Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

4 triky: Jak využít žehličku na vlasy na maximum?

4 triky: Jak využít žehličku na vlasy na maximum?

Jaká žehlička je pro vás ta pravá? Jaké účesy s ní můžete udělat? A jak vlasy správně žehlit? Máme pro vás praktické tipy, díky kterým budete svou žehličku konečně používat správně.

 

Vyberte si správně

Velikost plochy žehličky na vlasy by měla odpovídat délce vašich vlasů a také tomu, co všechno chcete se žehličkou vlastně dělat. Úzké žehličky jsou vhodné pro žehlení kratších vlasů a pro natáčení. Čím delší vlasy máte, tím širší žehličku budete potřebovat – usnadníte si tak práci.

 

Neničte si vlasy

Žádný šampón či kondicionér vám vlasy nenarovná, ale pokud chcete docílit co nejhladšího výsledku, použijte uhlazovací kondicionér – ten dodá vlasům správnou strukturu. A vždy před použitím žehličky použijte ochranné sérum.

Tip: Přípravky, které vlasy chrání před vysokými teplotami, používejte i před použitím fénu na vlasy.

Pořiďte si žehličku, která vám umožní nastavit teplotu, a ujistěte se, že si vlasy nežehlíte teplotou vyšší než 365 stupňů.

 

Zabraňte zplihlému efektu

Chcete mít vlasy dokonale rovné, ale současně toužíte po troše objemu? Spodní vrstvy vlasů vyžehlete tak, jak jste zvyklá. Horní vrstvu vlasů, netahejte žehličkou vlasy směrem dolů, ale jednotlivé prameny žehlete nahoru – směrem ke stropu. U kořínků tak budou vlasy nadýchanější a nebudou působit zplihle.

 

Naučte se s žehličkou tvořit vlny

Pomocí žehličky se dají vytvořit efektní vlny. Stačí jen vědět, jak na ně. Vezměte pramen vlasů a obtočte ho kolem obou ramen žehličky a nakonec protáhněte žehlicí plochou. Zavřete žehličku, utáhněte pramen a žehličkou pomalu sjeďte ke konci pramene. A je to!

Tip: Na natáčení vlasů se více hodí úzké a tenké žehličky.

Nebo si můžete uplést copánky a žehličkou je pečlivě prohřát. Nechte je opět vychladnout, rozpleťte je a máte krásné měkké vlny. Čím větší copánek upletete, tím větších vln dosáhnete.

Jaké triky znáte vy?

Komerční článek


31.3.2016   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - 4 triky: Jak využít žehličku na vlasy na maximum?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 402397.
Archiv anket.