Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Krk stárne rychleji než obličej

Správné čištění pleti - Meryl

O tom, jak se správně starat o pleť, abychom co nejvíce oddálily tvorbu vrásek, máme informací dostatek. Většina žen o sebe poctivě pečuje. Víte však, že stejnou, ne-li větší péči byste měly věnovat i oblasti krku a dekoltu? Kůže na krku je totiž velmi jemná, a k tvorbě vrásek tudíž náchylná. Proto je prospěšné zahrnout do každodenní péče o tělo i tato citlivá místa.

Zvlášť teď, po zimě, je krk tak trochu zanedbaný a nějakou výživnou kúru si určitě zaslouží.

Hřejivý zábal pro hebký krk

Do pokožky na krku jemně vmasírujte olivový nebo pupalkový olej. S masáží si pěkně pohrajte, nikam nespěchejte. Poté krk zabalte do igelitu a ovažte teplou šálou. Nechte působit alespoň 20 minut a pak smyjte.

Blíží se léto, sluníčko už vysvitlo, což nám jistě přidá na dobré náladě. Sluneční záření je však i pěkně zrádné a právě ke kůži bývá nemilosrdné. Proto je nutné se chránit a nezanedbávat hydrataci a promazávání pokožky. Tak jako si každý večer ošetřujete obličej, rozšiřte tuto péči i na oblast krku a dekoltu. Krémy a pleťovými mléky nešetřete. Čím pečlivěji se budete o krk starat, tím déle bude pěkně mladistvý. Krém na krku vždy roztírejte směrem nahoru a do stran.

Cvičení s mrkvičkou

Když si každý den naordinujete jednu mrkev, kterou poctivě schroupáte, dodáte tělu nejen vitaminy, ale procvičíte si tak i krční a obličejové svaly.

 

 

Soutěžní indicie č. 1

 

meryl streep

Meryl


5.5.2008   Rubrika: Zdraví a krása   |   Komentářů 9   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Krk stárne rychleji než obličej

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
dadka
dadka - 5.5.2008 21:37

Vrásky jsou jedna z posledních věcí, která mě zajímá. Neříkám, že občas si nedám nějakou masku, používám kvalitní krémy, ale rozhodně z vrásek nejsem smutná. Stárneme všichni, to je asi jediná spravedlnost na světě.

 
chytrájakrádio
chytrájakrádio - 5.5.2008 16:31

babkatapka: když se budeš usmívat jako ty dva smajlíci, který jsi připojila, tak si nikdo žádných vrásek ani nevšimne smajlik - 58

 
kareta
kareta - 5.5.2008 16:03

zapomněla jsem si kontrolovat vráskysmajlik - 35

 
babkatapka
babkatapka - 5.5.2008 14:49

to mě povídejte, já říkám, že už mám krk jak stará smajlik - 78smajlik - 78, ale už nic nedoženu, a nepomůže ani 100 hřejivých zábalůsmajlik - 68smajlik - 68

 
dadka
dadka - 5.5.2008 11:19

chytrájakrádio: To máš úplnou pravdu.

 
chytrájakrádio
chytrájakrádio - 5.5.2008 10:38

dadka: je to stav mysli... i vrásčitá žena může být krásná

 
hancze
hancze - 5.5.2008 6:52

dadka: stara kruta je bajecnej termin smajlik - 47smajlik - 34

 
jasmine
jasmine - 5.5.2008 6:49

jdadka o máš naprostou pravdu,ač je mi 47 stačí mi krém někdy na to i zapomenu a ple mám bez vrásek,no je fakt,že jsem toto zdělila po matce,aspon něco k plusu

 
dadka
dadka - 5.5.2008 5:50

Ale především jde o genetickou výbavu. Některá žena nemusí dělat skoro vůbec nic a má krk i obličej bez vrásek a některá si dělá zábaly, používá výživné krémy a má krk svraštělý jako stará krůta.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.