Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Herecká fantazie – počteníčko s hvězdičkou

Herecká fantazie – erotika

Jsem asi jedna z mála šťastných, fotografování je zároveň mým koníčkem i prací. Po letech focení portrétů na občanky jsem se dopracovala až k vlastnímu fotografickému ateliéru a mezi dravou konkurencí si vydobyla dobré jméno. Poté, co jsem nafotila pro známý magazín jednu českou celebritu, jako by se roztrhl pytel se zakázkami od agentů hvězd i hvězdiček. Proč vám tohle ale vlastně píšu: pokouším se vám přiblížit, jak vlastně došlo k mému setkání s... no, řekněme panem X.


Přiznám se, že nejsem zrovna velký filmový fanda, takže když se na druhém konci telefonu ozvala agentka a objednala si focení „zahraniční star“, jméno mi bylo sice povědomé, ale žádný slavný velkofilm jsem si nevybavila. Agentka mi důležitě vysvětlovala, že onen slavný herec točí právě v Praze nový film a potřebuje propagační studiové fotky. Vyptávala jsem se na detailní požadavky a bylo mi řečeno, že se bude jednat o fotky „pouze decentně zahalené“, protože v zájmu propagace je nutné využít nezměrný sex-appeal oné hvězdy a navíc i téma filmu je celkem odvážné. No nazdar, pomyslela jsem si, a představila si ten kolotoč, desítky lidí v mém útulném studiu, pobíhajících kolem polonahé superhvězdy.


Ovšem výše honoráře a atraktivní zakázka byly samozřejmě důležitější, a tak jsem se večer stavila ve videopůjčovně, abych si svého zítřejšího klienta důkladně nastudovala. A jak jsem si tak ve svém osamělém bytě prohlížela jeho profily, ánfasy, polocelky a celky, přistihla jsem se, že se na něj čím dál tím více začínám dívat očima roztoužené ženy, ne jen chladné profesionální fotografky. Hmmm, výrazný nos a lícní kosti, energická brada, elektrizující pohled tajemných očí... „Elektrizující pohled?“, nevěřícně jsem se okřikla. No počkej, bude to Pan Nesnesitelný, jako bys znala takových málo! Vztekle jsem nacpala DVD do obalu a šla spát.


Druhý den jsem v ateliéru vše nachystala, stále na sebe nazlobená, protože jsem si ráno nedokázala odpustit hodinu v koupelně a druhou před zrcadlem. Pan Nesnesitelný dorazil kupodivu pouze se svou agentkou, se kterou jsem včera mluvila, žádný zástup přisluhovačů se nekonal. Agentka mu předala ramínko s oblečením, znovu mi vysvětlila, jaké fotky potřebuje, ujistila se, v kolik si herce vyzvedne, a zabouchla za sebou dveře. Panebože... hlavně neztratit hlavu a chovat se profesionálně, snažila jsem se ukočírovat mrazení v břiše a podbřišku, o kterém jsem si nebyla vůbec jistá, zda je způsobené jen nervozitou. „Hi, nice to meet you! Come in, please, I´ll show you round,“ vychrlila jsem na něj svou nejlepší angličtinou a bez přestávky pokračovala, kde se může převléct, kam si odložit věci... Poslušně se odsunul do kabinky a já se zhroutila do bezpečí za stativem fotoaparátu. Na tohle nemám, je prostě nádherný, já to nezvládnu, co budu dělat, až se mi tady svleče, ty rty, panebože! Rozdýchávala jsem své hysterické pocity a opakovala si tajemné zaklínadlo „profesionální přístup“.


Moji mantru přerušilo cvaknutí kliky. Vyšel on, jen v dlouhé košili z bílého jemného plátna, místo knoflíků ji přidržovala jen jeho ruka. Vypadal poněkud rozpačitě a já si v tu chvíli přála, aby tu nebyl jen on a já, ale navíc i těch dvacet přisluhovačů, kteří by roztříštili vzrůstající napětí. „Tady je aspoň teplo. Včera jsem v tomhle točil hodinu venku,“ zasmál se, když jsem zpoza štítu foťáku pozorovala svaly rýsující se pod poloprůhledným plátnem.


fotografkaRozhodně měl s focením hodně zkušeností, jako bychom si rozuměli beze slov. V jednu chvíli mu kadeř vlasů zastínila čelo, které jsem chtěla nechat v detailu vyniknout. Nerozuměl mi, a tak jsem udělala to nejpřirozenější, co se nabízelo: přišla jsem k němu a odhrnula jsem mu ji z čela za ucho. V tu chvíli, kdy jsem se naklonila nad jeho sedící polonahé tělo a zhluboka vdechla jeho vůni, jako by čas zamrzl. Moje ruka se zastavila v jeho vlasech a já si uvědomila, že se má ňadra zastavila v úrovni jeho očí. Stáhla jsem se zpátky a plná rozpaků sklopila oči... přímo do jeho klína, který byl k mému překvapení najednou stejně neklidný jako já. Cítila jsem, jak mi hoří tváře, a bezradně jsem pohled zase zvedla cítíc vzrůstající rozpaky a zoufalství nad bezmocí kontrolovat své tělo a myšlenky. Mé oči se setkaly s jeho a já náhle pochopila, že nejsem jediná, kdo v tu chvíli ztratil nános profesionality a nezúčastněnosti.


Přitáhl si mě na svůj klín rozhodným zkušeným pohybem, a přesto se jeho oči na mě něžně usmívaly. Sklonila jsem se k jeho ústům a v příští chvíli jsem se naše ruce srazily ve snaze servat ze sebe navzájem veškeré oblečení. Byla jsem pravda ve výhodě, jeho košile nepředstavovala žádnou výzvu, a tak jsem mu mohla vzápětí pomoci s osvobozováním svého těla. Během jeho boje s mými svršky jsem měla konečně možnost očima prozkoumat i ty části jeho těla, které jsem včera neměla ve filmu možnost zahlédnout. Když vyhrál boj i nad mými kalhotkami, s potutelným úsměvem jsem se rozhodla jeho vítězství odměnit a svezla jsem se z jeho klína na kolena na zem. Ze strany jsem mu ponořila hlavu do klína a jazykem začala prozkoumávat hlavu jeho penisu, důkladně jsem projela špičkou jazyka každou štěrbinku a nakonec objala celé jeho tělo svými ústy. Odměnou mi byly steny a prsty jak v křeči zatnuté do mých vlasů.


Náhle se ke mně sklonil a jemně mě vytáhl zpátky k sobě na klín. Sklonil se k mým prsům a rukama i ústy si vychutnával jejich plnost. O pozornost mých smyslů bojovala rozkoš vybuchující v mých ňadrech a stupňující se požadavky jeho mužství, útočícího na můj klín. Nadzdvihla jsem zlehka pánev, abych mu umožnila více pohybu. Odtrhl se od mých prsou a zajel jazykem hluboko do mých úst, snad aby předznamenal průnik, po kterém volal můj vlhký klín. Oběma rukama mě lehce nadzdvihl a se zavřenýma očima a zatajeným dechem mě začal pomaličku spouštět na svůj vztyčený penis. Cítila jsem, jak se do mě pomaloučku zanořuje, mé tělo ho do sebe přijímalo a já začala pociťovat nezměrnou moc vzrušení. Opřela jsem se koleny o okraj židle, abych získala oporu pro přirážení proti jeho penisu. Držel mi pevně zadeček, aby ještě zdůraznil intenzitu mého pohybu. Jednou rukou sjel níž a stiskl. Bylo to, jako by mou hlavou prolétl roj meteoritů a zažehl každý kousek mého těla i mysli. Přestala jsem se ovládat, snad jsem křičela, ale neslyšela jsem nic kromě krve pulzující v mých uších, neviděla nic kromě vybuchující tmy za svýma očima a necítila nic kromě jeho těla pevně zaklíněného ve svém.


Po chvíli naprostého prázdna, kdy se ke mně roztříštěné myšlenky jen neochotně vracely, jsem si uvědomila jeho zrychlený dech, jeho zpocené krásné tělo, které se pevně tisklo k mému. A u dveří zvonek netrpělivé agentky, přichystané odvést ho navždy pryč z mého života.

Channah


4.3.2006   Rubrika:   |   Komentářů 14   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Herecká fantazie – počteníčko s hvězdičkou

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127864.
Archiv anket.