Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Večerní péče o pleť se vyplatí

Večerní péče o pleť se vyplatí

Stane se vám někdy, že jste večer tak unavená, že se jen stěží dokážete přinutit k základní hygieně, obličej odlíčíte jen tak zběžně a už se těšíte do postele? Myslím, že čas od času se něco takového přihodí každé z nás. Jistě, víme, že to naší pleti ani nám samotným neprospívá, ale někdy si prostě nemůžeme pomoci.

A právě večer je doba, kdy bychom si mohly vyhradit půlhodinku jen pro sebe. Děti už spí, vše je hotové, tak proč nevěnovat stejnou péči jako všem okolo i sama sobě? Rozhodně si to zasloužíte.

Postarejte se o svou pleť a uvidíte, jak se celá rozzáříte

Počasí, líčidla, prach, stres... To všechno má na stav naší kůže neblahý vliv. Proto je potřeba se o ni pečlivě starat, aby vypadala svěže a zdravě. Nemusíte hned chodit ke kosmetičce, takový malý salón si můžete udělat i doma v koupelně. A když si dáte záležet, krásně si ho vychutnáte a budete se celkově cítit skvěle.

Jak si udělat dobřevečerní péče se vyplatí

  • Vyhraďte se půl hodiny jen sama pro sebe. Zapovězte komukoli přístup do koupelny a můžete začít.
  • Pečlivě si odličte obličej a pak jej dvě minuty nahřejte nad miskou s hodně teplou vodou. Když to snesete, může být voda vařící.
  • Potom naneste hydratační masku. Můžete si buď zakoupit nějakou hotovou, nebo připravit z domácích zdrojů takovou, na jakou jste zvyklá.
  • Pak se ponořte do příjemně teplé vany, do koupele přidejte pár kapek esenciálního oleje. Večer je nejlepší použít olej s relaxačním účinkem. Na oční víčka položte dva sáčky použitého bylinkového čaje a příjemně se uvolněte. Deset minut odpočívejte a myslete na něco příjemného.
  • Poté se osušte zahřátým ručníkem a vetřete do pokožky tělové mléko. Nezapomeňte ani na chodidla, kolena, lokty a krk.
  • Nakonec vlažnou vodou důkladně opláchněte obličejovou masku.
  • Kolem očí naneste krém. Chystáte-li se spát, použijte hydratační. Stejně tak naložte i s obličejem. Pak krémem ošetřete i ruce.

Vykartáčujte si vlasy a uložte se do dobře vyvětrané ložnice. Dopřejte si ještě chvilku příjemné četby a pak se odeberte do říše snů. A těšte se na ráno, kdy budete vstávat svěží a příjemně odpočatá.

Meryl


3.4.2012   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Večerní péče o pleť se vyplatí

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
marta79
marta79 - 14.4.2015 13:57

Hi-tech metody, jak pečovat o svou pleť

http://radiofrekvence.weebly.com/hi-tech-metody.html

smajlik - 99

 
Vlaada
Vlaada - 9.1.2015 15:27

Já používám žehličku na pleť BIOwave 5v1 a nepotřebuji dělat kolem nic víc .. kromě čištění každý večer samozřejmě. Co se týče těla tak tělový peeling nikdy nezškodí a občas mléko ale fakt jen občas ... relaxačnímu lázni neodolám nikdysmajlik - 5smajlik - 5

 
Caithlin
Caithlin - 29.7.2014 22:51

já už krémy nepoužívám, co mi dcera dala baobabový olej k vánocům tak jedině ten ;-)

 
Světlonoska
Světlonoska - 3.4.2012 9:35

Obličej zááásadně nemyjismajlik - 66mýdlem už vůbec ne,jen vyčistit tamponem a namazat krémemsmajlik - 77

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.