Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Ztratila jsem chuť na sex. Je to normální?

Ztratila jsem chuť na sex. Je to normální?

Je mi čerstvých padesát let a asi před rokem jsem zaznamenala, že mi nějak zmizela chuť na milování. Zpočátku jsem tomu nevěnovala pozornost, myslela jsem si, že je to jen přechodné období a časem se vše vrátí zpět do normálu, ale nestalo se tak.

Dříve jsem na tom bylo v oblasti sexu tak nějak normálně. Možná bych řekla, že jsem patřila k těm náruživějším ženám. Málokdy se mi stalo, že bych neměla vůbec chuť se milovat, nebo že bych si milování neužila. Proto jsem z toho, co teď v tomto ohledu prožívám, zmatená. Určitě není na vině partner, mezi námi je všechno v pořádku.

Možná je můj současný stav důsledkem přechodu, jímž právě procházím, a taky starostí, kterých máme od loňského roku opravdu hodně a jsou spojené s existenčními záležitostmi. Oba jsem přišli o práci a dlouho nemohli žádnou najít a ani teď to není nic růžového. V noci špatně spím, pořád se mi honí hlavou všelijaké katastrofické ženascénáře.

Manžel je ke mně velmi tolerantní. Nikdy mne do milování nenutí, v žádném případě. Já se tomu vlastně ani nevyhýbám, jen mám problém, že mně to nevzrušuje, v podstatě to dělám hlavně kvůli němu, ale jeho to tímhle stylem trápí, vidí, že já z toho vlastně nic nemám, a není mu to jedno. Mluvíme o tom společně velmi otevřeně, nestydíme se před sebou. Oba bychom chtěli náš sexuální život urovnat, užít si ho vzájemně, oba dva se vším, co k tomu patří. Ale nějak nám to nejde.

Má některá z vás podobné zkušenosti se ztrátou chuti na sex? Já se totiž bojím, jestli to už u mě není setrvalý stav spojený s přechodem a že už to lepší nebude. Taky bych se chtěla zeptat, jestli někdo z vás vyzkoušel nějaké afrodiziakum, napadlo mne, že bych mohla něco zkusit, ale nevím, co by bylo nejvhodnější.

Vím, že je to takové citlivé téma, ale budu moc ráda, když mi k němu napíšete své zkušenosti. Opravdu mne to trápí.

Zdeňka


19.1.2012   Rubrika: Erotika, milování   |   Komentářů 53   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Ztratila jsem chuť na sex. Je to normální?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-53
Jonakovapetra
Jonakovapetra - 24.7.2022 22:09

Kupuje si prášky na erekci https://www.amarex.cz/ , které mají nástup vždy rychle. Během pár minut mu stojí a jdeme na to. Jsem ráda i za něj, protože i já z toho vlastně něco mám.

 
Tomhardltom
Tomhardltom - 23.7.2022 20:03

Jaké prášky mu na to fungují? A nikdy ho to nezklamalo?

 
Jonakovapetra
Jonakovapetra - 21.7.2022 0:28

To jsem zažila s manželem. Taky měl najednou nějaký problém se mnou spát a to mi teda opravdu dost vadilo. Stejný signál byl to, že mu uprostřed sexu najednou ochabnul a bylo po sexu, protože on už se ani snažit dál nechtěl. Naštěstí to teď řeší prášky na erekci a vše bez problémů zase funguje.

 
Tomhardltom
Tomhardltom - 14.7.2022 23:17

Já bych třeba chuť na sex měl pořád, ale nějak mi to tam dole vynechává a mám tak strach teď se ženou spát, protože se cítím hrozně, když mi uprostřed soulože začne ochabovat...

 
SoniaCer
SoniaCer - 29.5.2022 9:27

Na hry bych se vykašlala a spíš bych pořídila pořádnou hračku, se kterou je zábava ;)

 
Janickova
Janickova - 20.1.2022 15:09

Pokud se chcete podívat na nějaké erotické hry do páru, tak doporučuji mrknout na stránky obchodu https://e-kondomy.cz/doplnky/eroticke-hry Tady jich můžete vybírat opravdu hodně. Líbí se mi na obchodu, že prodávají kvalitní zboží a hlavně posílají zásilky hned a diskrétně. Ostatně jak vypadá balíček od nich najdete i na jejich stránkách.

 
Dokoupilova
Dokoupilova - 19.1.2022 13:48

Jakou erotickou hru? To by mne docela zajímalo. Kde nakupujete? Chodíte do sex shopu nebo si to objednáváte online domů?

 
Janickova
Janickova - 15.1.2022 23:20

Naše manželství si prošlo tím stejným. A víte co nám pomohlo? Pomohlo nám to, že jsem narazila jednou náhodou na erotickou hru, tak jsem ji koupila. Přišla jsem na to, že prostě sem tam pak stačí koupit erotické oblečení nebo nějakou tu hračku do postele a ono to zase dostane jiný směr a zase to jde.

 
Dokoupilova
Dokoupilova - 11.1.2022 20:58

U nás je to s manželem tak nějak vzájemné. Nějak už spolu spíme jen po domluvě a přijde mi, že je to jen proto, že se musí, že zájem ani jednoho z nás už tam moc není. Jak to v nás zase probudit?

 
Solakova
Solakova - 13.8.2020 21:38

Právě už se dá i pro ženy sehnat povzbuzení k sexu. Mohu doporučit prášky http://www.supererekce.com/6-fly-pro-zeny , které mám sama vyzkoušené. Nevěřila jsem tomu, manželovi jsem to tehdy neřekla, a ten ze mě byl zničený. Celkově nám to hodně zase napravilo sexuální život.

 
Blankapol
Blankapol - 11.8.2020 23:28

Nezkoušela jsem nic takového. Pro ženy se dá něco takového koupit? to není jen pro může na lepší erekci?

 
Solakova
Solakova - 6.8.2020 1:04

Jak dlouho to trvá? nezkoušela jste něco na zvýšení libida?

 
Blankapol
Blankapol - 2.8.2020 23:31

Myslela jsem si, že se mi tohle nemůže nikdy stát. Ale v poslední době nemám na sex už vůbec chuť. Táhne se to už více jak půl roku a já prostě nevím co s tím. Před tím jsem měla chuť minimálně dvakrát týdně.... manžel je z toho také špatný, máte některá podobnou zkušenost?

 
martinaves
martinaves - 3.2.2016 0:51

alena76: děkuji za doporučeni, doufám že pomůžou memu manželovi...

 
alena76
alena76 - 29.1.2016 22:43

martinaves: doporučim z manželské zkušenosti bylinné tablety s výtažkem ženšenu ErozonMax, fungují velmi dobře, jedna tableta 30minut před milovani stači na celou noc ;-)

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-53
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76670.
    Archiv anket.