Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Veletrh plný ženské krásy...

Veleterh plný ženské krásy...

Poslední letní víkend se stává tradičně dějištěm veletrhů kosmetiky, kadeřnictví, wellness  a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA. Letos se tu opět představí dvaceti tisícům návštěvníků přehlídka trendů a novinek chystaných vystavovateli na podzimní a předvánoční období letošního roku i inspirativní trendy na rok 2010. Návštěvníci si na více než tří stovkách stánků budou vybírat produkty z více než čtyř set padesáti zastoupených značek z oborů profesionální kosmetika a biokosmetika, přístroje pro péči o pleť a postavu, dekorativní kosmetika, péče o ruce a nehty, jejich modeláž a zdobení, péče o nohy, péče o vlasy a styling, wellness, spa, zdravý životní styl i přímý prodej dekorativní kosmetiky a doplňků.

Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA zaujímá pozici vedoucího veletrhu ve svém oboru. K jeho atraktivitě přispívá beauty1velkou měrou poutavý doprovodný program na několika úrovních - od čistě odborných workshopů a přednášek především věnovaných oblastem wellness, dermatologie, péče o pleť, formování postavy přes společensky atraktivní představení nadcházejících trendů předními vizážisty, kadeřníky i módními návrháři, nedílnou součástí programu jsou mistrovské soutěže.

K "highlights" odborného programu bude patřit opět téma "wellness". Kromě přednášky týkající se wellness a cestovního ruchu ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj a řadou odborných organizací a asociací budou v odborném salonku probíhat workshopy věnované aspektům aktivního prodeje ve wellness centrech, komunikaci se zákazníky, týmovému managementu. Zájemcům o rekvalifikaci a další vzdělávání i např. zájemcům o wellness a spa služby budou určeny školící a předváděcí bloky s ukázkami rozličných typů masáží, wellness a spa procedur, programů na formování postavy či detoxikaci organizmu. Pro cílovou skupinu návštěvníků vyhledávajících stále více nové možnosti relaxace v příjemném prostředí bude na veletrhu připravena nabídka lázeňských programů i oddychových a relaxačních pobytů v dalších zařízeních poskytujících tyto služby.

K veletrhům kosmetiky nedílně patří prezentace nepřeberného množství  anti-aging programů a metod péče o pleť. Zájemci uvidí a často i na "vlastní kůži" vyzkouší nejnovější trendy ve zpevňování kontur oličeje, vyhlazování vrásek, odstraňování nežádoucích skvrn a vad pleti formou masáží, peelingů, nanášení kosmetických prostředků, pleťových masek.

Tradiční "DERMOPARTY" bude věnována náročnějším zásahům poskytovaným v kooperaci dermatologů a kosmetiček, jako jsou obličejové výplně, použití botoxu, plastická chirurgie.

Tentokrát budou do programu zařazena i témata související se zdravým životním stylem,  alternativními metodami prevence i ezoterikou. Stále zvyšující zájem z řad vystavovatelů i beauty2návštěvníků je i o kosmetické bioprodukty.  Dalším stěžejním oborem vystavování je péče o nehty (modeláž, zdobení), péče o ruce a nohy. Na vystavovatelských stáncích s nabídkou několika desítek nejvýznamnějších evropských značek budou prezentovat nejnovější trendy v modeláži i špičkové zdobení nehtů zruční designeři - vítězové řady českých mistrovských soutěží.

Obor péče o vlasy a účesová tvorba nabídne opět řadu divácky atraktivních show na stáncích i hlavním podiu veletrhu. Pod rukama známých českých i zahraničních kadeřníků vzniknou účesové kreace na plesovou sezónu stejně jako jednoduché účesy v "street" stylu.

Nejvýznamnější vizážistickou soutěží veletrhu bude tradiční Otevřené mistrovství České republiky v make-upu pořádané ve spolupráci s Unií kosmetiček pod vedením předního českého vizážisty Pavla Bauera, tentokrát na téma "MOULIN ROUGE".  Česká a mezinárodní mistrovská soutěž v nail designu pořádaná v sobotu oprávní vítěze k postupu na řadu mezinárodních soutěží, pedikéři ukážou svoji zručnost i nápaditost v soutěži "nejkrásnější nohy". Nejen pro odborníky jsou určeny kreativní soutěže ve zdobení nehtů na rukách i nohách včetně celkového kostýmu na téma "Travesti show" vedené Patricií Herrera. Štěpánka Podroužková nalíčí aktuální téma pro soutěž Fotomakeup 2010 - "Londýnský dandy".

 

Více informací naleznete na: www.beautyexpo.cz

Komerční článek


18.8.2009   Rubrika: Zdraví a krása   |   Komentářů 4   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Veletrh plný ženské krásy...

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
sharon
sharon - 18.8.2009 12:01

ta masáž by se mi líbila.....smajlik - 60

 
Siriane
Siriane - 18.8.2009 11:35

pěkný veletrh, jezdím tam pravidelně až na loňský rok, takže vřele doporučuji, koupí se tam levně kosmetika smajlik - 64 atd.

 
kominice
kominice - 18.8.2009 8:44

trpajzlik: Naše Martina jede s kamarádkama. Udělají si výlet do Prahysmajlik - 47

 
trpajzlik
trpajzlik - 18.8.2009 7:55

smajlik - 47 ráda bych veletrh navštívila smajlik - 60

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.