Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

ADi Beauty kosmetika oživuje pleť Mrtvým mořem

ADi  Beauty kosmetika oživuje pleť Mrtvým mořem

Je stejně jedinečná jako Mrtvé moře samo. Silný regenerační a léčebný účinek na pleť a pokožku je dán unikátností jezera, ze kterého ingredience pochází. Ucelená řada pleťové, tělové i vlasové kosmetiky pomůže pleť omladit i zbavit vleklých kosmetických problémů.

Mrtvé moře je pokladnicí cenných minerálů

Toto velmi slané a bezodtokové jezero na jihovýchodě Izraele vzniklo asi před 3 miliony let. Mrtvé moře je nejníže položená vodní plocha na Zemi, leží 417 m pod úrovní hladiny moře a voda se z něj uvolňuje pouze vypařováním. Zatímco voda z běžného moře obsahuje asi 3,5% minerálů, voda z Mrtvého pak celých 30% minerálních látek. Zatímco voda v moři je slaná, voda v Mrtvém moři je hořká. Mimořádné léčivé a hojivé vlastnosti se uplatňují u léčení kožních nemocí - lupenky, ekzémů, akné a při léčbě revmatických a respiračních problémů. Některé z minerálů jsou uznávané a vysoce ceněné pro přínos pocitů uvolnění, vyživování pleti, aktivaci oběhového systému a zmírnění metabolických poruch.

Pleť regeneruje zejména hořčík a draslíkadi kosmetika

Kosmetika ADi Beauty je založena právě na tomto účinku. Minerály, které pleť vyživují a zotavují jsou zejména hořčík (ten tvoří zhruba 30% z obsahu minerálů v Mrtvém moři), draslík (22%) a dále vápník, brom či další. Tato symbióza minerálů především stimuluje metabolickéfunkce v buňkách, čímž podporuje jejich samoregeneraci. Zmiňované minerály jsou základem pro buněčnou syntézu proteinů, lipidů, karbohydrátů a nukleových kyselin.

Regenerace i léčba problémů

ADi Beauty je kosmetika, která je pěstící, regenerační, ale také preventivně léčebná, kdy odstraňuje problémy jako jsou akné, ekzém či lupénku a udržuje pokožku v dobrém stavu.

Na eshopu najdete výhodné balíčky, složené přímo na míru. Zajímavý je balíček pro léčbu akné nebo pro zpomalení stárnutí a regeneraci pleti.

Vlasová kosmetika nabízí bahenní šampón, který obsahuje vysokou koncentraci bahna a minerálů z Mrtvého moře. Jeho účinky jsou zejména na revitalizaci vlasové pokožky, odstranění lupů a svědění pokožky hlavy. Kondicionér s minerály z Mrtvého moře zase vyživuje vlasy a zanechává je hebké a pružné.

Tělová kosmetika nabízí především koupelové soli v krásných dózách, tělová mléka a másla, nebo bahenní masky pro intenzivnější regeneraci. Najdete tu i čisté bambucké máslo, které má úžasné účinky na pokožku i pleť.

Pleťová kosmetika nabízí pleťové vody, tonery, čistící mléka, peelingy, různé druhy pleťových masek, krémy a intenzivní oční i pleťová séra, která do hloubky pleť hydratují, vypínají a vyživují.

Eshop nabízí také nehtovou péči, olejíček pro péči o kůžičku kolem nehtů i celou sadu na nehty. Poslední položkou v menu je nabídka přírodních bahenních mýdel, která sama o sobě mohou velmi výrazně zlepšit stav pokožky při akné nebo ekzému.

Je asi jen málo přírodních darů, které mají tak silný blahodárný účinek na lidskou pokožku. Sůl z Mrtvého moře je jedním z nich a tak se ADi Beauty stává velmi dobrou cestou ke krásné, zdravé, uvolněné a správně fungující pleti i pokožce.

www.adi-kosmetika.cz

Komerční článek


17.12.2012   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 4   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

adi kosmetika adi kosmetika adi kosmetika adi kosmetika  

Diskuse ke článku - ADi Beauty kosmetika oživuje pleť Mrtvým mořem

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Terka jun
Terka jun - 24.6.2019 12:33

Za konzultaci jsem dala 500 korun, za aplikaci se platilo 2000 korun, podívejte se na www.acareclinic.cz

 
Veronaska
Veronaska - 20.6.2019 18:48

Aha, a kolik to tak prosím stojí?

 
Terka jun
Terka jun - 17.6.2019 1:08

Také jsem s tím bojovala, nakoupila jsem tuny krémů, ale nic mi nepomohlo, pak jsem dostala od manžela k narozeninám zaplacenou aplikaci dermálních nití, které se dávají do kůže. Je to prý z přírodního škrobu, časem se vstřebají, ale lifting zůstává..

 
Veronaska
Veronaska - 15.6.2019 9:33

Dobrý den, holky prosím můžete mi poradit jak odstranit kruhy pod očima?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 433750.
Archiv anket.