Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Ranní svěžest po celý den s novým šampónem Head&Shoulders

Ranní svěžest po celý den s novým šampónem Head&Shoulders

Kdo by nemiloval pocit svěžesti a čistoty, kterou zažíváme po ranním sprchování? A co když si jej nyní můžete užívat mnohem déle? Teď už je to díky nové řadě Head&Shoulders skutečností. Technologie Pro Clean společně s látkou ZTP zanechává vlasy čisté a odstraňuje až 100 % lupů. Ranní svěžest trvá a trvá…. Po celý den!

Čisté a upravené vlasy nejsou pouze otázkou estetiky, ale také osobního pohodlí a sebevědomí. Mnozí z nás si bohužel stěžují na příliš rychlé odeznění pocitu čistoty a svěžesti. Díky expertům značky Head&Shoulders však od teď bude snadné uchovat si jej mnohem déle než dříve.

Inovativní technologie Pro Clean

Během dne na naše vlasy působí mnoho různých faktorů. Ty způsobují ztrátu svěžesti a čistoty již brzy po ranním sprchování. Technologie Pro Clean byla vědci značky Head&Shoulders vyvinuta tak, aby uchovávala svěží pocit head&shouldersdéle. Obsahuje optimální hladinu pročišťujících prvků (tenzidů) kompletně odstraňujících kožní maz a další nečistoty z vlasů. Díky aktivním látkám Pro Clean vlasy odpuzují prach i nečistoty a pocit ranní svěžesti a čistoty tak vydrží po delší část dne.

Až 100 % odstraněných lupů

Kombinace látky ZPT a technologie Pro Clean v novém šamponu Head&Shoulders umožňuje efektivněji odstraňovat příčiny lupů. Působí nejen na povrchu hlavy, ale účinně proniká také do hlubších oblastí postižených kvasinkou Malessezia globosa, která lupy způsobuje a léčbě často uniká. Vysvětlení podává vedoucí vědec týmu Head&Shoulders, Dr. Rene Rust, specialista na biologii vlasu a vlasové pokožky: „Kožní maz je vylučován do svrchní části vlasového folikulu, do místa nazývaného infundibulum. Nejnovější výzkumy prokázaly, že právě v infundibulu cizopasí Malassezia globosa. Bylo zjištěno, že zachycením příčiny vzniku lupů přímo v infundibulu lze předcházet jejich opětovnému vzniku.“

Právě tak působí nový šampon Head&Shoulders s technologií Pro Clean, která dodává látku ZPT do infundibula. Zde bojuje s kvasinkou Malassezia globosa a zabraňuje jejímu opětovnému rozvoji. Také napomáhá zachovat si déle pocit svěžesti a čistoty. Jistě stojí za zmínku, že částice ZPT jsou přibližně 50 x menší než průměr vlasu. To umožňuje a usnadňuje průnik látky do infundibula.

K uchování svěžesti přispívá také několik vrstev vůní speciálně vyvinutých exkluzivně pro nové šampony Head&Shoulders. Odolávají změnám teploty i vlhkosti, jimž jsou vlasy během dne vystaveny.

Nové šampony Head&Shoulders zaručují díky technologii Pro Clean odstranění až 100 % lupů a svěží pocit po head&shoulderscelý den.

 

Produkty jsou k dostání ve čtyřech osvěžujících vůních:

1) Classic Clean – pro normální vlasy. Pročistí vaše vlasy i vlasovou pokožku. Díky své jemnosti je vhodný pro každodenní použití. Řada nabízí také variantu s kondicionérem, tedy 2v1.

2) Citrus Fresh – jemně čistí vlasy i pokožku pod nimi. Vhodný zvláště pro mastné vlasy, které zanechává vzdušné a svěží. K dispozici je také kondicionér proti lupům.

3) Ocean Energy – složení obsahuje mořské minerální esence, které omlazují a posilují unavené vlasy.

4) Menthol - vyvolává osvěžující pocit a chladivý efekt, zklidňuje podráždění. K dostání je ve variantě 2v1.

 


O balíčky s šampóny Head&Shoulders můžete nyní soutěžit v pravém sloupci magazínu v sekci Soutěže.

Komerční článek


3.2.2012   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 11   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Ranní svěžest po celý den s novým šampónem Head&Shoulders

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
kakamka
kakamka - 4.2.2012 21:54

Almega: tak to jsi ještě nezažila člověka,který je cítit potem už při vstupu na šatnu a po osmi hodinách nemá ani důvod se osprchovat se slovy doma se okoupu..Ale tito lidé se asi ani necítí..smajlik - 76

 
Kadla
Kadla - 3.2.2012 12:48

Kadla: neee z těch, co se dají koupit v lékárně, ale z těch, co se dají koupit v drogerii smajlik - 16

 
Kadla
Kadla - 3.2.2012 12:47

Zkoušeli jsme doma - synek měl lupy, ale bylo to pak ještě horší, nakonec mu předepsala lékařka šampon z lékárny a ten zabral. Já používám jedině bezsilikonové šampóny. Což z těch, co se dají koupit v lékárně, je jen asi jeden (Alverde).

 
ajjana
ajjana - 3.2.2012 10:48

tohle nikdysmajlik - 66

 
sharon
sharon - 3.2.2012 10:28

Almega: když lupy nemáš tak proč bys je kupovalasmajlik - 68

 
Almega
Almega - 3.2.2012 10:03

Nenávidím sprchování !!! a po ránu už vůbec ....Nechápu,co furt mají s těmi lupy ??? Jako by nebylo člověka,kterej je zalupovanej od hlavy k patě! A´T se jdou vycpat,používám různé šampóny,střídám je,ale nikdy nekupuji ty "na lupy" !!!

 
loupák
loupák - 3.2.2012 8:55

sharon:každý snese něco jinýho na palicismajlik - 58neříkám,že HS není kvalitní,jen,že mi prostě nevyhovoval,samozřejmě už je to nějakej pátek,možná je to už jiná kvalita,ale zkoušet ho nebudu,jak už jsem psala,mám svůj osvědčený od Asmajlik - 27

 
sharon
sharon - 3.2.2012 8:32

loupák: je jich víc druhů...a od Avonu taky nejsou extra kvalita..smajlik - 68

 
sharon
sharon - 3.2.2012 8:32

Aja: to by měly být NOVÉ varianty.............

 
Aja
Aja - 3.2.2012 8:08

Já prakticky ani jiný šampon nekupuji. Některé drogerie ho prodávají zhruba za 130,-Kč, ale u nás ho prodávají za 90,-..což celkem jde za balení 400mlsmajlik - 58
Ale tady uvedené varianty...není jich tu málo? Určitě vím, že je minimálně i varianta pro ženy. Ten mentolový je úžasný v létě.

 
loupák
loupák - 3.2.2012 8:07

Když to kdysi dávno přišlo prvně na trh,hned jsem po něm zkočila(líbila se mi reklamasmajlik - 68),bohužel mi nevyhovoval,takže ani tentokrát zkoušet nebudusmajlik - 26mám svůj ocvědčený od mé laidy Asmajlik - 47

 
sharon
sharon - 3.2.2012 7:57

tyhle šampony šly dobře na odbyt když byly na trhu jako novinka , to jsme nestačily doplňovat zásoby.......smajlik - 47jak se prodávájí teď nevím, ale určitě si nějakej koupím, Ocean Energy se mi zamlouvásmajlik - 47

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.