Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Drobné chyby na kráse? Se značkou Noventis? Nezdá se!

Drobné chyby na kráse? Se značkou Noventis? Nezdá se!

Přemýšlíte nad tím, kdo nebo co je vlastně Noventis? A jak Vám pomůže lépe vypadat? Pardon, krásně vypadat?

Pod pojmem Noventisse skrývá česká společnost, která své aktivity zaměřuje do oblasti farmacie, doplňků stravy a kosmetiky. A právě doplňky stravy a vhodná kosmetika často pomáhají bojovat se spoustou drobných, subjektivně každým z nás vnímaných vad na kráse.

Trápí Vás kůže, nehty nebo vlasy? Rakytník je forma spásy.

Převážnou většinu žen, ale i mužů, kteří se necítí dobře a vnímají na svém zevnějšku nějaké nedostatky, trápí právě tyto tři oblasti. Měkké, lámavé, nebo třepící se nehty, suché, matné a poškozené vlasy se zničenými konečky a také suchá, unavená, šedá a šupinatá pokožka. Zaznamenali jste u sebe také tento problém? V dnešní době plné stresu a shonu není divu, ono se to přece musí někde projevit. Smutné je, že právě všudypřítomný stres pak odnáší naše tělo. Abychom pouze nemoralizovali, tak kromě toho, že Vám rozumíme a chápeme Vás, pro Vás máme také vhodné řešení, což jistě oceníte daleko více, než slova útěchy. Ostatně, on se člověk stejně nejlépe polituje sám, že. Ale o to nejde J

Řešení se jmenuje Rakytníkový olej. Ať už u sebe pozorujete první, druhý, nebo třetí z problémů, kombinaci dvou, nebo všechny najednou (nejčastěji jdou právě ruku v ruce), nepotřebujete tři různé přípravky. Vystačíte si s jediným, a to s výše zmíněným rakytníkovým olejem.

Doplněk stravy a kosmetický přípravek v jednom

Rakytník je „kouzelná“, nyní již téměř po celé Evropě vyskytující se rostlinka, ze které se různými metodami získává rakytníkový olej. Nejšetrnějším způsobem je CO2 extrakce. j.Rakytníkový olej je lidmi po celém světě oblíben kvůli širokému spektru využití. Ne nadarmo se stále více českých lékařů přiklání k názoru, že jestliže bychom si měli vybrat jen jeden doplněk stravy, byl by to právě rakytník.

Paradoxem je, že jestliže se řekne kosmetika, většina lidí si představí šampony, masti, mýdla, atd. a o těch přeci víme, že nás rozhodně „neléčí“.  Rakytníkový olej však v sobě skloubí sílu doplňku stravy podporující imunitu člověka s výrazně pozitivním kosmetickým účinkem. Obsahuje širokou škálu vitamínů – A, B, C, D, E, K, P, navíc k tomu je zdrojem nenasycených mastných kyselin omega 3-6-9 a také vzácné omega-7nenasycené mastné kyseliny. nedostatky na krase

A proč zmiňujeme vzácnost omega-7 nenasycené mastné kyseliny? Právě ta je totiž na cestě za naším společným cílem tou nejdůležitější. Je známa především svým zkrášlujícím účinkem. V rostlinné říši je navíc její výskyt velmi vzácný.

V rámci složení rakytníkového oleje nesmíme zapomenout ani na obsah betakarotenů, kyseliny listové, organických kyselin, třísloviny a minerálních solí.

Co ještě byste měli vědět o rakytníkovém oleji?

Rakytníkový olej získaný CO2 extrakcí dodává na trh kvalifikovaná a certifikovaná česká společnost, která velmi dobře zná své české (i slovenské) klienty a vnímá jejich potřeby.

Rakytníkový olej seženete v pohodlném balení ve formě měkkých želatinových kapslí. Takže sbohem nepraktické skleněné lahvičky, které se vylévají, tečou a rozbíjejí.

S rakytníkový olejem nejen získáte krásné vlasy, nehty a zářící, hebkou pokožku, ale zároveň posílíte imunitu Vašeho organismu.

Je vhodný pro ženy, muže i děti od 3 let.

Pro znásobení účinku při péči o pokožku doporučujeme vyzkoušet některý z koupelových olejů s vůní. Kromě blahodárného vlivu na Vaši kůži si užijete pohodu a relax, které jsou také důležité!

Komerční článek


26.1.2015   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Drobné chyby na kráse? Se značkou Noventis? Nezdá se!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
marta79
marta79 - 19.3.2015 10:11

Vše, co potřebujete vědět o kráse a také o tom, jak být krásnější:

http://modni-vlna.cz/temata/krasa-2/

 
marta79
marta79 - 20.2.2015 12:30

Vše, co chcete a potřebujete vědět pro krásu. články Klubu Energy Tábor jsou pro každého, kdo chce být in:

http://magazin.energy-tabor.cz/krasa-a-zdravi/

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76670.
    Archiv anket.