Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Pečujete správně o svoje zuby?

Pečujete správně o svoje zuby?

Kdo by nechtěl mít krásné, zdravé a bílé zuby? Slouží nám celý život a díky nim můžeme svoje okolí okouzlovat úsměvy. Právě proto, že nám chrup slouží každý den, je potřeba věnovat mu maximální péči. Pár minut denně, které věnujete důkladnému čištění, vám v pozdější době ušetří spoustu času a především velké finanční výdaje.

 

Nezapomínejte na preventivní prohlídky

Nejenom každodenní péče je důležitá. Navštěvujte také pravidelně svého zubaře při preventivních prohlídkách. Proč jsou důležité? Předejdete takrozšíření začínajícího kazu nebo zánětu dásní. Stejně tak navštěvujte minimálně jednou ročně dentální hygienu. Profesionální hygienik prohlédne vaše zuby, perfektně je vyčistí a zbaví zubního kamene. V neposlední řadě vás naučí pracovat se zubní nití a mezizubními kartáčky, které jsou důležité především jako prevence proti mezizubním kazům a zánětu dásní.

 

Pořiďte si ještě zářivější úsměv

Chcete, aby byl váš úsměv ještě oslnivější? Jedině zdravé zuby můžete esteticky vylepšovat. Pokud chcete jít na bělení zubů, zákrok se provádí pouze na čistém a zdravém chrupu. Pro ostatní estetické zákroky, jako je korunková náhrada zubu, autotransplantace nebo estetické fasety si svého stomatologa vybírejte velmi dobře. Pokud hledáte zubaře v Praze, navštivte dentální kliniku Jan Stuchlík. K dispozici je vám profesionální tým zubařů a sester, příjemné prostory v krásné lokalitě s dobrou dostupností a moderně vybavené ordinace.

 

Přístroje odhalí, co oko nevidí

Kvalitní přístrojové vybavení je velmi důležité. Při rentgenování, může zubař lehce odhalit nejenom mezizubní kazy, které by leckdy pouhým okem nebyly viditelné, ale rentgenový snímek upozorní například na začínající nádor v kosti. Paradontózu zase spolehlivě prokáže zvětšovací optika digitální kamery. Pečujte o své zuby a vybírejte si dentální kliniku s rozmyslem.

Komerční článek


17.8.2015   Rubrika: Nemoci a prevence   |   Komentářů 7   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Pečujete správně o svoje zuby?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Veronaska
Veronaska - 10.11.2019 19:52

Ano jistě, kupuji si u dr maxe v lékárně pastu https://www.drmax.cz/biomed-superwhite-zubni-pasta-100g , která mi dokáže moje zuby držet dokonale bílé.

 
Terka jun
Terka jun - 6.11.2019 17:36

Mohla bych se tedy prosím zeptat, jakou bělící zubní pastu používáte?

 
Veronaska
Veronaska - 3.11.2019 19:52

Já jsem se na to vykašlala, protože mi zubařka říkala, že to není úplně zdravé, a teď si plně vystačím s bělící zubní pastou.

 
Terka jun
Terka jun - 1.11.2019 11:16

Holky mohla bych se prosím zeptat, zda máte některá zkušenosti s bělením zubů? Chodíte pravidelně?

 
Světlonoska
Světlonoska - 23.8.2015 13:44

Kdo nemá pěkné zuby,nebo ho trápí paradentóza,at neváhá a dá chrup umělýsmajlik - 94V rodině 2zdravotníci,vč.1zubního laboranta,zuby jsem si čistila 3x denně a stejně to nemělo žádný efektsmajlik - 96

 
YXH
YXH - 17.8.2015 16:13

Pecuji pravidelne, davam na noc do sklenicky smajlik - 68smajlik - 68smajlik - 68smajlik - 68smajlik - 68smajlik - 68

 
dadka
dadka - 17.8.2015 0:51

K zubaři jsem chodila celý život pravidelně, jakmile mně vypadla plomba, hned jsem šla na ošetření. Zuby jsem nikdy neměla zářivě bílé, ale teď mám porcelánové korunky a zuby mám zářivě bílé. Sice jsem za ně dala majlant, ale jsou moc pěkné.Raději 10x k zubaři, než jednou na gynekologii.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 401193.
Archiv anket.