Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Playboy představuje novou vůni pro muže: New York Playboy

Playboy představuje novou vůni pro muže: New York Playboy

Existuje několik dobrých důvodů, proč je New York považován za město snů. “Big Apple” je domovem nejkrásnějších žen, nejúžasnějších míst a těch nejžhavějších večírků. Značka Playboy se nechala inspirovat pulzujícím životem tohoto „města všech měst“ a vytvořila moderní a svůdnou vůni pro muže: New York Playboy, která zachycuje energickou podstatu tohoto zářícího města.

Úspěšný, stylový a charismatický – správný  Playboy zná tajemství toho, jak má vypadat a jak žít luxusní život, o kterém sní každý mladý kluk. Pokud chcete zažít pořádnou akci, nebojte se projevit osobní New York postoj. Vsaďte na novou dřevitou vůni od Playboy, která vám dodá maximum sebevědomí.

New York je domovem těch nejodvážnějších hráčů světa a místem, kde to žije. Ale pamatujte, že pro úspěch v tomto městě musíte být opravdu cool a nesmí vám chybět sebevědomí. Život v New Yorku má mnoho tváří a běží klusem - typický večer se rozbíhá v umělecké galerii SoHo, přesouvá se na největší zvukovou scénu v East Village a končí soukromou párty v Bowery.

 

new york playboyOdvážný styl, který musí být vidět

Město jako žádné jiné - New York má jedinečný vzhled a cítění. A vůně New York Playboy si zasluhuje stejně ojedinělý a provokativní look. Zdrojem inspirace se stal původní streetart. Playboy se spojil s uznávaným grafitti umělcem Seenem, který se podílel na vytváření designu balení New York Playboy. Seen (neboli Richardo Mirando) je hlavní postavou na scéně graffiti od roku 1980. V roce 1982 se stal globální ikonou dokumentárního filmu o graffiti kultuře ´Style Wars´. Sám se prohlásil za ´kmotra´ umění graffiti. Seen je mezinárodně uznávaný jako přední umělec vystavující po celém světě.

Každý newyorský Playboy chce zaujmout nejen svým projevem, ale také vzhledem. To je jeden z důvodů, proč je balení vůně New York Playboy skutečně strhující. Poutavý design se opakuje na krabičce i na flakónu, který se skrývá uvnitř. Vysprejovaný zajíček nápaditě vyniká na cihlové zdi v pozadí a vytváří působivé a stylové balení, kterého si nelze nevšimnout. Moderní grafika ve fialové a stříbrné dodává cool eleganci, zatímco vršek krabičky je celý fialový, stejně jako název vůně New York Playboy.

Flakón vůně New York Playboy  kopíruje tvar placatky – stejně jako předchozí úspěšné vůně Playboy Miami, Vegas, Hollywood a Malibu.  New York Playboy má také, podobně jako ostatní vůně, svou charakteristickou barvu – fialovou – což je barva tónovaného skla flakónu a vůně v něm obsažené.

Narozdíl od ostatních vůní je zajíček vůně New York speciálně vydesignovaný, název Playboy je vysprejovaný a to v zářivé modré, červené a žluté barvě na svítivém modrém podkladu. Konečný výsledek je provokativní, nápadný a originální, stejně jako město New York. new york playboy

 

Moderní, mužná vůně

Moderní, dřevitá, mužná vůně New York Playboy vystihuje kosmopolitní styl a dynamický, energický život na Manhattanu. Vůně se otevírá výbuchem limetky mísící se s vinylovými akordy, které přinášejí originální zvrat. Na počest Big Apple tvoří základ vůně zelené jablko, které je prokládané dráždivými, jemně kořeněnými tóny elemiové pryskyřice a černým pepřem, jenž dodává teplo a hloubku. Smyslný, dřevitý základ ze svůdného vetiveru, tonka bobů a vanilky přináší konečný dojem odvážné sofistikované vůně.

Vydejte se na nikdy nekončící párty, která právě probíhá v New Yorku a staňte se její součástí s novou, moderní vůní New York Playboy. Press to play!

Nová dřevitá vůně New York Playboy zachycuje energickou podstatu města, které nikdy nespí. Press to play!

Komerční článek


29.11.2010   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,7/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Playboy představuje novou vůni pro muže: New York Playboy

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.