Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

BEYONCÉ HEAT: Představujeme první vůni od Beyoncé

BEYONCÉ HEAT: PŘEDSTAVUJEME PRVNÍ VŮNÍ OD BEYONCÉ

První vůně Beyoncé, Beyoncé Heat, je úžasně sexy a svůdná. Tato moderní, ženská vůně s  květinovými, ovocnými a dřevitými nótami přináší nezapomenutelný dojem spojující eleganci, vášeň a touhu.

“Má vůně je jedinečným vyjádřením síly ženské smyslnosti,” řekla Beyoncé. „Vůně vás doslova rozechvěje a očaruje… naprosto vás uchvátí. Zároveň si však stále uchovává svou eleganci a ženskost. Vytvořila jsem tuto vůni pro všechny sebevědomé ženy. Pro ženy, které se nebojí nechat promluvit svou vášeň a vychutnávají si obdiv okolí.“

beyoncéBeyoncé je vizionářkou a světovou ikonou udávající směr. Její jedinečná osobnost v sobě mísí přitažlivost a chic eleganci. Je renesanční ženou této dekády v pravém slova smyslu. Beyoncé si podrobila hudbu, filmy i módu. Její jméno a krásná tvář jsou známé po celém světě.

A právě nyní se esence jejího sebevědomí, stylu, ducha a sexappealu stala inspirací nové vůně, která v sobě skrývá nespoutaný vnitřní oheň.

 

Beyoncé Heat: vůně s kouzlem své nositelky

Svůdná, moderní ovocně-dřevitá vůně Beyoncé Heat ztělesňuje kouzlo své nositelky. Otevírá se zářivým květinovým bouquetem z magnólie, neroli a červené vanilkové orchideje s jemným dotekem broskve. V srdci se mísí mandlový makrónek, sladký nektar  zimolezu a jemné pižmo, které vytvářejí znamenitý zážitek. Nakonec vaše smysly uchvátí základ z hřejivých, sexy nót sekvojového dřeva, tonka bobů a jantaru.

Beyoncé Heat je stejně nezapomenutelná jako žena, jež byla její inspirací. Vzbuzuje vášeň a nadšení. Objevte oheň skrývající se uvnitř.beyoncé heat

Vůně Beyoncé Heat se představuje v ohromujícím skleněném flakónu, jenž spojuje touhu se sofistikvaností a vytváří silný, sexy, elegantní dojem. Design flakónu koresponduje se samotnou Beyoncé, odráží provokativní, sexy křivky a zrcadlí v sobě smyslnost a vášeň. Uhlazený čtvercový tvar nadčasového balení se směrem ke svému vrcholu zužuje do svůdně útlého hrdla. Rudá barva flakónu vytváří rafinovaný dojem nespoutaného ohně sálajícího uvnitř.

Luxusní vzhled balení podtrhuje zlatý rozprašovač, na němž jsou vyryta slova “Beyoncé” a “HEAT”. Konečný vzhled dotváří okázalý skleněný uzávěr, na jehož vršku najdete vyryté písmeno B jako Beyoncé.  

Design krabičky věrně vystihuje opravdové umění. Kombinace výrazných odstínů ohnivě rudé, zlaté a černé barvy vás zaujme na první pohled, nemůžete si nevšimnout. Po stranách opět naleznete symbolické B, které je v rozích orámované zdobenými, ženskými brokáty černých odlesků.

 

Neodolatelná a sexy vůně Beyoncé Heat vás rozpálí. Objevte ten žár!

Hlava: červená vanilková orchidej, magnólie, neroli, broskev

Srdce: zimolez, mandle, krémové pižmo

Základ: sekvojové dřevo, tonka noby, jantar

 

Komerční článek


8.11.2010   Rubrika: Zdraví a krása   |   Komentářů 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - BEYONCÉ HEAT: Představujeme první vůni od Beyoncé

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Kozoroh18
Kozoroh18 - 8.11.2010 14:12

Pěkný tvar lfakónu, krásná výhra, ta by určitě neurazila.

Přeji smajlik - 45štěstísmajlik - 45 ve hře

 
trpajzlik
trpajzlik - 8.11.2010 11:37

brala bych ji jakoobrázek - balicek.gif, složení se mi zamlouvásmajlik - 94

 
kubikm
kubikm - 8.11.2010 8:06

je moc zajímavá, doporučuju očichat, možná bude pod stromečkemsmajlik - 64

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.