Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Hřejivý zábal pro hebký krk, aby vám předčasně nezestrárnul.

Hřejivý zábal pro hebký krk, aby vám předčasně nezestrárnul.

O tom, jak se správně starat o pleť, abychom co nejvíce oddálily tvorbu vrásek, máme informací dostatek. Většina žen o sebe poctivě pečuje. Víte však, že stejnou, ne-li větší péči byste měly věnovat i oblasti krku a dekoltu? Kůže na krku je totiž velmi jemná, a k tvorbě vrásek tudíž náchylná. Proto je prospěšné zahrnout do každodenní péče o tělo i tato citlivá místa.

Zvlášť teď, po zimě, je krk tak trochu zanedbaný a nějakou výživnou kúru si určitě zaslouží.

Hřejivý zábal pro hebký krk

Do pokožky na krku jemně vmasírujte olivový nebo pupalkový olej. S masáží si pěkně pohrajte, nikam nespěchejte. Poté krk zabalte do igelitu a ovažte teplou šálou. Nechte působit alespoň 20 minut a pak smyjte.

Blíží se léto, sluníčko už vysvitlo, což nám jistě přidá na dobré náladě. Sluneční záření je však i pěkně zrádné a právě ke kůži bývá nemilosrdné. Proto je nutné se chránit a nezanedbávat hydrataci a promazávání pokožky. Tak jako si každý večer ošetřujete obličej, rozšiřte tuto péči i na oblast krku a dekoltu. Krémy a pleťovými mléky nešetřete. Čím pečlivěji se budete o krk starat, tím déle bude pěkně mladistvý. Krém na krku vždy roztírejte směrem nahoru a do stran.

Cvičení s mrkvičkou

Když si každý den naordinujete jednu mrkev, kterou poctivě schroupáte, dodáte tělu nejen vitaminy, ale procvičíte si tak i krční a obličejové svaly.

Meryl


27.8.2012   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Hřejivý zábal pro hebký krk, aby vám předčasně nezestrárnul.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
dadka
dadka - 28.8.2012 11:33

kubikm:
Já vždycky říkám, že Helenka vypadá jak stoletá krůta, ta má taky takový krk.
Občas, když mám čas, tak si udělám zábaly, ale to nesmí být nikdo doma. Krk si jemným kartáčkem a mýdlem promasíruju, nanesu vrstvu výživného krému, dám igelit a nahřátý ručník.Na vlasy si dám výživnou masku, na oibličej zase jinou, většinou droždí s olivovým olejem a žloutkem, na ruce taky masku, na ně určenou a lehnu si. Potom mám dobrý pocit, že jsem pro sebe něco udělala.

 
kubikm
kubikm - 27.8.2012 23:56

a kdo se o krk nebude starat, bude vypadat jako božská helenka...jako želva....na krku se nemůže udělat plastika...

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.