.

Nechápe, že když se bez nějaké delší předehry vrhne hned do mého klína a začne se věnovat tomu našemu ženskému, velice citlivému orgánu, nejsem z toho nadšená. Patrně si myslí, že to funguje, jako když zmáčkne knoflík a všechno se okamžitě hned nastartuje. Ale tak my ženy přece nefungujeme. Nevěřím, že s ním byly jeho předchozí dívky spokojené. Škoda, že žádnou z nich neznám, docela ráda bych se jich na to zeptala.

Když se s ním pokusím na toto téma navést řeč, odmítá to. Podle něj se totiž o sexu nemluví, sex se provozuje, a jestliže nejsem schopná pořádného prožitku, mám prý problémy s frigiditou!

Jsem z toho docela nešťastná. Po všech jiných stránkách mi s ním je dobře, ale postupně docházím k závěru, že na větě "Pokud to neklape v posteli, je to pro vztah konec" něco pravdy je.

Nevím, co mám dělat. Mrzí mě to velmi, je mi líto, že jakkoli je schopen se se mnou bavit o všem možném, ohledně našeho intimního soužití je takhle zatvrzelý a považuje sám sebe za dokonalého a neomylného.

Přemýšlím, jestli se mám nějak snažit náš vztah zachránit. Vyčerpala jsem již všechny možnosti. Přesto pro mne není definitivní rozhodnutí lehké. Myslíte, že by z jeho strany mohl nastat nějaký posun v náhledu na celou tuhle záležitost? Je mu pětatřicet, mám obavu, že něčeho takového schopen nebude.

Pavla


17.10.2008   Rubrika: Život a vztahy   |   Komentářů 57   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Při milování se chová jako pan učitel

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-57
vranoj
vranoj - 21.10.2008 15:15

Možná bych jako poslední šanci zkusila nějakou dobrou lahvinku-do nálady, ne na šrot, film více či méně erotický a zkusit znovu na dané téma řeč. Když se totiž o tom co a jak odmítá bavit po krátkém vztahu co bude dělat až si zevšedníte a budete hledat způsob jak si to tochu nudné milování zpestřit. Já totiž myšlenky číst neumím a nevím co se smajlik - 43 honí hlavou a když si to nepovíme, tak si zaděláváme na pořádný problém. A to nejen v sexu, ale hlavně v životě.

 
Aretha
Aretha - 20.10.2008 18:53

V posteli jsou na to přece vždycky dva, ne? A upřímně řečeno, ten chlap si to užije vždycky, žena potřebuje péče víc, tak by se chlap neměl vymlouvat na JEJÍ neschopnost - zvlášť když ona taky není spokojená...
Já dovedu pochopit a dokonce i přežít, když je chlap v posteli nešikovnej a o partnerku se stará spíš duševně než fyzicky. To může být i roztomilý, i když po pár letech to začne být trochu nuda, ovšem dá se s tím smířit - protože nedostatek zručnosti kompenzuje tím, že se s ním partnerka nemusí ničeho bát ani stydět, a tedy ani vlastní nešikovnosti.
Ale když je nešikovnej a ještě macho, tak je to na pováženou. Stojí takovej chlap vůbec za to? Copak můžete doopravdy milovat chlapa, který vás uráží v nejintimnější situaci?

Myslím, že by si zasloužil, aby jednoho dne vstala z postele, prohlásila, že jejích osm předchozích partnerů bylo spokojeno, takže statisticky vzato musí být chyba v něm, oblíkla se a odešla do víru nočního života. :-)

 
Daggy
Daggy - 20.10.2008 10:27

BIČ A PRYČ. Po čase, až by si byl tebou jistý, by se takhle choval i v běžném životě. Je to na pováženou, tohle nevěší nic dobrého do budoucnosti.

 
Nessy
Nessy - 19.10.2008 11:28

Horko těžko se něco změní. Je mi divné, že pokud se takhle chová v posteli, chová se mimo ni bezproblémově... Pokud už opravdu nevíš, co na něj zkusit(byl tu i sexuolog?), tak mám jedinou radu - pryč od něj!!! Nebo z tebe nakonec tu frigidu udělá on sám...

 
máša h.
máša h. - 19.10.2008 9:41

bič a pryč!smajlik - 54

 
denda04
denda04 - 19.10.2008 9:18

bylo tu řečeno vše já taky řikám UTEČ a honem nevede to nikam stějně později by došlo ,že si nerozumíte v ničem smajlik - 48smajlik - 48smajlik - 48

 
Livien
Livien - 19.10.2008 8:11

Pavla - je to sobec-a má ho vůbec?smajlik - 68

 
catcat
catcat - 17.10.2008 22:59

pán je neschopný a líný neumětel, utečsmajlik - 76

 
bibusa
bibusa - 17.10.2008 20:17

Ked jej vyhovovali v posteli, nevyhovovali jej povahovo, ked jej vyhovuje povahovo, nevyhovuje jej v posteli. Holt, zenam nevyhovies:)
Pavla, to by si sa naozaj spytala byvalej, ako sa jej sexovalo s tvojim terajsim priatelom?

 
brigita
brigita - 17.10.2008 20:01

Řekla bych: "Když se ti to se mnou nelíbí, přivři si TO mezi dveře" a vykopla bych ho.

 
b+h
b+h - 17.10.2008 19:59

-- dalsi pan na holeni...

 
Majolka
Majolka - 17.10.2008 17:39

To je tedy síla v krátkém vztahu. Co bude dělat za 20 let? Je nějak zakomplexovaný, určitě by ti potom kecal do všeho. Raději poslechni holky a rychle to řeš.

 
Ploduska
Ploduska - 17.10.2008 14:25

je mi teda divný, že ve všem ostatním si dokonale rozumíte... co spolu řešíte? počítám, že jde a relativne krátký vztah bez závazku, takže v podstate neřešíte nic. Podle mne je dost pravdepodobné , že i v názorech na další veci které s sebou společný život přináší, bys záhy narazila na pdobný postoj. Hlavne nepočítej s tím, že se zmení.

 
manka
manka - 17.10.2008 14:14

já bych s ním teda nebyla ani náhodou. seš ještě mladá, tak hledej

 
sharon
sharon - 17.10.2008 14:14

Pavli promiň, ale jinak se to napsat nedá...pošli ho do prdele....smajlik - 55

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-57
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 126730.
Archiv anket.