Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Po milování běží úprkem do sprchy. Štítí se mě?

Po milování běží úprkem do sprchy. Štítí se mě?

Mám takový choulostivý problém... Je mi 20 let, chodím s klukem, který je o sedm let starší. Poslední měsíc spolu intimně žijeme. Je to můj třetí partner, takže moc zkušeností nemám.

Milování je fajn, líbí se nám to spolu. Vadí mi však to, že on okamžitě po vyvrcholení vstává a odchází do sprchy. Já bych se ráda vždycky ještě na chvíli přitulila a nechala to v sobě doznít, ale on mi to nedopřeje. Když to napíšu natvrdo, tak to vypadá takhle: Milujeme se, dlouhá předehra, samotný akt, až dojde k vyvrcholení. Většinou se snaží uspokojit nejdříve mě, takže ošizená nejsem. Ale ve chvíli, kdy se „udělá“, hned vstane a odejde.

Je mi to nepříjemné, připadám si, jako by mě ze sebe chtěl hned smýt. Říkala jsem mu, jaký z toho mám pocit a jestli by s tou hygienou nemohl pár minut počkat. Jenomže on tvrdí, že mu vadí být pak neumytý a že sprchu pak hned potřebuje. Zároveň posílá do sprchy i mě, a až potom je schopen se ke mně znovu jen tak přitulit.

Začínám z toho být dost zklamaná.

Je jeho chování normální, nebo ne? Z mých předešlých partnerů to takhle nikdo nedělal.

Barbora


5.4.2007   Rubrika:   |   Komentářů 41   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,5/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Po milování běží úprkem do sprchy. Štítí se mě?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Milliway
Milliway - 21.4.2009 22:02

Ja to zazila, a jinak byl vztah celkem normalni, po nejake dobe jsem si na to zvykla tak, ze mi pak prislo divne, ze to nekdo nedela. Ted uz jsem zase v normalu. Hlavne - nenech se zaskocit a dlej si co sama uznas za vhodne.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 138593.
Archiv anket.