Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Jak vypadat skvěle? Pečujte o své tělo

Jak vypadat skvěle? Pečujte o své tělo

jak vypadat skvěleToužíte po tom, abyste byla dokonalá a neodolatelná? Pokud ano, je třeba začít se dostatečně věnovat své kráse. Jak na to? Postup není nijak složitý. Nejprve se zaměříme na oblast vašeho obličeje, kde je rozhodně třeba začít používat:

· Kvalitní krémy na pleť

· Přirozené make-up

· Stylové líčení

 Dále nezapomínejte také na to, že v oblasti vašeho obličeje hraje roli i krása vašich zubů. Pokud pijete kávu, nebo kouříte, rozhodně se to negativně podepíše právě na jejich bělosti. Jak ji opět navrátit zpět? Není to nic složitého. Vyzkoušejte bělící pásky a sama se přesvědčíte o tom, jak fungují. Nejenom, že vaše zuby budou dokonale bílé, ale samotné bělení je velmi jednoduché a také bezpečné.

 

Co s nedokonalostmi vaší pokožky?

I ty se mohou objevit a nejsou nic příjemného. Například po porodu je velmi častým jevem pomerančová kůže, nebo takzvané strie. Jak s oběma problémy bojovat? Primárně pomůže správná životospráva a kombinace kvalitních kosmetických přípravků. My doporučujeme používat krém na strie, který je jistotou, že tyto drobné jizvičky téměř vymizí. Vaše pokožka se tak stane hladkou, dokonale pružnou a na první pohled vláčnou a přirozenou. Ideální volba pro ženu doslova jakéhokoliv věku.

 

Zapracujte na vaší postavě

Jak na to? Pomůže kombinace správného jídla a dostatku pohybu. Ne každá žena se ale může hýbat tak, jak potřebuje. Pokud vás trápí bolesti, především v oblasti zad, není třeba zoufat. Léčba různých typů bolesti dnes není nic neobvyklého a moderní medicína se na ní umí specializovat. Poté už vám nemusí být cizí jakýkoliv pohyb, což samozřejmě bude znamenat také jistoty spojené s tím, že můžete jednoduše eliminovat vaše tukové zásoby a vyrýsovat svou postavu přesně tak, jak jste si vždy přála. Stačí pár měsíců a můžete být naprosto dokonalou ženou. Zkuste to. Stačí jenom pár desítek minut denně.

Komerční článek


19.10.2016   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak vypadat skvěle? Pečujte o své tělo

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 148385.
Archiv anket.