Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Markýzino jiskření – počteníčko s hvězdičkou

Markýzino jiskření – počteníčko s hvězdičkou

Báječný víkend. Začalo to v pátek. 1. díl.

 

Začalo to jako nevinná narozeninová oslava. Nejprve seděli a bavili se, potom někoho napadlo pustit hudbu a začalo se tančit. Tančila se všemi, šla z náruče do náruče, ale nejvíc tančila s NÍM. Už dlouho se jí líbil, ona jemu také a po očku po sobě pokukovali.


S pokročilou hodinou začalo tančících párů ubývat, až nakonec zůstali v ztemnělém pokoji sami. Pomalu kroužili v těsném objetí. Jeho ruce jí téměř líným pohybem začaly hladit záda. Pak palcem levé ruky s jemným tlakem přejel po páteři až k hranici kalhot. Mezitím jí druhou rukou hladil ňadro. Líbali se v těsném objetí, stále více vzrušeni pouhou přítomností druhého.


Líbal ji na ústa, na ucho, jazykem jemně pošimral ušní dírku, pak pokračoval stále níž a níž až k výstřihu trička. Šeptem se navzájem ujišťovali o své lásce. Ruce ji hladily a dotýkaly se něžně a láskyplně. Pak vklouzly pod tričko a dotyk jeho rukou na těle ji elektrizoval. Začali se navzájem svlékat a jejich ruce se zapletly. Proto počkal a tričko jí svlékl pomalu a s rozmyslem.


Když měla paže v triku nad hlavou, přejel jí volnou rukou přes ňadro až ke knoflíčku u kalhot. Líbal ji na prsa, dosud stále uvězněná v podprsence. Potom její ruce pustil, pomalu jí stáhl ramínko a pak košíček až pod ňadro. Pohladil ji a palcem začal kroužit kolem bradavky. Druhá ruka zatím hladila její klín a pohrávala si se zipem na kalhotách.


Ona jej hladila po hrudi a po zádech. Jemně nehtem kroužila kolem jeho vystouplé bradavky, pak ruku spustila níž, pohladila jeho ztopořený úd a začala mu pomalu rozepínat kalhoty.


Líbali se všude, kam to jen trochu šlo. Jeho a její ruka v témže okamžiku zvítězily nad knoflíčky na kalhotách a otevřely zipy. Pomohli si navzájem z kalhot a ona si svklékla podprsenku. Hladili a líbali se po celém těle. Objevovali na sobě dosud skrytá místa a zákoutí, jeho ruka jí hladila klín a vnitřní stranu stehna, prst začal klouzat za okraj kalhotek a jemňounce ji pod nimi pohladil.


víkendPevněji se k němu přitiskla, levou nohu si opřela o gauč a tím mu dala prostor k pokračování. Pak jí ruka něžně sjela po břiše k okraji jeho prádla, palcem odtáhla gumu a ukazováčkem mu lehounce přejela přes špičku údu. Malinko se zachvěl a jeho ruce ji vysvlékly z kalhotek. Znovu nadzvedla a opřela nohu. Pohladil ji celou dlaní a prstem zajel hlouběji do teplého a vlhkého klína, začal jí dráždit poštěváček, druhým prstem zajel hlouběji a krouživým pohybem ji přiváděl do stavu lehkého šílenství.


Přála si jen jedno: aby už jej konečně ucítila uvnitř. Stáhla mu prádlo a palcem přejela po pulzujícím údu až ke kořeni a zpět. Prstem hladila napnutou kůži na žaludu. Jejich napětí dosahovalo nesnesitelna a oba toužili po jednom. Pomalu ji otočil a ona se v předklonu opřela rukama o gauč. Pohladil ji po zadečku a prsty projel přes vlhký a očekávající klín. Pak lehounce a k zbláznění pomalu zasunoval svůj úd. Když byl kousek, k zešílení malý kousek od kraje, povytáhl jej a špičkou lehce obkroužil pulzující dírku. Pak už nevydržel ani on a prudce jej zasunul a začal přirážet, tvrdě a hluboce.


Od klína se jí šířily vlny vzrušení do celého těla, aby nakonec vybuchly společným vyvrcholením. Sesunuli se vedle sebe na zem a líbali a hladili svoje nově objevená těla. Jazykem dráždil její bradavky a ruce laskaly celý klín. Ona ho hladila po zádech a hrudi a líbala jeho ramena.


Pak začal dráždit její poštěváček znovu a ona hladila a dráždila jeho úd. Samým vzrušením ani nedýchala a nechala jej, ať si dělá, co chce. Když měla pocit, že napětí dosáhlo vrcholu a víc už nesnese, převalila jej na záda a posadila se na něj. Nadzvedla zadeček a nasunula se na jeho úd, pomalu začala kroužit pánví a lehounce se pohybovala nahoru a dolů. Jeho ruce ji hladily po zádech. Z úst mu uniklo zasténání, dlaně jí přitiskl na prsa a palci stiskl bradavky, současně nadzvedl pánev, aby se dostal hlouběji.


Její pohyby se zrychlily a přirážení nabralo na intenzitě. V okamžiku, kdy už mělo dojít k vrcholu, ji uchopil za boky a převalil se na ni. Roztáhla nohy a on se do ní opět zasunul a přirážel tvrdě a bezohledně. Nohama jej pevně svírala kolem beder a přitom ho hladila po ramenou. V okamžiku spalujícího vyvrcholení mu do ramen zaťala nehty až do krve. Pak dlouho leželi v objetí, líbali se a hladili, šeptali si nesmyslná slůvka lásky, až vyčerpáním usnuli.


Markýza


11.3.2006   Rubrika:   |   Komentářů 13   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Markýzino jiskření – počteníčko s hvězdičkou

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146972.
Archiv anket.