Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Podzim je tady. Myslete na svou pleť.

Podzim je tady. Myslete na svou pleť.

S nástupem sychravého podzimu mnoho žen pociťuje, že se zhoršuje stav jejich pleti. Kůže bývá vysušená, pobledlá, jakoby unavená. Tento stav však není tak těžké změnit, stačí, když víme, jak na to.

Základem je výběr správného pleťového krému. Ten, který vám prospěje právě v tomto období, by měl obsahovat vitaminy a také by měl být mastnější. Rovněž se vyplatí dopřát pleti pravidelné vyživující masky, které jí velmi prospějí.

Náš tip – hydratační maska za hubičku

Rychlou a nenáročnou masku si můžete připravit z kelímku bílého jogurtu, do kterého přidáte lžíci medu. Dobře rozmíchejte, naneste na vyčištěnou pleť, nechte 20 minut působit a pak smyjte vlažnou vodou.

Líčení jako ochrana pleti

Kromě krémů a masek je dobré zaměřit se i na správné líčení. Vhodně zvolený make-up totiž působí jako ochrana před nepříznivými vlivy podzimního počasí. Dbejte na to, aby odstín nebyl příliš tmavý, volte spíše přirozenější, světlý. Když nanesete menší množství make-upu i na oční víčka, budete navíc působit odpočatě a svěže.

Nezapomínejte také na péči o rty. Kůže zde je velice jemná a v podzimním a zimním období se více vysušuje. Rty pak popraskají, což je nejen bolestivé, ale ani na kráse to moc nepřidá. Pořiďte si hydratační rtěnku v přirozeném odstínu a s jejím používáním rozhodně nešetřete.

Správná životospráva – lék pro naši pleť

Kromě kosmetických přípravků neopomínejte ani správnou výživu, pobyt na čerstvém vzduchu, dostatek spánku a snažte se co nejméně podléhat podzimním depresím. Veselá mysl a dobrá nálada totiž bývá tou nejúčinnější kosmetikou.

Meryl


17.9.2012   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Podzim je tady. Myslete na svou pleť.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Caithlin
Caithlin - 29.7.2014 22:39

Veselá mysl a dobrá nálada jsou fajn na znečištění pleti a červené fleky :D od šupinek mi to nepomůže, to se raději budu mazat baobabovým olejem, ten je fajn opravdu po celý rok ;-)

 
Světlonoska
Světlonoska - 17.9.2012 23:06

Péčovat o pletˇje třeba po celý roksmajlik - 55to zas někdo nemá o čem psátsmajlik - 16smajlik - 15smajlik - 58

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.