Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Manžel ztrácí zájem o sex

Manžel ztrácí zájem o sex

Jsme spolu 7 let a mezi námi je věkový rozdíl 14 let. Manželovi bude letos 50. Říkala jsem si, že jednou nastane doba, kdy si v milování nebudeme „stačit“. Prostě – že on bude „starý“ a já v nejlepších letech. Věděla jsem, že to jednou nastane, ale ne tak brzo.

Jsem náruživější, jedno milování týdně mi nestačí. Ve svých letech jsem na vrcholu svého sexuálního života, prožívám ho jinak než ve dvaceti – vím, co mi dělá dobře a jak nejlépe uspokojím muže. Asi se mnou budete souhlasit – vy, co jste kolem třicítky.

U nás doma vždycky platilo, že jsem byla první, kdo přišel s „návrhem“ na milování. Až teprve nedávno mi manžel řekl, že nechce začínat první, protože se bojí mého odmítnutí. Přitom mě moc dobře zná a ví, jak bych byla ráda, dvojicekdyby se přitulil první a dal najevo, že mě chce. Navíc, i kdyby se mi zrovna nechtělo, ráda bych mu vyhověla, protože by mě těšil jeho přístup… U mě nehrozí, že bych řekla „bolí mě hlava“, i v době, kdy se milovat nemůžu, se snažím manžela uspokojit jinak než pohlavním stykem, pokud má chuť. Naše milování je vždycky oboustranně příjemné, z mé iniciativy zkoušíme i jiné věci než „klasiku“, někdy se i nasmějeme, prostě pohoda.

Poslední dobou je to čím dál horší. Milování jednou týdně je skoro vzácnost. Pracuje pořád stejně, takže extra unavený není. Že by to bylo věkem? Musím se skoro doprošovat, a když to přeženu, tak se dozvím, že myslím jen na sex.

Prošli jsme si obdobím jeho mimomanželského vztahu, ale tvrdil mi, že nešlo o sex, jen si hodně dobře rozuměli. Navíc vše probíhalo v práci. S kolegyní se vídá (prý jen pracovně) pořád, vše skončilo. Nemyslím si, že jeho nezájem o mě pramení z náklonnosti ke kolegyni, navíc chodí do práce a z práce pravidelně, volní čas tráví výhradně doma. Píše mi zamilované vzkazy, říká, že mě má rád, píše hodně SMS, doma je s ním legrace, občas mě i jen tak obejme. Jen ten prachobyčejný sex nějak chybí…

Máte podobnou zkušenost?

Míla


1.3.2011   Rubrika: Erotika, milování   |   Komentářů 54   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Manžel ztrácí zájem o sex

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-54
Oliiolina
Oliiolina - 7.2.2021 14:14

Vyzkoušejte přírodní přípravek na erekci, který nemá žádné vedlejší účinky https://www.amarex.cz/ Nabízí dokonce i garanci vrácení peněz do 30 dnů v případě nespokojenosti.

 
Luciepartkova
Luciepartkova - 5.2.2021 19:22

Tak to je super, jestli to takhle zabralo, tak by to asi mohlo pomoci i u nás, můžete mi poradit co vyzkoušet objednat?

 
Oliiolina
Oliiolina - 3.2.2021 18:05

Chce to vzít trochu odvahy a objednat mu prášky na lepší erekci. Já jsem to takhle udělala, když jsem je vytáhla, tak to letělo přes celou místnost. Dva dny byla tichá domácnost, ale potom přišel, že by to teda vyzkoušel. Výsledkem byla noc plná sexu a teď tabletky užívá pravidelně, když si chceme pořádně užít.

 
Luciepartkova
Luciepartkova - 1.2.2021 19:01

Můj manžel začíná také ztrácet chuť na sex. Párkrát se mu totiž stalo, že mu v průběhu sexu ochabnul. Přijde mi, že se za to strašně stydí. Vůbec to nechápu, máme se rádi, tohle přece máme řešit spolu. Výsledkem je spíše to, že je nervózní a spíš spolu nespíme...

 
Verunaveru
Verunaveru - 25.7.2020 2:10

Anko každá zásilka, která mi byla doručena z internetového obchodu https://www.eroticsexshop.cz/ mi přišla diskrétně zabalena, takže se nemáte čeho bát.

 
Koutnamartina
Koutnamartina - 24.7.2020 0:24

Pokaždé to přišlo diskrétně zabalené? nikdy tam teda nic nebylo?

 
Verunaveru
Verunaveru - 21.7.2020 22:10

Ano posílají nebo tedy já mám vyzkoušený obchod, odkud mi to chodí diskrétně zabalené. Přijde neoznačená krabice. Není tam ani jméno sexshopu, ale jen jméno odesílatele, tedy normální jméno a příjmení.

 
Koutnamartina
Koutnamartina - 17.7.2020 23:01

Dívala jsem se po internetových obchodech, které prodávají erotické pomůcky. Opravdu internetové obchody toto zboží posílají diskrétně zabalené? jaké máte zkušenosti?

 
Terka jun
Terka jun - 21.1.2020 17:40

Tady si můžete vybírat s libostí https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/tanga-a-kalhotky/s-otvorem-v-rozkroku a nemusíte řešit, že by jste musela někde chodit, a stydět se za to.

 
Veronaska
Veronaska - 20.1.2020 14:07

S prostřihem v rozkroku? jako že tam je díra? a to jste si šla koupit do sex shopu? Nestyděla jste se?

 
Terka jun
Terka jun - 15.1.2020 16:58

Zkoušela jste něco? já jsem si pořídila před Vánoci opravdu sexy top s prostřihem v rozkroku, a jednou jsem ho tak překvapila, to by jste měla vidět tu divočinu.

 
Veronaska
Veronaska - 13.1.2020 11:47

Jak bych mohla zase manžela trochu vydráždit? aby na mě skočil, tak jako když to bylo na začátku?

 
Hankakovaverca
Hankakovaverca - 9.12.2019 11:14

Ne ne, ptal se tehdy kamaráda, o kterém věděl, že měl také takové problémy, a ten mu doporučil prášky na erekci, které vím že si objednával se stránek www.supererekce.com, objednával přesně tablety Ardorin. Ze strany ženy mohu prozradit, že jeho erekce byla silnější jako před tím.

 
Lulakova
Lulakova - 5.12.2019 19:20

Byl u doktora než si bral prášky na erekci? měl něco na předpis? nebo si je někde objednával?

 
Hankakovaverca
Hankakovaverca - 4.12.2019 17:27

U můžu se to může stát nezávisle na věku, může to být životní situací ve které se nachází ( stres v práci nebo něco podobného), manžel si tím také prošel, ale řešil to vždy práškem na erekci, a vše fungovalo, tak jak fungovat má.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-54
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57053.
Archiv anket.