Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Žehličky na vlasy. Jak vybrat tu nejvhodnější?

Žehličky na vlasy. Jak vybrat tu nejvhodnější?

žehličky na vlasyModerní žehličky na vlasy dokáží s účesem skutečné divy. Ať už žádáte krásné hladké vlasy, anebo lokny a vlny, nejedná se o sebemenší problém. Jak ale vhodnou žehličku vlastně vybrat?

 

Při výběru žehličky na vlasy záleží na mnohém

Pokud ráda měníte svůj styl, žehlička na vlasy Vám mezi kadeřnickými potřebami nesmí v žádném případě chybět. Jenže aktuálně si lze pořídit žehličky na vlasy v mnoha variantách, z nichž některé jsou lepší, jiné horší, tak jako ostatně i jinde. Dle čeho tedy vybrat tu nejlepší?

  • Materiál povrchu. Moderní žehličky na vlasy mají povrch keramický, mramorový, sklokeramický, teflonový či turmalínový, jež jsou shodně považovány za kvalitní.
  • Velikost žehlící plochy. Ta záleží čistě na Vás. Roli hraje, zda vlasy častěji rovnáte (budete potřebovat větší plochu), anebo naopak natáčíte (stačí menší plocha).
  • žehlička na vlasy

  • Teplota žehlení. Některé přístroje používají i teplotu 200 °C, to je ovšem zcela zbytečné. Obecně totiž stačí daleko nižší teploty a navíc velké horko může vlasy poškodit.
  • Jak poznat kvalitu? To lze samozřejmě jen těžko. Vhodnou orientaci ovšem nabízí jméno výrobce. Žehličky značky Babyliss Pro, Moser Remington, Valera či Wella patří v této oblasti k nejlepším.
  • Pořizovací cena. Nejlevnější výrobky na trhu určitě nekupujte, neboť příliš nízká cena nevěstí nic dobrého. Značkové žehličky jsou sice poněkud dražší, ale zdraví vašich vlasů za takové peníze stojí.  
  • Kde si žehličku na vlasy pořídit? E-shop Vlasy-kosmetika.cz nabízí nejen žehličky, ale také kulmy na vlasy a kulmofény i další kadeřnické potřeby a vlasovou kosmetiku levně!

Komerční článek


27.11.2014   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Žehličky na vlasy. Jak vybrat tu nejvhodnější?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
pavlinka14
pavlinka14 - 16.2.2018 22:17

Ahoj holky, nemá někdo z Vás zkušenosti s touto žehličkou na vlasy od značky Beper: https://www.expert.cz/beper-40959-keramicka-zehlicka-na-vlasy-beper-lady-b/ ? Říkala jsem manželovi, že bych potřebovala novou žehličku na vlasy, protože tu starou už jsem musela vyhodit, takže ji nejspíš dostanu k narozeninám, jen se nemůžu rozhodnout, kterou vybrat :-)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 388119.
Archiv anket.