Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Zaskočte si zacvičit a poklábosit

Zaskočte si zacvičit a poklábosit

Každá žena potřebuje občas tak trochu vykolejit z běžného stereotypu a udělat něco jen sama pro sebe. To platí jak pro ty zaměstnané, tak pro ženy, které již dosáhly důchodového věku, či naopak pro maminky na mateřské dovolené, které by třeba rády skloubily příjemné odreagování jak pro sebe, tak pro své ratolesti.

Právě pro všechny ženy – dětné i bezdětné, mladé i starší – je tady pohybové studio a kavárna Na skok. Příjemné a útulné útočiště je doslova oázou pro každou ženu. Nabízí totiž přesně to, co potřebujeme: Udělat něco pro sebe a svou kondici a pak si posedět s kamarádkami u dobrého jídla a pití a klidně si tak trochu „zahřešit“ nad skvělým dortíkem.

Majitelkou pohybového studia a kavárny Na skok je Anna Mrázová, která již sedm let vyučuje pod uměleckým pseudonymem Atiya břišní tance.

Jaké pohybové aktivity mohou ve vašem studiu ženy využít?a.mrazova

Každá žena si zde může vybrat to, co jí nejlépe vyhovuje. Kromě kurzů břišního tance nabízíme také kurzy power jógy, pilates, cvičení s dětmi. Nově jsme také zavedli kurzy břišních tanců pro děvčata ve věku 10 – 15 let a pak také pro seniorky. Víme, že některé ženy v pokročilejším věku mají třeba ostych někam si zajít zacvičit či zatančit a takto by mohl jejich stud opadnout.

Co máte připraveno pro maminky s dětmi?

Děti u nás mohou cvičit samostatně pod dohledem školené, profesionální cvičitelky (to jsou u nás všechny), pro ty nejmenší do tří let věku máme kurzy cvičení maminek s dětmi. Snažíme se nenásilnou a hravou formou vytvářet kladný vztah dětí k pohybu a myslím, že se nám to velmi daří.

Je nutné zaplatit si vždy celý kurz, nebo je možné využít i jednotlivých hodin, pokud se žena rozhodne, že by si zrovna teď ráda zašla někam zacvičit?

Samozřejmě, že je lepší mít předplacený celý kurz, tak je jistota, že má žena své místo v tělocvičně zajištěné. Ale není problém umožnit i jednorázovou návštěvu. V tomto případě je však vždy lepší zavolat předem a místo si rezervovat. Pokud se žena, která má předplacený celý kurz, nemůže některé hodiny zúčastnit, umožňujeme vybrání hodiny v jiném kurzu.

Co dalšího mohou ženy ve vašem studiu využít?

Většina žen si po cvičení ještě ráda zajde někam na kávu, skleničku, nebo na něco malého k jídlu. Součástí našeho studia je proto také útulná kavárna, kde nabízíme za velice přijatelné ceny výbornou kávu, horkou čokoládu, množství nealkoholických nápojů, ale máme i skvělé koktejly a další výborné pití. Kromě toho si u nás návštěvníci mohou pochutnat na sladkých zákuscích a pohárech, nebo například na výborných bramboráčcích a dalších na skokpochutinách pro mlsné jazýčky. Navíc ženy, které u nás mají předplacený kurz, mají na konzumaci v kavárně 10% slevu. Ještě bych ráda podotkla, že kavárna je nekuřácká.

Je vidět, že v pohybovém studiu a kavárně Na skok přesně vědí, co ženská duše potřebuje. Cítit se dobře, bez stresu, bez spěchu… Udělat něco sama pro sebe a pro vlastní dobrý pocit a zároveň se příjemně odreagovat a popovídat si s přítelkyněmi. Přijměte tedy pozvání do pohybového studia a kavárny Na skok. Načerpejte zde duševní pohodu a sílu čelit všemu, co je na nás, ženách, naloženo. Zasloužíte si to.

 

NA SKOK

Senovážné náměstí 20
Praha 1

Tel: 605 563 231

Otevřeno PO – PÁ, 11 – 21 hodin

www.na-skok.cz

Komerční článek


9.9.2009   Rubrika: Zdraví a krása   |   Komentářů 10   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Zaskočte si zacvičit a poklábosit

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Ivanka082
Ivanka082 - 20.3.2021 19:40

Šéf říkal, že budeme v březnu kupovat od https://www.atfornax.cz/k:483/kavovary-a-kavomlynk/ nové profi kávovary. Potřebujeme je do restaurace už jako sůl. Je pravda, že v roce 2020 se moc kromě léta nepoužívaly, a tak šéf oznámil, že se na sezonu 2021 připravíme trošku více profesionálně. tak snad nám budou nové kávovary sloužit dalších 5 let.

 
Cadence
Cadence - 21.4.2011 15:48

V tramvaji jsem viděla inzerát na cvičení u tyče.Prý je to vhodné pro všechny věkové skupiny.Kolegyně jsem zvala,ale nepochodila jsem.Nepřesvědčila jsem je ani argumentem,že dneska jeden nikdy neví,kdy se mu to může hodit.

 
lassie353
lassie353 - 20.10.2009 19:23

Udělejte si IQ test na http://cz.iq-test.eu/#306763 a podpořte Českou republiku v soutěži o nejchytřejší zemi Evropy. Můžete si také otestovat svoji vrozenou a numerickou inteligenci. Věděli jste, že průměrné IQ v ČR je 108,13? http://cz.iq-test.eu/#306763

 
moonula
moonula - 14.10.2009 11:13

Tak zajít na břišní tanec s kamarádkama a zablbnout si jednou dvakrát do roka to jde,ale pořád bych to nedělala i když je to zábava.Je to spíš pro hubený ženy.Já když viděla ty holky co to dělají jak vypadaj tak mi jich bylo líto.Choděj tam,páč jsou přesvědčený,že zhubnou,možná ano,ale to bříško a boky to jim zůstáva. Ještě je to horší, než kdyby chodili cvičit..smajlik - 99

 
talenka
talenka - 9.9.2009 19:03

denda04: Elen: chyba! smajlik - 68

 
denda04
denda04 - 9.9.2009 18:26

Elen: taky nééééééééésmajlik - 98smajlik - 99

 
Elen
Elen - 9.9.2009 13:49

Já ještě nikdy nebřišnilasmajlik - 72

 
talenka
talenka - 9.9.2009 8:47

tak tohle fakt můžu smajlik - 60 jednak břišnění miluju a všem vřele doporučuju a jednak příjemných kaváren, kde děti nevadí, není nikdy dost smajlik - 47 už hážu odkaz na maminčí diskuse smajlik - 47

 
kominice
kominice - 9.9.2009 7:46

Kdysi něco podobného fungovalo i u nás a bylo to fajn. Chodily tam hlavně maminy s prckama. smajlik - 47

 
trpajzlik
trpajzlik - 9.9.2009 7:09

tohle jsou bezva nápady, chodím s vnučkou, ale v jiném městě, být v Praze, určitě zajdusmajlik - 47

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76666.
    Archiv anket.