Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Krása za výhodné ceny

Krása za výhodné ceny

Být stále dokonalá, krásná a in? To stojí každou ženu mnoho času, úsilí a peněz. Pokud chcete udělat něco pro Vaši krásu, začněte své tělo hýčkat a rozmazlovat. Starejte se o svou pleť s kvalitní kosmetikou. Starejte se o své tělo, které byste čas od času měla potrápit nějakým cvičením, nebo sportem. Na našem serveru slevomor.cz naleznete slevy do posiloven, na kosmetiku, ke kadeřníkovi a mnoho dalších. S námi můžete vypadat skvěle a přitom šetřit Vaše peníze. Pokud si chcete vybudovat dokonalý styl, je důležité myslet na zdravý životní styl, na zdravě a krásně vypadající pleť i tělo a samozřejmě i na příjemné a stylové oblečení.

 U nás máme každý den nové slevy na všechno, co potřebujete k Vaší dokonalosti. Zdraví, krása a styl jsou důležitou součástí našeho života. Patří ke každému z nás. Každý člověk chce dobře vypadat, a díky tomu se cítit příjemně. Samozřejmě je důležité, aby se člověk také cítil přirozeně. Využijte i Vy naše úžasné slevy a přibližte sebe i své tělo blíže k dokonalosti. Na slevomor.cz najde každá žena vše, co potřebuje pro svou krásu.

Komerční článek


7.12.2011   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Krása za výhodné ceny

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
pavliiinka
pavliiinka - 8.12.2011 13:38

"Být stále dokonalá, krásná a in? To stojí každou ženu mnoho času a úsilí a peněz. "... kdo tyhle reklamní kecy vymýšlí ... jdu si otevřít pivo, to je IN už několik staletí smajlik - 68smajlik - 68smajlik - 68 smajlik - 42

 
Almega
Almega - 7.12.2011 15:31

Copak vůbec může být někdo dokonalý a krásný a in najednou???? Leda pánbůh a to ještě kdovíjestli!!! Tak se laskavě vy ze slevomoru zamyslete nad vašimi nejapnými kecy!

 
sharon
sharon - 7.12.2011 9:27

děkuji, mě stačí dobrá nálada a na tu slevu nepotřebuji......smajlik - 100

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 433750.
Archiv anket.