Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Problém v posteli

Problém v posteli

Je mi 19 let a příteli bude zanedlouho 26 let. Jsme spolu skoro dva a půl roku a musím říct, že nám to klape téměř po všech stránkách. Máme se rádi, plánujeme společnou budoucnost, víme, co od života chceme. Známe se, dalo by se říci, perfektně. I naši rodiče si skvěle rozumí a popravdě si už ani neumím představit, že bych měla mít jinou tchýni a tchána – jsou skvělí.

Ovšem je tu jeden problém, který jaksi nedokážu překousnout a který jsem si bohužel připustila až teď. Je mi dost hloupé o tom psát, jde o intimní věc, ale potřebuju poradit a nemám, komu se svěřit. S přítelem spolu spíme od druhého měsíce našeho vztahu. Pro mě je to první muž, který se mě v životě intimně dotkl. Asi i proto jsem na něj v tomto směru dost fixovaná, neumím si představit, že bych se měla někdy milovat s někým jiným. A možná proto jsem si nepřipouštěla, že je v našem sexuálním životě chyba. Přítel měl přede mnou jednu ženu, se kterou byl také docela dlouho, ale mám takový pocit, že snad po něm v posteli nic nemohla chtít.

Protože přítel prostě nechápe a nechce si připustit, že by i žena měla být sexuálně uspokojená. Přijde mi, že ani netouží po tom, abych byla uspokojená, a neustále si zatvrzele myslí, že pokud žena nedosáhne orgasmu při samotném sexu, je něco špatně v ní. Ano, přímo to řekl, chyba je ve mně, ne v něm, protože on dokáže vydržet třeba půlhodiny souložit a orgasmus stejně nemám.

Pro vysvětlení situace: Sama se uspokojím klitoriálně, i když stěží. Mou rukou mě to moc nebaví, většinou se dráždím vibrátorem, ale vím, co se mi líbí. Taky vím, že kdyby to přítel dělal trochu déle rukou nebo orálně, že bych i ten klitoriální orgasmus mohla mít. Ale on neustále tvrdí, že by to musel dělat hodiny a že ho to pak nebaví. Přitom já už tolikrát měla pocit, že se vyvrcholení blíží…

Vaginální orgasmus nechci hrotit, nechávám tomu čas. Samotný sex se mi strašně líbí, někdy mám pocit, že i ten vaginální by mohl být, ale nic. Vzhledem k tomu, že oba víme, kde mám bod G a jak ho dráždit, abych šílela vzrušením, nechápu, proč mě ani na něm nechce delší dobu prsty dráždit. Prostě ho to nebaví a NIJAK se nepokouší o to, abych orgasmu dosáhla, ať už klitoriálního nebo vaginálního. Jedině klasickým stykem, a pokud ho nedosáhnu tímto způsobem, smůla.

Už nevím, co má dělat. Mluvila jsem s ním několikrát, vysvětlovala mu, jak bych orgasmu mohla dosáhnout, ale jakoby byl v tu chvíli hluchý. Nejhorší je, že jsem to tak dlouho tolerovala a on si na to zvykl. Pamatuji si, že při mém "poprvé" mi přišlo divné, že jsme se nemazlili jako obvykle. Jakmile měl dovoleno vstoupit, vstoupil a bylo. Jak ráda vzpomínám na naše první mazlení, kdy byla pro nás soulož ještě tabu, protože na ni bylo příliš brzo. Byl úplně jiný.

Na nic nereaguje. Řekla jsem mu všechno, co tady píšu vám. Všimla jsem si, že párkrát pomohlo, když jsem dělala netykavku, která na to VŮBEC nemá chuť. To se pak snažil, abych se vzrušila, a bylo to krásný. Jenže když projevím touhu, je to opět jen zasunout, co nejdřív a nejlépe hned. Neumím si představit, že bych už nikdy nezačala s tím, že chci sex, protože ho většinou chci víc než on, a dělala při každém milování netykavku. Taky by to asi za chvíli prokoukl…

Nedávno se u mě projevila skrytá fantazie, touha, kterou právě způsobilo to, že mě přítel odmítá jakkoli uspokojit. Chtěla bych být jednou úplně submisivní, nejlépe svázaná tak, abych se nemohla hýbat, a přítel by mě laskal a mučil vzrušením. Už z toho asi blbnu, ale moc bych si to přála zažít. Když jsem to příteli napsala, ani to v něm nevyvolalo zájem, takže se asi nedočkám.

Už vůbec nevím, co dělat. Máte s tímto typem mužů někdo zkušenosti, a co byste dělaly na mém místě? Každou radu nebo nápad přivítám s nadšením.

Lucka


8.4.2009   Rubrika: Život a vztahy   |   Komentářů 47   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Problém v posteli

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-47
lenka_c
lenka_c - 2.12.2015 16:47

byli jsme už u lékaře a doporučil stejné tablety (jsou bez předpisu) :)

 
hanecka8
hanecka8 - 1.12.2015 21:25

můj partner bere někdy tablety erozonmax. jedna tableta 30 minut před milovaní stači na celou noc smajlik - 2

 
lenka_c
lenka_c - 25.9.2015 10:03

Jak pomoct manželovi když má problem z erekci?

 
Ariza
Ariza - 26.1.2010 12:35

Klasika-sobec-lenoch. Sám všechno pohodlí a rozkoš a partnerka ať si poradí... V žádném případě to není vina ženy. Zvlášť, když o tom s partnerem mluví a nečeká, že se dovtípí. Po dvou letech už se nezmění a lepší to už nikdy nebude. ...poslala bych ho k vodě...Jej, jste mladá a před Vámi je ještě mnoho LEPŠÍCH partnerů!

 
dana.1969
dana.1969 - 29.11.2009 21:19

koukám,že jsem na tom byla uplně stejněsmajlik - 26první muž,později manžel..nikdy s ním orgasmus..také jsem slýchávala,že je to ve mě a ne v něm,nějaké mazlení?co by z toho mělsmajlik - 11vydržela jsem to 16 let a rozvedla se..dnes jsem šťastná...nevdávej se,neber si hlupáka,sobce,který hledí jen na své potřeby.nezmění se a bude se to zhoršovat..bude tě ponižovat a pak se chlubit milenkami a ty to budeš řešit dřív nebo později milenci a pak rozvodem.život máš jen jeden.smajlik - 31

 
Nadinka
Nadinka - 12.4.2009 21:29

smajlik - 90Lucinko máš teprve 19 let,kam spěcháš, užívej si života ale ne s tímto partnerem.Rozchod Tě bude bolet ale nežij se sobcem.Naďa

 
Nessy
Nessy - 9.4.2009 22:51

Sakra to je pařez!!! Jsi si jistá, že chceš být s chlapem, kterému nezáleží na tom, jestli jseš v posteli spokojená? Pokud ano - co zkusit malou fintu? Třeba jako párkrát dělat, jak tě to při zasouvání bolí, když nejsi připravená? Jít třeba k doktorce a vysvětlit mu pak "jejími" slovy, že jsi naprosto v pořádku, jen jako každá žena potřebuješ nějakou přípravu?

 
Arna
Arna - 9.4.2009 19:26

Lucko,pryč od něj,je to sobec. Souhra v posteli by měla být na prvním místě.Jednou mi to říkal psycholog z manželské poradny.

 
Klaudie
Klaudie - 8.4.2009 23:03

Tomu napovídá i to, že dokud jste se jen mazlili, tak se snažil. Jakmile jsi připustila soulož, bylo po něžnostech. Podle něj - na co se s nimi zdržovat, když ON CHCE ORGASMUS, pokud možno co nejdřív.

 
Klaudie
Klaudie - 8.4.2009 23:01

On se prostě naučil orientovat na CÍL=JEHO ORGASMUS.

Za tím si tvrdě jde a všechno ostatní jsou pro něj zbytečný štráchy, co ho nebaví.

Co na to říct? Že to není dobrý vklad do vztahu, víš sama.

 
Florencie
Florencie - 8.4.2009 19:54

Ať si to přiznáš nebo ne, sex je důležitou součástí vztahu. A i když teď se ti zdá Váš vztah super, dřív nebo později se to vyhrotí a 1. dáš mu nůž na krk (na což také nemusí přistoupit), nebo 2. si najdeš někoho jinýho, kdo ti v sexu bude vyhovovat. Tvůj přítel je sobeček smajlik - 48

 
Almega
Almega - 8.4.2009 18:37

Myslím,že není dobré v tomto věku už zůstat u jednoho muže...vyzkoušela bych si to s více chlapama,abych zjistila ,jaký to může být jinde a mohla porovnávat.Jako ve všem se zkušenosti naberou hlavně v praxi.Taky je možné,že váš sex.život se ještě bude vyvíjet a toho orgasmu se dočkáš jěště za delší dobu...pro společný život je i sex hodně důležitý,představa,že od 19 let až do smrti si v posteli nic neužiju,by mě tedy nebavila.

 
Fany08
Fany08 - 8.4.2009 18:20

Pokud nemá zájem se polepšit, vyměnila bych ho, jsi ještě dost mladá, abys musela ztrácet čas jen s ním.

 
myše
myše - 8.4.2009 15:17

nechce se mi číst všechny reakce, ale ze zkušenosti mohu poradit.
u nás to funguje tak, že dokud neproběhne můj "ruční" orgasmus, tak se prostě dál nepokračuje. Za předchozího manželství to tak muselo být, protože bych si nic neužila.
Ted to máme ještě lepší, protože manželovi dělá radost i moje uspokojení...

 
risina
risina - 8.4.2009 14:38

Nikde není psáno, že tě musí uspokoji partner, můžeš přeci i ty sama. Zkusila bych zapojit vibrátor a své prsty už v rámci předehry a snažila se, aby k vlastnímu styku došlo až po mém orgasmu.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-47
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 125754.
Archiv anket.