Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Užijte si života každý den s novým účesem

Užijte si života každý den s novým účesem

Krása a úspěch, to je sen každé ženy. Přestaňte tedy snít a proměňte sen v realitu. Začněte si užívat každý den naplno s novinkou zvanou clip in vlasy, díky níž můžete být každý den jiná – každý den okouzlující a přitažlivá.

Clip in vlasy patří k velkým módním trendům současnosti, které udávají krok v oblasti stylingu. Jedná se revoluční metodu v prodlužování vlasů pomocí vlasových pásů, které se pomocí sponek (clipů) jednoduše připnou k vlasům vašim vlastním. Celá aplikace vám navíc nezabere více jak 5 minut a při konečné úpravě účesu se nemusíte bát použít ani stylingové přípravky.

S clip in vlasy si začnete užívat život skutečně naplno. Už žádné čekání na to, až vám vaše vlastní vlasy dorostou. Už žádné obavy z radikální změny účesu. Vše změníte během pár okamžiků a kdykoliv se vám zachce.

Jak připnout clip in vlasy?

Připnutí clip in vlasů a jejich sundání je skutečně otázkou několika málo minut a samozřejmě cviku. Z počátku vám aplikace může trvat o chviličku déle, nicméně konečný výsledek stojí skutečně za to. A pokud se vám účes „okouká“, můžete se kdykoliv opět vrátit zpět k vašemu obvyklému stylingu.

Clip in vlasy jsou vhodné nejen pro slavnostnější příležitosti, kdy vám pomohou vytvořit skutečně neodolatelné účesy, ale i pro každodenní nošení, kdy prostě máte chuť být jen jiná či zajímavá. Uvidíte, jak vaši přátelé a známí zůstanou „paf“, až se každý den objevíte v jiném účesu. S clip in vlasy totiž dokážete vykouzlit pravé zázraky – ofiny, culíky i zajímavé drdoly. Stačí mít jen fantazii. A pokud by vám chyběla, pak se stačí inspirovat v naší fotogalerii clip in vlasů proměn.

Mějte úspěch nejen u ostatních, ale především sama u sebe. Začněte si užívat života a žít naplno. Vždyť být krásná a přitažlivá je tak snadné.

Komerční článek


25.7.2013   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Užijte si života každý den s novým účesem

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
sabi011
sabi011 - 15.5.2018 13:38

Používám vlasy metodou clipů už řadu let a nemůžu si vynachválit tento postup! V prodejně v Brně (www.clipinhair.cz) mi vždy ochotně pomůžou a ceny jsou velice příjemné.

 
trpajzlik
trpajzlik - 23.9.2013 9:00

smajlik - 47 takové články se mi líbí, jen já na to nemám vlasysmajlik - 36

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.