Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Nechte se hýčkat ve Wellness Centru

Nechte se hýčkat ve Wellness Centru

V poslední době se často různě skloňuje slovo „well-ness“, ale málokdo si umí představit jeho obsah. Je to umělá složenina dvou anglických výrazů, a o „well being“ a fitness“, což volně přeloženo značí „dobře se cítit na těle i na duchu“. Dobrá pohoda, pozitivní myšlení, tolerance vůči tělu svému i ostatních lidí, cítit se a být fit. Wellness se postupně stává filozofií způsobu života, stravování, chování jednoho ke druhému a uměním relaxovat v dnešní uspěchané době.  

Proč nezměnit svůj životní styl? Tak tuto otázku si pokládá snad každý z nás. A nebo ne? Čechům je prý spíše bližší nadávat a stěžovat si, než radikálně řešit. Je tedy opravdu lepší každý den opakovat, že jsem unavený, že nic nemohu, že nic nestíhám a nezvládám a kdyby bylo bývalo, tak by bylo stokrát lépe? Všechna rozhodnutí jsou pouze jen a jen na nás samotných. Necítíte tedy potřebu změny životního stylu? Je nutné odbourávat stres, redukovat tělesnou váhu, rehabilitovat, relaxovat, vylepšit své zdraví, duševní i fyzickou pohodu. Je důležité dát se do tzv. pohody vnitřní i vnější, a pak nám ten život opravdu půjde snadněji.

Nabízíme vám radu, jak na relaxaci od hlavy až k patě, zvenčí až dovnitř. Navštivte rozsáhlý areálu ve stylu antických lázní ve wellness centru Babylon, kde si můžete dosyta užít různých procedur, relaxovat a nechat se hýčkat třeba celý den. V České republice je tento areál raritou, protože je mimo lázeňské město, a protože ho můžou využívat všichni, ne jen hosté střediska. V tomto skvostném prostředí je k dispozici na dvacet různých procedur - sauny, aromaterapie, relaxační klidové prostory k odpočinku, hamam, solární louka, solný důl i malé fitness. Jako bonus je zde navíc ovoce, vratislavická minerální voda a další občerstvení. Zkrátka komfort, který jinde nenajdete.


Můžete tedy vstoupit do světa smyslových požitků, do světa vůní, barev a harmonie tělesné i duševní, do světa nazývaného magickým slovem WELLNESS.

 

NECHTE SE HÝČKAT

Jaké procedury wellnes centrum nabízí?

• Slunečná louka – prostředí napodobující solárium, ale zcela bezkontaktní.

• Oxygenoterapie - léčebná metoda s použitím kyslíku, který je inhalován.

• Hamam – zde se vzájemně ošetříte mýdlem, kartáčem, opláchnete a namasírujíete.

• Laconium – typ suché lázně.

• Thepidárium – prostředí, ve kterém se klade důraz na uvolnění.

• Sauna – v sauně se uvolňují unavené svaly a zklidňuje stresovaný mozek.

• Ochlazovací bazén - frigidárium – slouží k ochlazení organismu po návštěvě sauny.

• Ledové vědro – procedura, která ochladí tělo po sauně proudem studené vody.

• Ledová studna – opět procedura ochlazení formou masáže ledovou tříští.

• Whirlpool - vířivý bazén přizpůsobený k sezení a hydromasáži těla.

• Římská pára – prostor naplněný párou s přírodními esencemi.

• Solná inhalace - parní prostor - v podobě mlhoviny rozprašován solný roztok.

• Bylinková inhalace - parní prostor nasycený vůní několika druhů bylin.

• Kneippova koupel – koupel nohou, kde aktivně masírujete chodidla šlapáním
v okrouhlém bazénku střídavě ve studené a teplé vodě.

 

Multifunkční komplex centrum Babylon je turistickou dominantou Liberecka a letos oslavilo své 10 leté výročí existence. Na rozloze více než 30 000 m2 se nachází největší mimopražský hotel v České Republice, kongresové centrum a mnoho zábavných atrakcí. Největším lákadlem je zatím jediný tématický aquapark, kde vedle toboganu najdete saunový svět, mnoho vířivek, proplouvací jeskyně a další vodní atrakce. Nechybí ani různé druhy masáží, kosmetické služby,solné jeskyně a relaxační lůžka. Wellness novinkou je rozlehlý areál ve stylu antických lázní, kde si můžete dosyta užít rozličných procedur, relaxovat a nechat se hýčkat třeba celý den. V Babylonu dále najdete lunapark ve stylu staročeské pouti, zábavně naučný IQ park, tajemné zrcadlové bludiště Labyrinth, laser game, bowling, virtuální realitu, mnoho heren, diskotéku, kasino a samozřejmě také různé typy gastronomických provozů.

 

DOPORUČENÉ BALÍČKY V CENTRU BABYLON

TÝDEN POHODY


5× ubytování s polopenzí formou bufetu, volné a časově neomezené vstupy do wellnessu, aquaparku, iQparku a lunaparku. Každý den ranní kondiční plavání a do 12:00 hod. volně k dispozici bowling, 1× terapie v solno-jodové jeskyni, 1× terapie na relaxačních masážních lůžkách, volná vstupenka do ZOO Liberec, župan po celou dobu pobytu. Nástup v neděli.

Cena za osobu. 9 950 Kč

 

WELLNESS POUKAZ PRO JEDNU OSOBU (balíček)


Časově neomezený pobyt v babylonském wellness centru a aquaparku, 1 x kúra v solno-jodové jeskyni, 1× terapie na relaxačně-masážním lůžku.

Cena 850 Kč

 

WELLNESS POUKAZ PRO JEDNU OSOBU


Časově neomezený pobyt v babylonském Wellness centru.

Cena 550 Kč

 

RELAX PRO DVA


Noc ve čtyřhvězdičkovém wellness hotelu Babylon (jednu noc ve dvoulůžkovém pokoji), polopenze formou bufetu, časově neomezený pobyt ve wellness centru, aquaparku, 1× kúra v solno-jodové jeskyni, 1× terapie na relaxačné-masážním lůžku, návštěva lunaparku a iQparku. Župan po celou dobu pobytu k dispozici. Nástup ne-Čt.

Cena 3 990 Kč

 

PRODLOUŽENÝ VÍKEND


3× ubytování s polopenzí formou bufetu, volné a časově neomezené vstupy do Wellness centra, aquaparku, iQparku a lunaparku. Ranní kondiční plavání a do 12:00 hod. volně k dispozici bowling, 1× terapie v solno-jodové jeskyni, 1× terapie na relaxačních masážních lůžkách, župan po celou dobu pobytu. Nástup v pátek, sobotu nebo v neděli.

Cena za osobu: 5 750 Kč

 

SVATEBNÍ POBYT


2× ubytování v apartmánu s vanou v ložnici a s bohatou snídaní na pokoj, 1× večeři formou bufetu, 1× láhev Bohemia sekt a ovoce na pokoj, župan po celou dobu pobytu, pozdější uvolněni pokoje do 14:00 hod. Dále volné a časově neomezené vstupy do wellnessu, aquaparku, iQparku a lunaparku. Každý den do 12:00 hod. bowling, 1× terapie v solno-jodové jeskyni.

Cena: 9 990 Kč

 

Ještě váháte? Tak neváhejte a zajeďte to vyzkoušet...

Komerční článek


11.12.2008   Rubrika: Zdraví a krása   |   Komentářů 7   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

1 2 3  

Diskuse ke článku - Nechte se hýčkat ve Wellness Centru

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Lucinka258
Lucinka258 - 23.2.2019 13:16

My jezdíme s manželem taky často na wellness víkendy. Naposledy jsme byli v Mariánských lázních v hotelu https://cristalpalace.cz/ a moc se nám tam líbilo. Tady jsme ještě nebyli, tak bychom tam mohli zajet příště a vyzkoušet to tam. Děkuji za tip.

 
monika45
monika45 - 31.10.2016 21:11

pajulka: jéé to vypadá moc hezky, manžel je z toho uplně nadšený :) takže dekujeme moc :)

 
pajulka
pajulka - 30.10.2016 10:21

monika45: my s manželem chodíme do www.harmonyspa.cz :)

 
monika45
monika45 - 29.10.2016 23:50

hezky večer, wellnes vypadá užasne, bohužel to mám do liberce celkem daleko..mužete prosím doporučit neco podobného v praze :)

 
trpajzlik
trpajzlik - 2.1.2009 18:19

smajlik - 55 to by nebylo marnésmajlik - 105

 
Elen
Elen - 13.12.2008 21:39

Já bych se nechala hýčkat hned!

 
Ota
Ota - 11.12.2008 9:23

hmmm no hmmm nechci prudit ale mám pocit že tím welness míní welness zónu aquaparku a to prosím nemusím být ve vířivce s 50 lidma není wellness ale MHD

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.