Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Herbust - přírodní cesta k pevnějšímu poprsí a hormonální rovnováze

Herbust - přírodní cesta k pevnějšímu poprsí a hormonální rovnováze

Málokterá žena má poprsí přesně takové, jaké by si přála. Některá by si přála mít prsa větší, než má, jiná menší, ale všechny ženy se shodují, že mají přání mít plnější, pevnější a krásnější poprsí. Toho lze docílit hlavně hormonální rovnováhou. Neznámou skutečností pro mnoho žen je, že hormonální nevyváženost může často být příčinou nedokonale vyvinutého, ochablého či věkem nebo těhotenstvím změněného poprsí. Herbust je revolučním přípravkem, který je vhodnou a přirozenou alternativou nebezpečných léků a chirurgických zákroků. Herbust nabízí také pomoc, pokud trpíte nedostatkem času pro pravidelné cvičení a časté masáže.

Je to čistě bylinný lék s překvapivými výsledky. Přípravek je čistě přírodní a v souladu s přírodou také působí. Jeho složení herbust - přírodní cesta k pevnějšímu poprsívychází z přesné kombinace osmi léčivých bylin, které se u žen tradičně používají pro vyrovnání hormonálních výkyvů bez vedlejších účinků. Těmito bylinami jsou Tolice setá, Kozinec blanitý, Andělika čínská, Pampeliška lékařská, Benedikt lékařský, Přeslička rolní, Máta peprná a Borůvka černá. Tyto byliny obsahují také látky podobné hormonům. Napodobují činnost tzv. ženských hormonů estrogenu a progesteronu a řídí hladinu těchto hormonů v těle ovlivňováním žláz s vnitřní sekrecí. 

Nemusíte mít obavu, že by se vaše poprsí zvětšilo příliš. Poprsí nabude pouze tvaru a velikosti zcela adekvátní k vaší tělesné konstituci, nebude tedy větší, než by pro vás bylo běžně přirozené. Další pozitivní reakce kromě výrazného zpevnění a zlepšení tvaru poprsí je lepší psychická a fyzický vyrovnanost, zlepšená reproduktivní funkce, odstranění příznaků PMS a snižování nadváhy díky hormonální rovnováze.herbust

Stačí dvakrát denně po dobu šesti měsíců užívat přípravek HerBust a výsledkem budete rozhodně překvapena. Již po prvních šesti týdnech se dostaví výsledky. Prsa jsou hmatatelně pevnější, viditelně krásnější. Po třech měsících je třeba užívání přípravku HerBust na 14 dní přerušit. Dále v užívání pokračujete podle toho, zda chcete poprsí pouze zpevnit nebo i zvětšit. Po šesti až devíti měsících (každá žena má jiný metabolismus, tedy každá reaguje na přípravek trochu odlišně) jsou vaše prsa tak pevná a tak velká, jak jen lze ve vašem případě přírodní cestou dosáhnout.

 

Pro více informací navštivte naše stránky www.herbust.cz

 

21.11.2011 – autor: Ing. Silvie Půčková 

Komerční článek


8.2.2012   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 5   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Herbust - přírodní cesta k pevnějšímu poprsí a hormonální rovnováze

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
pasachina
pasachina - 17.7.2012 14:26

Dobrý den,
odpovídám na Váš dotaz ohledně účinku HerBustu. Přípravek užívám zejména pro zmírnění nepříjemných potíží premenstruačního syndromu. Zde jsem pozorovala zlepšení hned po prvním měsíci. Zmizely návaly, změny nálad a neodmítala jsem tolik partnera. Co se týče poprsí, objem se mi zvětšil asi o 3 cm, Teď začínám užívat třetí balení, tak se těším na další nárůst :-) Určitě HerBust za sebe doporučuji! Hezký den smajlik - 5

 
Lenka196
Lenka196 - 16.5.2012 20:37

Vendelina: Já mych zájem mělasmajlik - 56 jestli ještq nabídka platí tak se mi prosím ozvěte na Lenka196@email.cz a nějak bysme se dohodli na ceně.

 
Silvie86
Silvie86 - 9.2.2012 14:00

Tak já užívám Herbust asi měsíc a půl a jsem opravdu mile překvapená. Moje prsa jsou o číslo větší, navíc získala krásný tvar a penvost. Konečně mohu říct, že jsem spokojená se svým poprsím a spokojený je i můj přítel. Tento produkt je opravdu zázrak :-) ale souhlasím s tím, že ne na každého to 100% působí, chce to zkusit.

 
Lissie
Lissie - 9.2.2012 12:58

Kadla: nestraš, to ještě taksmajlik - 76smajlik - 68.

 
Kadla
Kadla - 8.2.2012 20:08

Vendelina: Asi tak. Hormonální rovnováha ok. Jo a mně se po Herburstu místo poprsí zvětšil zadek smajlik - 16

 
Vendelina
Vendelina - 8.2.2012 19:53

No hormonální rovnováha ano, menstruaci jsem měla pravidelnou, ale prsa mi nenarostla ani omylem!!!!!!!!
Ještě mám jedno balení doma pro případného zájemce:-D:-D

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.