Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Copak jste dělala v noci? I vy jedna...

Copak jste dělala v noci? I vy jedna...

Významné, vilné pohledy, více či méně otevřené narážky, jakoby letmé a náhodné dotyky i otevřené osahávání, dvojsmyslné řeči... Možná se s něčím takovým někdy setkala většina žen. Zvlášť ve smíšených pracovních kolektivech se často najde jedinec, který má pocit, že je neodolatelný a že každá žena, kterou potká, okamžitě padne na znak.

Také jsem jednoho takového „gigola“ zažila. Bohužel však byl o své přitažlivosti přesvědčen pouze on sám. Jak mohl, tak si sáhl, vlezle se nakláněl, otevřeně zíral na ňadra, občas to opepřil nějakou vtipnou hláškou: „Ale, ale, dneska nám to nějak nemyslí. Copak jste dělala v noci? Že vy jste určitě nespala?“ To zakončil významným pomrkáváním, jako že je mu všechno jasné. Kdoví, snad očekával, že se dotyčná ochotně rozpovídá o tom, jaké polohy se svým partnerem provozovali a kolik měla orgasmů.

Gigolo byl nezničitelný. A také nevybíravý. Dovoloval si na všechny ženy bez rozdílu věku, na vdané i svobodné... Respekt měl jen před těmi profesně výše postavenými.

copakNejvíce se ukájel na mladých, škole sotva odrostlých slečnách, které k nám nastoupily do svého prvního zaměstnání. Zatímco ty starší ho již uměly odpálkovat, ty, jež se teprve rozkoukávaly, se zmohly na cudné klopení očí a zrudnutí líček. A to byla voda na jeho mlýn. Nejednou mě napadlo, že si ten chlívák musí několikrát za směnu odskočit, aby uvolnil přetlak, jehož byl plný. On do zaměstnání vlastně nechodil pracovat, ale sexuálně se ukájet.

Po nějaké době neustálého odmítání, odkazování do patřičných mezí a vyhýbání jsme se nakonec domluvily a zahodily veškerou slušnost. Rozhodly jsme se, že mu začneme oplácet stejnou mincí. A začal doslova teror. Nasadily jsme jeho vlastní zbraně a dosáhly toho, že to byl on, kdo se nám vyhýbal, kdo měl strach vstoupit do jakékoli kanceláře s ženským osazenstvem. Nikde nebyl v bezpečí.

„Tak co, jak sis včera večer zasouložil? Postavil se ti?“

„Ty ďáble, koukám, že máš pořád pohotovost,“ pronesla další s pohledem upřeným na jeho poklopec.

Jedna kolegyně byla obzvlášť statečná. Několikrát doslova triumfovala, když mu na chodbě jen tak, jakoby mimochodem, hrábla na rozkrok.

Z milého neodolatelného gigola se stal štvanec. Asi dva týdny jsme se takhle bavily, nechaly ho pořádně vydusit a pak konečně nastal vytoužený klid.

Také jste se setkaly s nějakým podobným sexuálním otravou? Jak se se sexuálním obtěžováním vypořádáváte?

Meryl


12.2.2007   Rubrika:   |   Komentářů 25   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Copak jste dělala v noci? I vy jedna...

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 126730.
Archiv anket.