Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Markýzino jiskření aneb Počtení s hvězdičkou

Jiskření

Z deníčku náctileté

 

Můj milý deníčku

8.3.: Můj milý deníčku, já vím, že jsem tě neměla v ruce od té doby, co jsem tě dostala k osmým narozeninám, a to už je dlouho, ale chci se někomu svěřit a nemám nikoho jiného, komu bych věřila. Holkám to říct nemůžu, ony by to rozkecaly, víš, jaké jsou drbny.

 

Dneska jsem měla zase rande s Lukášem. Víš, který to je, ten vysoký blonďák s modrýma očima, ten jak má ty krásně vlnité vlasy a tak nádherně s nimi pohazuje, když běhá po hřišti. No ten fotbalista. Tak s tím Lukášem já chodím, holky puknou závistí, až se to rozkřikne.

 

Přinesl mi kytku k svátku. Napřed mě jen objímal, ale potom mi začal pravou rukou hladit prsa. A aby mu to šlo líp, tak mi rozepnul bundu. Nejdřív mě jen tak hladil přes tričko, ale potom mi to tričko vytáhl z kalhot a zajel rukou na holé tělo. Prsty přejížděl po bříšku nahoru, až ke kraji podprsenky, znovu mi pohladil prsa a já najednou měla podprsenku vyhrnutou nahoru a on mi ukazováčkem hladil bradavku. Nikdy jsem ji neměla tak vystouplou! Stiskl mi tu špičku nejprve prsty a potom se sklonil a začal mi ji líbat a laskat jazykem – měla jsem takový divný pocit v podbřišku, takový lehce svíravý a hrozně příjemný…

 

Přitom mě pořád hladil a hladil, ruka mu klouzala dolů po bříšku až mezi nohy. Tam mě začal hladit, potom mi rozepnul knoflík a zip na kalhotách a rifle mi stáhnul až ke kolenům, i s kalhotkama… Lekla jsem se, ale on mě zase začal líbat a hladit prsa a bříško.

 dvojice

Pak jsem ucítila jeho ruku mezi nohama, lehounce mě začal hladit a prstem zajížděl hlouběji a laskal můj poštěváček. Bylo to tak krásné, roztáhla jsem nohy a zasténala. Prstem přejížděl stále rychleji, kroužil kolem poštěváčku a zajížděl na krajíček dírky. Dech se mi pořád zrychloval, chtěla jsem víc a víc, až jsem najednou už nemohla, kolena se mi klepaly a srdce mi bušilo.

 

Musela jsem si sednout, naštěstí je tam taková zapomenutá lavička… Lukáš si sedl vedle mě a znovu jsme se líbali. Pak mi vzal ruku a dal si ji do klína. Měl rozepnuté kalhoty a přes slipy jsem cítila, jak ho má napnutého a horce tepajícího. Znovu mě začal hladit a dráždit poštěváček, bylo to snad ještě lepší. Byla jsem celá napnutá a těšila se, až se spojíme a jaké to bude. A najednou někde v křoví zaštěkal pes a ozval se hlas nějakého dědka, který ho volal. Lukáš ucukl a já taky. Rychle jsme se oblíkli a raději odešli. Ale celou cestu jsme se drželi za ruce, a když to šlo, tak jsme se líbali a hladili.

 

Já se tak těším, škoda, že zítra nemůže, jede někam na zápas, ale v sobotu se máme sejít. 

Gabriela


21.1.2006   Rubrika: Život a vztahy   |   Komentářů 16   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Markýzino jiskření aneb Počtení s hvězdičkou

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 148385.
Archiv anket.