Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Dnes se dělá zvětšení prsou bezpečně a prakticky na počkání

Dnes se dělá zvětšení prsou bezpečně a prakticky na počkání

Toužíte po zvětšení prsou nebo jejich zdokonalení? Moderní metody augmentace, jak se tato operace nazývá odborně, jsou natolik vyspělé, že se nových prsou dočkáte prakticky na počkání.

Pro přirozený vzhled doporučují odborníci nové silikonové implantáty a vyzdvihují jejich hlavní výhody: dlouholetou záruku, bezpečné provedení a vynikající snášenlivost v těle.

Moderní silikonové implantáty jsou k dispozici v takovém množství velikostí a tvarů, že si vybere skutečně každá zájemkyně. Navíc dokážou kopírovat pohyby těla v každé poloze, takže nová prsa díky nim vypadají přirozeně, což je samozřejmě žádoucí. Jsou také chráněny vrstvou, která zaručuje, že se žádný gel nedostane do těla pacientky. Dalším bezpečnostním opatřením je zátka monoliticky spojená s obalem na uzavření samotného implantátu.

Zvětšení prsou je však operace se vším, co k ní patří. Proto je nutné důkladně zvážit, kdo Vám ji provede. Zjistěte si, zda vybraná klinika disponuje moderními technologiemi, poskytuje komplexní službya nabízí chirurgy a anesteziology s dostatečnou praxí.

 

Jaký je postup při zvětšení prsou

Rozhodla jste se také pro zvětšení prsou? Nejdříve se objednejte na konzultaci s odborníkem.Ten zváží, který způsob zvětšení prsou se hodí právě pro Vás, a navrhne Vám vhodné implantáty. Alespoň měsíc před operací nesmíte brát léky, které snižují srážlivost krve. Lékař musí být informován o všech lécích, které berete, i o hormonální antikoncepci. Nutné je také předoperační vyšetření u všeobecného lékaře nebo internisty.

Samotné zvětšení prsou se provádí v celkové anestezii a trvá přibližně 1 až 2 hodiny. Operační rána měří jen pár centimetrů a stehy postupně samy vymizí. Dreny, které dostanete po zákroku, předcházejí krevním podlitinám. Na klinice zůstanete 1 až 2 dny. Druhý den po operaci lékař odstraní dreny a Vy obdržíte na několik týdnů speciální podprsenku. Budete potřebovat alespoň týden dovolené a 2 týdny klidu bez fyzické námahy.

Nová, přirozeně vypadající prsa však za to rozhodně stojí!

 

Splňte si svůj sen o krásných ňadrech jako slečna Jitka

Slečnu Jitku trápila malá prsa, a tak se rozhodla podstoupit jejich zvětšení na klinice Brandeis v Praze. Video zachycuje, jak se rozzářila už bezprostředně po operaci, když uviděla výsledek. Na trvalé „dotvarování“ prsou si sice musela počkat 3 měsíce, ale i ty považuje za radostné období.

Nová prsa Jitce zvýšila sebevědomí, čímž ji učinila šťastnější ve všech oblastech života. Komentuje to její lékař Miloš Križko z Brandeis Clinic: „Fyzické kráse jistě předcházejí důležitější hodnoty, máloco ale ovlivňuje naše sebevědomí více. Na tom, jak jsme sami se sebou spokojeni, závisí vztahy, úspěchy v práci ivyrovnaná psychika. Naštěstí se už dávno nemusíme spoléhat pouze na přírodu – estetic­ká medicína dokáže zázraky anavíc se pořáddynamicky vyvíjí.“

Komerční článek


12.12.2016   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 11   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Dnes se dělá zvětšení prsou bezpečně a prakticky na počkání

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Lucinka258
Lucinka258 - 21.11.2022 11:04

Já jsem byla na zvětšení prsou vloni na jaře a v létě jsem už v plavkách ukazovala plný hrudník. Bylo to konečně léto, kdy jsem se nemusela stydět svléknout do plavek. Vždycky jsem záviděla kamarádkám, jak mají velká prsa, tak už nemusím. Teď zase pro změnu přemýšlím o labioplastice. Chtěla bych si nechat zmenšit stydké pysky. Našla jsem si kliniku tady https://www.labioplastika-praha.cz/ , tak jsem se chtěla zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenost?

 
Baravrchova
Baravrchova - 13.6.2020 23:14

Ano je rozdíl v implantátech. Tady https://www.perfectclinic.cz/plastika-zvetseni-prsou/ používají kvalitní implantáty, které jsou povoleny i v USA, kde mají opravdu mnohem více přísnější pravidla.

 
Helenaroz
Helenaroz - 10.6.2020 13:31

Je rozdíl v implantátech? to myslíte materiálem? který je teda kvalitní? takhle jsem o tom vůbec nepřemýšlela.

 
Baravrchova
Baravrchova - 9.6.2020 7:23

Na úpravu hrudníku jsem se chystala delší dobu. Mám zvětšená prsa cca 2,5 roku, a pořád vypadají stejně pevně a dobře. Mohu ale poradit vybírat si kliniku, kde používají kvalitní materiál.

 
Helenaroz
Helenaroz - 3.6.2020 23:20

Jak moc jste spokojené se zvětšením poprsí? Hlavně po čase?

 
Paulínka
Paulínka - 30.11.2017 22:22

já jsem teď čerstve po zvětšení prsou... a jsem ráda. měla jsem je strašně malé a te|ď se prostě cítím líp. tady brzy budou i moje fotky https://www.medicomclinic.cz/plastika-prsou ...to že někdo by se cítil líp s menšími je normální není třeba hned shazovat ty ženy které chtějí prsa větší...

 
domanes
domanes - 8.3.2017 16:50

Mladší jsem o tom uvažovala, ale stejně by se ke mě prej větší nehodili :)

 
Linda
Linda - 18.12.2016 9:51

Spíž bych si je nechala zmenšit a když už budovu akci tak by mohli rovnou vzít i kus zadku a břicha atak dále smajlik - 68

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 17.12.2016 10:49

já bych raději než prsa, oči

 
surika7
surika7 - 16.12.2016 0:06

Bohužel trend této doby....mít 50 kg a 3-4 prsa smajlik - 98

 
dadka
dadka - 15.12.2016 0:24

Dost dobře nechápu, proč si někdo nechává zvětšit prsa. Byla jsem, je to už hodně dávno, na zmenšení prsou a dnes mám pevné trojky a jsem spokojená. Snesla bych i menší.Když s někým mluvím, tak se mně lidé konečně dívají do očí a ne na prsa.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76670.
    Archiv anket.