Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Náš společný kamarád mě chce dostat do postele

Náš společný kamarád mě chce dostat do postele

Dostala jsem se ne vlastní vinou do obtížné situace. Už několik let se s manželem kamarádíme s jinou manželskou dvojicí. Jezdíme společně na dovolené, na výlety, zajdeme do kina, na večeři. Máme i stejně staré děti, takže jsme tak všichni spokojení. I já jsem donedávna byla.

Teď mám docela zamotanou hlavu a nevím, jak se zachovat. Od toho kamaráda jsem totiž dostala několikrát zopakovanou nabídku k intimnímu vztahu. Svěřil se mi, že ho jeho žena od porodu druhého dítěte už nepřitahuje, protože hodně přibrala a nic s tím nedělá, a že se do mne zamiloval. Trvá to prý už dva roky a nemůže si pomoct. Nechce rozbíjet ani naši, ani jejich rodinu, ale prý po mně hodně touží a myslí na mne prakticky neustále.

Když mi to řekl, pěkně mě to vyvedlo z míry. Já k němu nic jiného než přátelství necítím, s manželem máme skvělý vztah a nikdy bych ho nějakou avantýrou neohrozila. Tak jsem to kamarádovi řekla a považovala to za ukončené. On však ne. Své vyznání mi zopakoval ještě několikrát, pokaždé jsem ho jasně odmítla.

Jenže už to není jako dřív. Necítím se od té doby v jeho blízkosti dobře, nejraději bych ty naše společné rodinné aktivity zrušila. Jenže nevím, jak na to, protože říct těm druhým dvěma, co se stalo, by asi nebylo nejvhodnější.  Když to ale neřeknu a začnu se společným setkáním vyhýbat, tak to bude taky divné.kamarád

Co byste dělaly na mém místě? Uvažovala jsem, že to manželovi povím, jenže vždycky, když už jsem to měla na jazyku, tak jsem si to radši rozmyslela. Oni jsou velcí kámoši, znají se už od střední školy, nerada bych mezi ně vnesla nějaký spor. Taky pořád přemýšlím, jak té kamarádce citlivě naznačit, aby se sebou začala něco dělat. Je mi to dost hloupé, mluvit jí tímhle způsobem do života, ale mám obavu, že když její muž nepochodil u mne, ohlédne se jinde. A bohužel, v tomhle ohledu má pravdu, ona skutečně hodně přibrala, svěřila se mi, že váží sto třicet kilo. Jenže se už považuje za ztracený případ, má pocit, že takovou obezitu nemůže nikdy překonat.

Je mi z toho všeho nějak divně. Sama jsem nikomu nic neudělala, přesto trpím výčitkami svědomí. A vlastně ani nemám proč.

Míša


16.3.2012   Rubrika: Čtenářské příběhy   |   Komentářů 78   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Náš společný kamarád mě chce dostat do postele

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-79
scorpiola
scorpiola - 23.10.2012 14:15

: rychlonožka - Tak to bylo podobný jako u nás ( voni ty exempláře snad rychlej z nějaký fabriky či co smajlik - 42) akorát se řešilo, že se na mě někdo divně koukal ( kdokoliv v obchodě, na chodníku, v autobuse ) a já se na něj smála. No, že jsem vůbec nevěděla, jestli někdo koukal a jak koukal, to nebylo směroplatný, smích mě přešel často již při opouštění bytu. Jo a stím poznamenáním - já ještě rok po rozchodu koukala při pochůzkách venku do země.
Takže já bych situaci řešila tak, že bych společné akce opustila a snažila se najít jiné kamarády, ať si manžel nechá kámoše křiváka pokud bude chtít a já bych si volný čas zařídila jinak. Prostě rychlej řez, jinak budeš za špatnou ty, neznám nic horšího než uraženou pánskou ješitnost, chko smajlik - 56

 
rychlonožka
rychlonožka - 20.3.2012 21:24

Díky za reakce...neuvědomila jsem si asi, že mě bývalé manželství natolik poznamenalo, že radím druhým nějak věc obejít než jednat na rovinu. Já v minulém životě na rovinu nikdy jednat nemohla. A skutečně nevinné situace, mnou nevyvolané, mi manžel dokázal i po letech připomenout nevybíravým způsobem. Sám se nikterak neomezoval. On se mohl bavit na ulici při čekání na mě se ženou, kterou jsem neznala a nechat mě stát vedle nich dlouhé minuty bez povšimnutí jako idiota. Jemu mohly chodit ze služebek obdivné dopisy od žen, ale mně lustroval i lístek k svátku od příbuzných. Různé rodinné historky si nyní vybavuji sama sobě pro zasmání, když už je vše minulostí. Vývoj naštěstí jde kupředu a člověku i po letech stojí zato, vybojovat si sama a proti všem samostatný život. Za těch pár let od rozvodu jsem dokázala víc, než za 25 let manželství. Žiju v jiném bytě, pracuju jinde, mám hodně koníčků a známých, mám se na koho těšit a s kým si užívat pocit, že ten druhý ve mně nevidí kuchařku, hospodyni, atd...ale především ženu. Když si člověk sám zvelebí bydlení podle svého, dokáže něco v novém zaměstnání, získá si obdiv jako nováček u kamarádů na volnočasové aktivitě, když slyší od okolí pochvalu na vyzařující elán a spokojenost....tak mu stojí za to těšit se na každý další den....Díky za diskusi, dámy....

 
jelítko
jelítko - 20.3.2012 12:57

rychlonožka: 19:18 smajlik - 76 proboha a s takovym exemplářem někdo žije dobrovolně? ten je snad vymyšlenej

 
jelítko
jelítko - 20.3.2012 12:54

rychlonožka: Tak to můj by stál stoprocentně za mnou a řekl by svému "kamarádovi", že kamarádství už asi nebude jako dřív. Já když si to vezmu ze svojí pozice a představim si to obráceně, že by moje kamarádka opakovaně vyjížděla po mym manželovi a on mi nic neřekl a nechal mě v tom, že je to moje kamarádka a já se to pak dozvěděla, tak bych se na nějo asi hodně nas.....

 
Renee
Renee - 20.3.2012 0:09


rychlonožka - 19.3.2012 19:18 : Au. S tímhle žiješ dobrovolně, nebo ti byl přidělen národním výborem jako trest místo veřejně prospěšných prací? Už je mi jasné, že jsi psala, co jsi psala. Soužití s někým takovým musí zákonitě poznamenat každého. Držím palce, ať se brzy osvobodíš a začneš nový, lepší život smajlik - 45 Osobně bych radši žila s hejnem tarantulí než s někým takovým.

 
Bellana
Bellana - 19.3.2012 23:47

rychlonožka: Když žiješ se žárlivcem, tak se na to koukáš jinak a jinak se chováš. Kluci, kteří se opovážili na mě žárlit, neprošli prvním kolem. Proto můžu kdykoliv jednat zcela na rovinu a nemusím hrát žádné hry. Asi se každý stýká s tím, kdo je mu psychicky dost podobný, protože stejně to mají i v rodinách našich kamarádů.

 
Madietta
Madietta - 19.3.2012 20:49

rychlonožka: no, to nebude univerzální zkušenost. Takhle divnýho chlapa každá nemá. smajlik - 27

 
rychlonožka
rychlonožka - 19.3.2012 19:18

No koukám na to ze svojí pozice...kdybych já totiž něco takého oznámila manželovi.....to už vidím v živých barvách, jak by to dopadlo....podíval by se podezíravě a řekl...no to je zajímavý, že si vybral zrovna tebe, když kamarádí ještě s Vomáčkovýma, tos ho asi něka musela provokovat, ne, já ti říkal, aby sis nekupovala ty vypasovaný kalhoty...a kdy k tomu došlo a kolikrát...nojo...na zahradě...producíruješ se tam v plavkách před návštěvama...pak by to jako všechno rozebral zatepla s rodiči.....ti by řekli...prosímtě, ta se na každýho směje.....kdovíco bylo....dyť jsme ti povídali, ať si vemeš radši Manku....ale to je tvoje věc, ohlídej si to...ten by přišel domů a řekl mi ...tak hele....jestli něco takovýho ještě uslyším...budem to řešit jinak...teď si to srovnej v hlavě....a aby bylo jasno....z práce budeš chodit rovnou domů a s Frantou se budu vídat už jen sám, nějak jim to zdůvodním...nekoukej a jdi něco dělat....takže asi tak nějak by to vypadalo u nás...kdybychom teda nějaké známé měli...což se u nás zásadně nepěstovalo....protože jsou manželé, co si dost dobře nevěří, nemají zdravou sebedůvěru a potom hledají mouchy i neexistující na ženě, která sice jako lilium čistá být může, ale je jí to platný jako Eskymákovi slunečník.

 
Madietta
Madietta - 19.3.2012 19:03

rychlonožka: normální je ve vztahu si vzájemně věřit, nikoli naopak, a pokud bych měla partnera, který by věřil nějakému kámošovi a ne mně, a já mu musela něco dokazovat, no tak za co ten partner potom stojí, že.

 
a....
a.... - 19.3.2012 18:40

rychlonožka: To není o dokazování, ale o důvěře a ta druhá strategie se mi s úspěchem osvědčila, zas to bude o tom, že někdo tu důvěru tak nějak přirozeně má a někdo ne, asi to souvisí s tím, jaké s ním mají lidé zkušenostismajlik - 58

 
rychlonožka
rychlonožka - 19.3.2012 17:49

Protože věrnost se těžko dokazuje.
V práci nahlas zařvat a pak rychle vyletět. Ta ostuda bude spíš té, co zařvala a vylítla. Třeba si někdo pomyslí, že mohla mít nějakou tu výhodu a neměla dělat scény. Ne pana šéfa, co ve svojí firmě může všechno a s nímž zbylí zaměstnanci musejí na rozdíl od propuštěné - důvod se vždycky najde - vycházet. Dneska se nikdo s nikým v práci nemaže.
Já se na Jupiteru jen narodila, jinak už dlouho bydlím tady.

 
a....
a.... - 19.3.2012 17:31

rychlonožka: šmarjá proč by měla manželovi dokazovat, že s tím jejich kamarádem nic neměla ??? Snad mezi normálními lidmi stačí jejich slovo a pokud ne, tak je v tom vztahu něco špatně. A k návrhům v práci- ideální je hoodně nahlas zařvat, tak, aby to slyšelo co nejvíc lidí, ať už tě s těma návrhama nechá na pokoji a najde si nějaký jiný objekt, který jeho zájem ocení. Funguje to báječně! Ale tvé myšlenkové pochody jsou partně z jiného vesmíru.

 
rychlonožka
rychlonožka - 19.3.2012 17:17

Jinak blba dělá kamarád především ze sebe...hele budem spolu tajně spát...neumím si představit...jak kvalitní tohle může být partner....to dítě, co kvůli němu paní přibrala, je snad taky jeho....může taky snad hlídat, aby ona mohla jít cvičit...to je strašně snadný říct...ona sama přibrala...jakoby on na tom neměl podíl...tady já nejvíc lituju tu jeho paní...

 
rychlonožka
rychlonožka - 19.3.2012 17:11

Téma se stále drží otázky, jak to udělat, aby měla Míša pokoj od návrhů napořád. Nápad, který jsem jí poslala, jsem četla v knížce VYZNÁTE SE V TLAČENICI a úspěšně jej několikrát ve svém životě použila, ač přítel skutečně je, a dokonce to zabralo i u dvou lidí, co nevěděli, jak se zbavit sexy návrhů v práci...jejich protějšky s milostným návrhem sice zůstaly na chvilku paf, ale pak obrátily zájem jinam a mí známí měli pokoj... a pokaždé to zabralo. Mám přítele a fakt nemám zájem....stačilo to. Snad si vybíráme taky my, co s kým budeme mít? Osobně si myslím, že existenci nevěry na našich diskusích nevyřešíme, tím méně, když do sebe budeme rejpat jako sršně. Míša jistě přijde na nějaký vhodný způsob sama, pokud ji situace takhle deptá. Myslím, že v zájmu klidu řekne manželovi, že si už tak nerozumí s ¨tou maminou a navrhne mu, aby kontakty s nimi omezily. Nikoho to pak nebude bolet. Z jiného pohledu je mi kamaráda docela líto. Ne proto, že jeho návrhy - on skutečně asi chce se ženou zůstat a fungovat aspoň jako otec - nebyly vyslyšeny, ale být v manželství, kde se ta láska vytratila, to bude za trest. Asi se časem poohlídne jinde a pokud o něj nová přítelkyně bude nějak usilovat, provalí se to a jeho manželství stejně skončí. Dámy, kdyby Míša řekla manželovi, jak to doopravdy je, možná by se důvěra a pohoda mezi nimi porušila. Jak ona dokáže, že s tím člověkem nic nikdy neměla? Co když její muž usoudí, že něco bylo a ona už z nějakého důvodu pokračovat nechce? Pokud je někdo ne moc důvšřivý...stačí záminka a manželství jde do háje, i když je ten druhý čistý jak lilium...uvažujte, bude Míše někdo z těch tří věřit...když řekne čistou pravdu...a co z toho kdo bude mít?

 
jelítko
jelítko - 19.3.2012 16:21

rychlonožka: Mě by hlavně hamba fackovala, kdybych viděla svýho smajlik - 43 jak z něj dělá blba jeho rádobykamarád. To je hlavní důvod proč bych mu to řekla. A za druhý bych s takovym parchantem rozhodně už nechtěla trávit ani vteřinu volnýho času.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-79
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57053.
Archiv anket.