Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Epilace pro hebkou a sametovou pokožku

Epilace pro hebkou a sametovou pokožku

Už vás také nebaví téměř denní zápas s žiletkou při odstraňování chloupků? Možností, jak tento boj vyhrát, se nabízí celá řada. Od používání depilačních krémů, vosků za tepla či za studena, cukrové pasty, až po laserovou epilaci, která je ovšem velmi finančně nákladná. Zlatou střední cestu, kterou si může dovolit každá žena, představují holicí strojky a epilátory.

Epilace či depilace?

Naše tělo vždy bylo, je a bude pokryto chloupky, které mají ochrannou funkci. Ale přece jen, co si budeme povídat, snad každá moderní žena si přeje mít hebkou a sametovou pokožku na pohled i na dotek, a proto se neustále zdokonalují způsoby jejich odstranění. Ty jsou různé, více či méně bolestivé, ale co bychom pro naši krásu neobětovali? Na výběr jsou dvě metody - epilace a depilace, každá s jiným efektem. Depilace je odstranění pouze části chloupku, která je vidět. Při tomto způsobu ženy nejčastěji používají holicí strojky pro ženy. Nevýhodou je, že chloupek rychle dorůstá. U epilace dojde ke zničení kořínku chloupku, tedy efekt hladké pokožky je dlouhodobý. Ovšem metoda trvalého odstranění laserem je finančně nákladná a pro spoustu žen nedostupná.

Proto je ideálním a cenově přijatelným řešením používání epilátorů, s jejichž pomocí poměrně rychle a efektivně dojde k vytrhnutí chloupku u kořínku. Tím odstraníte nežádoucí ochlupení na zhruba 3 až 4 týdny. Chloupky poté dorůstají pomaleji, jsou jemnější a vaše pokožka hladší. Holicích strojků a epilátorů je na trhu celá řada, ale abyste eliminovali rizika a nežádoucí podráždění, doporučujeme používat holicí strojky a epilátory osvědčených značek, které se jejich výrobou a vývojem s dobrými výsledky zabývají dlouhá léta. Vybírejte kvalitní epilátory, které jsou vybaveny zvlhčujícími válečky, masážními výstupky pro snížení bolestivosti, s možností nastavení rychlostního stupně pro odstraňování chloupků.

Po každé depilaci či epilaci, ať už holicím strojkem či epilátorem, se doporučuje používat kosmetiku a ochranné přípravky pro zklidnění pokožky.

Komerční článek


13.12.2011   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Epilace pro hebkou a sametovou pokožku

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
nin80
nin80 - 17.1.2012 17:53

Já chodím na epilaci Laserem a jsem spokojená, již mě odpadlo večné holenísmajlik - 5

 
jelítko
jelítko - 13.12.2011 13:43

Jednou jsem si zkoušela epilovat nohu a málem jsem se po.... bolestí od té doby radši obden holim.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.