Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Magnezit je především očistný kámen

Magnezit je především očistný kámen

Magnezit je kámen barvy bílé, nažloutlé či šedé s tmavým žilkováním. Jeho název je odvozen od magnezia (hořčíku), které je v něm obsaženo, a zároveň podle naleziště v severní oblasti Řecka, které se také nazývá Magnesia. Zajímavé je, že se právě magnezit spolu s howlitem často dobarvuje, a nahrazuje tak velmi známý a mnohem dražší tyrkys.

Magnezit posiluje naši vůli. Díky němu se dokážeme ubránit závislosti na čemkoli, co ohrožuje naše zdraví. Významná je jeho pomoc při vyrovnávání se s vlastními nedostatky a komplexy z nedokonalosti. Dává nám schopnost se milovat takoví, jací jsme i se svými chybami. Je především očistným kamenem. Zbavuje blokád a celkově očišťuje organismus.

Léčebně přispívá k zdravějšímu způsobu života. Pomáhá našemu tělu vylučovat špatné látky, jedy a zplodiny, které získáváme ze špatného ovzduší, ale i z potravy. Obsahuje velké množství hořčíku a pomáhá ho ukládat v těle. Magnezit je doporučován při bolestech hlavy, zubů, zad a při zánětech vedlejších dutin. Pomáhá také při revmatismu, svalových potížích a napětích, křečových žilách a při hojení kostí. Mírní žaludeční křeče, střevní a žlučníkové koliky. Posiluje krevní oběh, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a podporuje činnost štítné žlázy. Ženám zmírňuje potíže při menstruaci. Je výborným preventivním prostředkem proti srdečním problémům a angině pectoris. Přikládá se na postižená místa přímo na kůži podle potřeby.

Magnezitová voda pomáhá proti nadměrnému pocení. Při pravidelném užívání ráno na lačno pročišťuje krev a odvodňuje organismus. Také pomáhá při potížích s prostatou.

Očistu magnezitu provádíme pod proudem vlažné vody a nabíjíme jej na přímém slunci nebo spolu s křišťálem za úplňku měsíce.

Astrologicky je přiřazován znamení Vah.

 

Zdroje:

Josef Pavel Kreperát: Skrytá moc drahých kamenů

Josef Pavel Kreperát: Lexikon léčivých kamenů

Judy Hallová: Kameny od A do Z

Monicca


15.11.2006   Rubrika:   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Magnezit je především očistný kámen

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Ivanka082
Ivanka082 - 2.4.2021 16:42

Magnezit a jeho účinky. Jo to je něco pro mě. Musím se pochlubit, že jsem udělala na https://www.buddhanaramek.cz/orgonity/ nedávno hodně výhodný nákup. Využila jsem totiž akce 3+1 zdarma a získala jsem si tak svoji kamarádku, se kterou jsem se hrozně dlouho nebavila, jelikož jsem jí urazila dva syny. Síla energie se propojila a opět se spolu chodíme procházet po místní plantáži.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.