Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Při milování myslí jenom na sebe

Při milování myslí jenom na sebe

Je mi 22 let, můj přítel je o sedm let starší. Chodíme spolu dva roky, z toho poslední půlrok společně bydlíme. Je to mezi námi celkem fajn, i když mi Pavel chvílemi připadá takový až moc rozumový. O všem strašně přemýšlí, různě to vyhodnocuje, kalkuluje atd. Neumí se nějak odvázat, pobavit se úplně uvolněně, pořád se jakoby hlídá a vidím na něm, že má obavu, aby se něčím neshodil. Zakládá si na tom, aby působil seriózně.

Já jsem spontánnější, ráda se směju, občas mě baví udělat něco nepředloženého. Jenže u něj vždycky narazím. On už třeba ve středu chce vědět, co budu vařit v neděli, a když pak uvařím něco jiného, je naštvaný. Mně tyhle věci tak podstatné nepřipadají, ale on na nich z nějakého důvodu lpí. Tvrdí, že má rád tu jistotu, když ví,co bude, co má očekávat, a neplánované akce nesnáší.

Je to trochu suchar. Ale na druhou stranu je spolehlivý, vždycky dodrží, co slíbí, můžu se na něj stoprocentně spolehnout. Vydělává i docela slušné peníze a díky tomu se máme opravdu dobře. Rozhodně nemusíme počítat každou korunu.

Co mě ale trápí víc než ta jeho suchařina, je, že si čím dál víc uvědomuji, že milování s ním pro mne vůbec není hezké. Když jsme spolu začali spát, bylo to v pořádku, líbilo se mi to a těšila jsem se, až se k sobě zase přitulíme. Po nějaké době se ale občas stalo, že došlo jen k tzv. rychlovce. Když to bylo jen sem tam, chápala jsem to a nedělala z toho vědu.

Jenže teď už je naše milování jen ve znamení rychlovek. On se chce milovat každý den a pokaždé je to stejné. Lehneme si do postele, on mě políbí, pak se asi dvě minuty snaží o nějakou předehru a hned chce jít na věc. Jenže na mě je taková předehra málo, potřebuji delší čas k tomu, abych se navnadila a uvolnila. Tak se snažím to ještě protahovat, že nejsem připravená, což on vyřeší tak, že mě „uvolní“ orálně, aby se do mne dostal. Samotný akt pak trvá sotva minutu, on se odvalí, pohladí mne, dá mi pusu a usne. Jenže já na tom právě v téhle chvíli bývám tak, že bych ráda pokračovala, jsem vlastně teprve na začátku.

Už mi to leze na mozek, vždycky, když usne, tak si pomůžu sama, abych to napětí ze sebe dostala, ale je mi strašně trapně. Připadám si, že mě jen použil a že mu na mně a na tom, co cítím, vůbec nezáleží.

Zkusila jsem s ním na tohle téma promluvit, ale on to opravdu nechápe. Říká, že to je normální, když spolu lidi nějaký čas spí, že to zapadne do toho stereotypu a že po něm nemůžu chtít, aby se mi každý večer před tím kdovíjak dlouho dvořil a dělal nějaké akrobacie.

Jsem z toho smutná, na milování se netěším, protože vím, že z toho stejně nic mít nebudu. Včera jsme se po tom strašně pohádali, protože jsem se už neudržela a ve vzteku mu, když se zase odvalil, řekla, na co mě vlastně potřebuje, že stejného výsledku dosáhne i tak, že si to udělá sám ve vaně.

Urazil se, nemluví se mnou. Nevím, co dělám špatně. Měla jsem před ním dva vztahy, nikdo k milování nepřistupoval tak jako on. A ani on nebyl takový od začátku. Nebo je to opravdu tak, že když spolu lidi začnou žít, berou sex takhle hákem?

Pavla


5.2.2007   Rubrika:   |   Komentářů 29   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Při milování myslí jenom na sebe

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146643.
Archiv anket.